Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Copywriter
ID linku 21805
Tytuł Copywriter
Url http://www.kosiarzpomyslow.com.pl
Opis Strona copywritera który oferuje pisanie tekstów reklamowych, wymyślanie haseł i sloganów reklamowych, nazw firm i domen oraz tworzenie koncepcji kampanii reklamowych i kreację. Na stronie znajduje się wykaz pomysłów copywritera koncepcji reklam, nazw firm, sloganów oraz inne koncepcje kreatywne. Copywriter mówi do odbiorcy na swojej stronie i przekonuje do skorzystania z jego oferty. Ten copywriter to prawdziwy kosiarz pomysłów.
Kategoria Firmy wg branży > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe Copywriter   naming   teksty reklamowe   pisanie tekstów reklamowych   tworzenie kampanii   koncepcje kreatywne   pomysły reklamowe   hasła   slogany   nazwy firm   tworzenie   kreacja   scenariusze   spoty
Data Mar 25, 2014
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Agencje reklamowe
1. Systemy wystawiennicze | expozycja.info
  OMEGA SYSTEM - oferuje wystawiennicze systemy, które można spotkać nie tylko na wystawach w witrynach sklepowych, ale także w holach biurowców czy w obrębie stoisk targowych i promocyjnych.
Projektujemy gabloty ekspozycyjne i postumenty z trwałych i estetycznych profili aluminiowych.
Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, dlatego mamy pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować bezkonkurencyjną wiedzę na rynku reklamowym.
Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Omega System
Pszczelnicza 14
41-100 Siemianowice Śląskie
tel: 32 762 80 10
e-mail: omegasystem@omegasystem.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


2. TanieLOGO.eu
  Zajmujemy się kompleksową obsługą firm szukających pomocy w dziedzinie marketingu. Nasza agencja posiada duże doświadczenie w tworzeniu logotypów i wszelkich projektów graficznych. Obszary naszej działalności to przede wszystkim projektowanie graficzne, druk, fotografia i tworzenie stron internetowych. Zapraszamy na stronę www.tanielogo.eu
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


3. Reklama w Internecie z e-ffectica.pl
  e-ffectica.pl – zrodziła się w umysłach pasjonatów e-marketingu z ponad 6 letnim stażem w branży, którzy współpracowali i odpowiadali za strategię oraz działania e-marketingowe takich brandów jak: PTC: ERA, HEYAH, TAK TAK, Jaguar, Jansport, Bank Millennium, Pekao Pioneer PTE, Ecco Holiday, Collegium Civitas i wielu innych - na życzenie okażemy listy referencyjne.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wdrażaniu strategii oraz planów e-marketingowych na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych.

Integrujemy i optymalizujemy działania z zakresu marketingu online: display, SEM, e-PR, afiliacja, viral, etc. Wszelkie podejmowane przez nas działania są ukierunkowane na osiągnięcie celu marketingowego naszych Klientów przy jednoczesnej minimalizacji poniesionych przez nich kosztów.

Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


4. Reklama i druk Kędzierzyn-Koźle - studio-image.net.pl
  studio-image.net.pl - Firma zajmująca się reklamą, poligrafią, fotografią na terenie Kędzierzyna-Koźla. Zajmujemy się drukowaniem zaproszeń, ulotek, kalendarzy, plakatów oraz tworzeniem pełnych stron jak i samych szablonów. Możliwość drukowania jednej sztuki jak i większych ilości. Profesjonalne sesje fotograficzne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


5. Agencja reklamowa ALESTUDIO
  Działalność firmy ALESTUDIO opiera się w głównej mierze na projektowaniu grafiki, składzie katalogów, folderów reklamowych; projektowaniu reklam prasowych, banerów reklamowych, plakatów, ulotek promocyjnych, wizytówek, teczek ofertowych. Współpraca z drukarniami offsetowymi, cyfrowymi, solwentowymi skutkuje możliwością także otrzymania gotowych produktów przez zamawiającego. Firma istnieje od 2008 roku, zatrudnia ludzi związanych z branżą poligraficzną od prawie 15 lat.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0