Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Emside Architektura Krajobrazu
ID linku 21829
Tytuł Emside Architektura Krajobrazu
Url http://www.emside.pl
Opis Emside to profesjonalne biuro architektury krajobrazu. Oferta obejmuje projektowanie ogrodów przydomowych, otoczenia osiedli mieszkaniowych. Naszą specjalnością są zielone dachy, ogród na dachu. W ofercie znajduje się też aranżacja wnętrz. Wykonujemy inwentaryzacje zieleni, dendrologiczne. Przedmiotem naszych projektów jest również przestrzeń publiczna w tym parki, place, skwery, place zabaw, siłownie zewnętrzne, . Projektujemy zielone dachy , w tym dachy ekstensywne i dachy intensywne. Projektujemy miejsca prywatnego wypoczynku takie jak balkony, tarasy, patia, werandy lub altany. Oferujemy nadzór autorski podczas budowy obiektu ogrodu. Zajmujemy się również całorocznym utrzymaniem i nadzorem nad zrealizowanymi projektami polegającym na pielęgnacji, ochronie i uzupełnianiu istniejącego materiału roślinnego. Oferujemy też wizualizacje 3d.
Kategoria Dom > Ogrody
Słowa kluczowe projekt ogrodu   zielone dachy   ogród na dachu   inwentaryzacja zieleni   weranda   taras   oczka wodne
Data Mar 25, 2014
Imię kontaktowe Maciej Kolendowicz
Email wyślij email do Maciej Kolendowicz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Ogrody
1. Tuje - choroby, pielęgnacja, opisy roślin
  Blog poświęcony tujom. Tuje to inaczej żywotniki, krzewy ozdobne wyjątkowo łatwe w uprawie. Mimo iż nie mają one wygórowanych wymagań warunkowych wymagają spełnienia niektórych warunków i odrobiny pracy. Informacje o dostępnych odmianach i gatunkach tui, a także porady odnośnie sadzenia i pielęgnacji tuji znajdziecie na naszym blogu.
Kategoria:   Dom > Ogrody


2. Grassland Farms
  Przedsiębiorstwo Grassland oferuje trawę w rolkach. Taka trawa daje natychmiastowy efekt, którym jest piękny trawnik. Oferowaną darń cechuje duża odporność i trwałość. Trawa w rolkach ma nieduże wymagania co do gleby, a ponadto łatwo się nakłada. Darń po nałożeniu łatwo się przyjmuje dając wspaniały efekt. Wybór trawy z rolki pomaga uniknąć kłopotów z samodzielnym sadzeniem trawnika. Trawa Grassland to szybki i pewny efekt przy użycie niewielkich zasobów. Zobacz jak szybko możesz stworzyć wymarzony trawnik.
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. Ogrody SpecGarden Łódź
  Jeżeli szukasz takiej firmy, która zajmuje się na co dzień pielęgnacją ogrodów, ale równie dobrze ich projektowaniem oraz zakładaniem, to znajdująca się w Łodzi firma Specgarden jest bardzo dobrym wyborem. Nasza pasja to właśnie ogrodnictwo, co w połączeniu z ponad 4-letnim doświadczeniem, pracowitością oraz wielką wiedzą sprawia, iż można nam w pełni zaufać. Jeżeli chodzi o ogrodnictwo, jesteśmy po prostu najlepsi w mieście!
Kategoria:   Dom > Ogrody


4. Ogrody Cedr - projektowanie, urządzanie ogrodów i kształtowanie terenów zielonych
  Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem, kompleksowym urządzaniem oraz pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych. Wykonujemy ogrody w stylu klasycznym, nowoczesnym oraz japońskim. Instalujemy systemy nawadniające, budujemy oczka wodne oraz skalniaki, zakładamy trawniki, obsadzamy rabaty i wiele innych.
Kategoria:   Dom > Ogrody


5. Jagram - producent akcesoriów ogrodowych
  Firma Jagram to producent najwyższej jakości mebli ogrodowych i
drewnianych elementów wyposażeń ogrodów. W ofercie znajdują się nie tylko drewniane stoły, krzesła,leżanki i hamaki, ale przede wszystkim altany, płoty i rollbordery. Wszystko te akcesoria można szybko i łatwo zamówić online na stronie internetowej jagram.com.pl.
Zapraszamy do współpracy architektów krajobrazu i centra ogrodnicze.
Jagram to wysoka jakość, tradycja i zaufanie ekologii - wszystkie
produkty Jagramu produkowane sa z drewna certyfikowanego FSC.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0