Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
N-Serwis - bezpieczeństwo danych
ID linku 21940
Tytuł N-Serwis - bezpieczeństwo danych
Url http://www.n-serwis.pl/
Opis N-Serwis to wykwalifikowana firma informatyczna z Katowic, której głównym obszarem działania jest kwestia bezpieczeństwa informacji w firmie. N-Serwis działa na rynku od 1999 roku, obsługując przedsiębiorstwa z wielu branż. Firma zajmuje się wdrożeniami Polityki bezpieczeństwa danych osobowych, z uwzględnieniem wytycznych GIODO. N-Serwis przygotowuje rozwiązania, które pozwalają na nadzorowanie i ochronę przetwarzanych danych zgodnie z przepisami prawa oraz normami i międzynarodowymi standardami. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a wprowadzane procedury są skutecznie dostosowywane do potrzeb klienta. Poza wdrożeniami Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji N-Serwis zapewnia także obsługę informatyczną firm.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ochrona danych osobowych w firmie   dane osobowe wymagania GIODO   bezpieczeństwo informacji w firmie   polityka bezpieczeństwa danych osobowych   zarządzanie bezpieczeństwem informacji   obsługa informatyczna firm   firma informatyczna Katowice   usługi informatyczne
Data Apr 8, 2014
Imię kontaktowe nserwis1
Email wyślij email do nserwis1
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. szkolenia bhp
  Firma Petu wykonując zawodowo kompleksowe usługi w zakresie pełnej obsługi bhp w tym ocena ryzyka zawodowego jest liderem na rynku w tej dziedzinie. Zaspokajanie potrzeb naszych Klientów jest dla naszej firmy sprawą priorytetową i pierwszoplanową, a prezentowane przez nas usługi szkoleń, ocen ryzyka zawodowego, instrukcji bhp są wykonywane na wysokim poziomie zawodowym. Dla firmy Petu najważniejsze jest zdobycie uznania Zleceniodawców poprzez wysoką jakość świadczonych usług bhp, przystępne ceny oraz terminowość. Chcemy dostarczać naszym Klientom profesjonalne usługi między innymi szkoleń bhp,ocen ryzyka zawodowego oraz nadzoru bhp w oferowanych specjalnościach. Przekazując naszej firmie zadania służby bhp nasi Zleceniodawcy mogą spać spokojnie wiedząc, że sprawy bezpieczeństwa ich firmy zostały powierzone zawodowcom jakimi jesteśmy w dziedzinie bhp.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. MDK-Media Sp. z o.o. - Outsourcing elektroenergetyczny
  MDK-Media to dynamicznie rozwijająca się firma Outsourcingowa. Główny obszar działania to kompleksowe zarządzanie gospodarką elektroenergetyczną zmierzające w efekcie do obniżenia całkowitych kosztów zużywanej energii elektrycznej.

Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Realizujemy zlecenia zgodnie z zasadami poufności, a wyniki opracowania przekazujemy jedynie Klientowi.Proponujemy bezpłatne wstępne doradztwo, które wskazuje klientowi możliwości współpracy i korzyści wynikające z niej.

Jesteśmy elastyczni oraz traktujemy indywidualnie każdego Klienta, dostosowując działania ściśle do jego potrzeb.

Nasi Klienci mogą liczyć na szybką realizację umowę.Pracujemy bardzo rzetelnie, a przeprowadzane przez nas analizy są wiarygodne. Przed podjęciem zlecenia ustalamy z klientem szczegóły realizacji projektu. Określamy jego zakres i założenia, czas realizacji oraz koszt usługi. Raporty dostarczane są zawsze w ściśle ustalonym terminie
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. walor.com.pl
  Firma handlowa Walor funkcjonuje na rynku już od przeszło dwudziestu lat i jak do tej pory jest jedynym w Polsce producentem pierścieni osadniczych, które pełnią funkcję zabezpieczenia przed przesunięciami osiowymi w częściach maszyn np. koła zębowe, tarcze, tuleje i inne. W swoim asortymencie firma ma zarówno marki własne jak i te od znanych ogólnoświatowych producentów. Marki, które Państwu proponujemy to Roven, Master Belts, Nak Technology, KJ oraz Nak. Jesteśmy pewni, że taki wybór marek pozwoli Państwu wybrać to co dla Was najlepsze. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Sprzątanie biur Warszawa - system-serwis.eu
  Zapraszamy na stronę internetową firmy System Serwis, która działa w Warszawie, ale swoje oddziały ma również w Krakowie oraz na Śląsku - Chorzów i Katowice. Gwarantujemy najwyższej jakości sprzątanie biur i firm, działamy także również jako firma zaopatrująca biura w artykuły higieniczno-sanitarne, zapewniamy ponadto serwis kawowy oraz obsługę różnego rodzaju spotkań biznesowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. KLIMA-VENTA montaż wentylacji Wrocław
  Potrzebujesz usług dobrej firmy, która podłączy klimatyzację, chłodnictwo, wentylację czy tez instalacje sanitarne i technologiczne? Firmą, która zapewni Ci wysoki standard wykonywanych przez siebie usług jest Klima Venta z Wrocławia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jak i zatrudnieniu najlepszych ekspertów jest ona jedną z najlepszych tego typu firm w Polsce. Prace realizowane przez jej pracowników są bardzo wytrzymałe oraz profesjonalne, co pozwala cieszyć się ich standardem przez długie lata. Wszyscy klienci zawsze są zadowoleni z końcowego efektu zlecenia i często ponownie nawiązują współpracę z firmą. Na jej stronie internetowej odczytasz szczegóły proponowanych ofert, uzyskasz więcej informacji na ich temat a także przekonasz się o profesjonalizmie związanym z wywiązywaniem się z podpisanych przez firmę zobowiązań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0