Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Wizualizacje wnętrz
ID linku 220
Tytuł Wizualizacje wnętrz
Url http://www.3d.wamhouse.pl
Opis 3D Wamhosue, Chojnice, woj. pomorskie. Wspomagamy projekty oraz inwestycje przez tworzenie wizualizacji i animacji. Wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz a także wizualizacje 3D obiektów i przedmiotów. Serdecznie zapraszamy - wizualizacje 3d. Produkt - Czytelny przekaz.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe wizualizacje architektoniczne   3D   wizualizacje wnętrz   wizualizacje 3d   wizualizacja 3d   architekt 3d   Architektura 3d   projektowanie 3d   wizualizacje pomorskie   wizualizacje architektoniczne 3d   wizualizacja   wizualizacje   3d   wizualizacje architektonic
Data Aug 26, 2008
Imię kontaktowe mariusz
Email wyślij email do mariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Domy drewniane
  Firma NAW-MAR to wieloletni wykonawca domów w rozkładzie szkieletowym, gwarantujący od lat najlepszą klasę konstrukcji oraz nieustanny dostęp do nowatorskich technologii. W ofercie znajdują się domy drewniane razem z oknami oraz inne usługi z tej samej dziedziny.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. Projekty lokali użytkowych
  Serwis obejmujący artykuły powiązane z szeroko pojętymi zagadnieniami dotyczącymi budownictwa oraz aranżacji wnętrz. Poszczególne informacje nadzorowane są przez administratora, co czyni, że są one wiarygodne również kompetentne i praktyczne. W wielorakim spisie strony odnajdziemy takie poszczególne terminy jak : projekty lokali użytkowych, audyt energetyczny jak także zagadnienia związane z konkretnymi kategoriami jak drzwi. Wszechstronne oraz funkcjonalne metody ukazywane w indywidualnych publikacjach zapewniają czytającemu pełne zaplecze informacyjne na wysokim poziomie.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. MWH ARCHITEKCI projektowanie wnętrz usługowych
  Piotr Majewski MHW Architekci to biuro projektowe, które działa w Warszawie od 1990 roku. Team tworzą tu architekci, którzy łączą młodość i zdolności z doświadczeniem i kwalifikacjami. To pracownia autorska, w której powstają projekty niestandardowe - architektura osobista. Indywidualizacja pomysłów jest także odzwierciedleniem ich ścisłej współpracy z kontrahentami i próby dokładnego dostosowania realizacji do konkretnych celów. W swojej pracy korzystają zarówno z najnowszej technologii, jak i z obfitego archiwum i biblioteki najświeższych materiałów budowlanych. Tych ostatnich użyczają również swoim klientom. Więcej informacji o firmie na stronie.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. DAS - Dados Archetype Studio - Architektura i Kons
  Celem DADOS ARCHETYPE STUDIO jest dostarczenie wysokiej jakości usług projektowych w zakresie architektury oraz konserwacji obiektów zabytkowych., takich jak:

Pełnobranżowe projekty budowlane: - budynków jedno - i wielorodzinnych, - obiektów użyteczności publicznej, - przemysłowych, usługowych Pełnobranżowe projekty: - przebudowy, rozbudowy, modernizacje, zmiany sposobu użytkowania Projekty wnętrz: mieszkalne, użyteczności publicznej : usługowe, biurowe Adaptacje projektów typowych. Oraz usługi związane z prowadzeniem procesu inwestycyjnego.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Przydomowe oczyszczalnie - hurtownia Instaleko
  Hurtownia Instaleko dostarcza na rynek na terenie całej Polski nowoczesne bezobsługowe oczyszczalnie przydomowe pracujące w technologii osadu czynnego. Oczyszczalnie zbudowane są w jednym samonośnym zbiorniku z polipropylenu, w zależności od wielkości mogą pracować dla 2 do 50 osób. Oczyszczalnie MCA oznakowane są europejskim znakiem bezpieczeństwa CE i mogą być brane pod uwagę w trakcie ubiegania się o dopłaty do budowy oczyszczalni z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Dodatkowo w zależności od indywidualnych potrzeb możemy zaoferować przydomowe przepompownie ścieków do i z oczyszczalni, separatory tłuszczów, studzienki wodomierzowe.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0