Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6293
Dom 3405
Firmy wg branży 8503
Internet 4254
Komputery 762
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Obrabianie plexi - Stanplex.
ID linku 2176
Tytuł Obrabianie plexi - Stanplex.
Url http://www.stanplex.pl
Opis Tworzywa sztuczne to specjalność śląskiej firmy Stanplex. Oferta skierowana jest do klientów pragnących zaopatrzyć się w różnego typu artykuły wykonane z plexi. Nowoczesne maszyny umożliwiają tworzenie wyrobów o zróżnicowanych kształtach oraz wymiarach, według oryginalnych pomysłów zrodzonych w firmie lub zaproponowanych przez klienta. Z gotowych produktów firma poleca szeroką gamę stojaków, półek, mebli i pojemników.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe plexi   stojaki z plexi   cięcie i grawerowanie laserem   płyty pmma   ekspozytory
Data Jul 8, 2009
Imię kontaktowe Ewa
Email wyślij email do Ewa
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Biuro rachunkowe Henisz. Biuro rachunkowe Świętochłowice, Chorzów, Ruda Śląska
  Biuro Rachunkowe Sabriny Henisz.

Świadczymy profesjonalną i pełną obsługę rachunkowo- księgową. Nasze biuro rachunkowe powstało w 2010 jednakże posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w biurach rachunkowych, jak i w działach księgowo- finansowych firm o różnym profilu działalności. Obsługujemy zarówno małe firmy jednoosobowe, jak i spółki kapitałowe. Jesteśmy elastyczny i potrafimy dostosować się do potrzeb klienta.

Dlatego oferujemy pełne usługi biura rachunkowego:
na życzenie klienta odbieramy dokumentację niezbędną do prowadzenia rozliczeń,
świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ewidencji dla celów podatkowych,
zapewniamy reprezentację w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędzie Statystycznym, itp.

Prowadzimy profesjonalną obsługę kadrowo-płacową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. oczyszczanie strumieniowo-ścierne
  Brudne powierzchnie metalowe często bywają problemem. Często nie wystarczają tradycyjne metody czyszczenia, a potrzeba pomocy specjalistów. Firma specjalistyczną z zakresu czyszczenia różnych powierzchni oraz usuwania brudu i zanieczyszczeń jest firma Skośkiewicz Kazimierz. Oferuje ona kompleksowe usługi czyszczące z powierzchni metalowych, betonowych czy kamiennych. Bardzo atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim gwarancja najwyższej skuteczności czyszczenia. Firma Skośkiewicz Kazimierz wykonuje czyszczenie nowoczesnymi metodami, które zawsze są skuteczne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. CST LOTNICZE Organizacja podróży dla osób prywatnych Kraków
  CST Lotnicze Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasza firma powstała ponad 10 lat temu w Krakowie. Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów służbowych i sprzedażą biletów lotniczych. Organizujemy wszystkie usługi związane z wyjazdem. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego staramy się ciągle poszerzać i ulepszać naszą ofertę. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z kompletną propozycją przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. ROOTS SUPPLY projektowanie
  Firma Roots Supply Service zajmuje się wszechstronną obsługą procesu produkcyjnego i magazynowego. Naszą działalność prowadzimy od pięciu lat. Przez cały okres prowadzenia działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma dużymi firmami w tym z branży spożywczej, farmaceutycznej, stoczniowej oraz typowo magazynowymi, których działalność wytwórcza wymaga systematycznego osuszania i doprowadzenia właściwiej wentylacji umożliwiającej prawidłowe ich funkcjonowanie. Wysoko wykwalifikowany i profesjonalny zespół zapewni terminową oraz solidną realizację świadczonych usług. Wszelkie nasze działania mają ulepszyć proces produkcyjny i trwający całą dobę serwis naszych urządzeń. Dzięki stabilnej współpracy z producentami jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysokiej jakości usługi w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zaznajomienia się z nasza ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. KORONA czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych Wrocław
  Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z firmą KORONA S.C., której siedziba znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim. Specjalizujemy się w odbiorze, transporcie i utylizacji odpadów a ponadto zagospodarowaniem surowców wtórnych takich jak makulatura, folia, drewno lub metal. Zapewniamy pojemniki i kontenery, dysponujemy specjalistycznymi pojazdami a także posiadamy nowoczesny sprzęt czyszczący umożliwiający czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych, tłuszczu czy też skrobi. Dysponujemy niezbędnymi zezwoleniami oraz uprawnieniami. Więcej informacji o działalności znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0