Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Programy kosztorysowe Edbud i Fobos
ID linku 22267
Tytuł Programy kosztorysowe Edbud i Fobos
Url http://www.mtm.com.pl
Opis MTM Digital to firma informatyczna działająca od 1994 roku.
Producent programów do kosztorysowania, dystrybutor oprogramowania dla budownictwa.
Główne produkty:
- program kosztorysujący Edbud - tworzenie obmiarów i kosztorysów, uproszczonych i szczegółowych. Zawiera katalogi norm: knr, knnr, knp, knz, tzknbk, ksnr ... - ok. 300 katalogów normatywnych. Oprogramowanie współpracuje z innymi programami do kosztorysowania i cennikami.
- program Fobos wki - do obliczania wartości kosztorysowej inwestycji i tworzenia uproszczonych wycen. Program umożliwia także obliczanie stopnia zużycia obiektów i nieruchomości, co przydatne jest dla rzeczoznawców majątkowych.

Oprócz produkcji i sprzedaży programów zajmujemy się usługami informatycznymi z zakresu sieci teletechnicznych:
- projektowanie, układanie, modernizacja sieci teleinformatycznych
- pomiary sieci strukturalnych
- telewizja dozorowa
- systemy alarmowe
- kontrola dostępu.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe kosztorys   kosztorysowanie   programy dla budownictwa   oprogramowanie dla budownictwa   programy kosztorysowe   programy kosztorysujące   programy do kosztorysowania   program do kosztorysów   program do kosztorysowania   knr   ksnr   knnr   cpv   edbud   mtm digital
Data May 21, 2014
Imię kontaktowe Małgorzata
Email wyślij email do Małgorzata
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Tylko darmowe programy
  Na pozór kolejny serwis z darmowymi programami. Co go jednak wyróżnia spośród dziesiątek stron tego typu? Przede wszystkim autorskie porady i opisy dodawanych programów, które nie są jedynie tłumaczeniem z wersji oryginalnych. Dobrze opracowane kategorie, a także wewnętrzna wyszukiwarka pozwalają na szybkie znalezienie szukanych dziedzin i programów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Oprogramowanie dla gastronomii - QuadSoft
  QuadSoft jest producentem oprogramowania gastronomicznego (dla gastronomii, restauracji, barów, kawiarni, pubów i dyskotek) oraz oprogramowania wspomagającego prowadzenie gospodarki magazynowej głownie (lecz nie tylko) w obiektach gastronomicznych. QuadSoft jest także dystrybutorem urządzeń fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne) oraz sprzętu sieciowego (routery, switche, serwery). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Afaktury.pl
  Na stronie internetowej działa program, jaki jest przeznaczony do wystawiania faktur online. Za jego pośrednictwem można między innymi wystawić fakturę VAT czy pro forma. Wszystkie wpisywane dane są całkowicie bezpieczne. Dodatkowo, program daje dostęp do archiwum faktur. Klienci mogą zdecydować się na wykupienie abonamentu, który przez określony czas pozwala im na korzystanie z programu do fakturowania.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. CRM Online
  Nasz system ChromeCRM jest systemem informatycznym, którym zadaniem jest wspieranie procesów zachodzących w firmie, związanych z pozyskaniem potencjalnych klientów a potem – ich utrzymaniem. Scentralizowany system ChromeCRM umożliwia ominięcie żmudnych procesów synchronizacji wielu osobnych baz na wielu jednostkach komputerowych. Wiele firm z Polski i zagranicy korzysta z naszego oprogramowania ChromeCRM – między innymi AC, Elasto Form Polska, Juwena, Trias, KCC, IMS Polska czy NoLimit. Do zobaczenia!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. PIT online
  Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do uzupełnienia pitów. Zapewniamy wiele tematycznych artykułów, poradnik jak wypełnić PIT, a także program, w którym możesz to zrobić w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo oszczędzisz czas, ponieważ wszystkie wyliczenia zrobi sam i dodatkowo możesz wysłać drogą mailową dokumenty do właściwej instytucji. Wejdź na www.pity-online.pl i przekonaj się sam.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0