Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Firma kurierska TBA Express
ID linku 2228
Tytuł Firma kurierska TBA Express
Url http://www.tba.pl
Opis Firma kurierska TBA Express oferuje pełną gamę usług kurierskich. W zależności od Potrzeb klientów świadczymy usługi w następujących obszarach działalności:

* usługi kurierskie lokalne na terenie Warszawy i okolic ( serwis miejski )
* dostawa przesyłek do sektora B2C na terenie Warszawy i okolic
* usługi kurierskie międzymiastowe na terenie kraju, ( przesyłki krajowe )
* usługi kurierskie międzynarodowe lotnicze i drogowe ( przesyłki międzynarodowe )
* konfekcjonowanie i magazynowanie przesyłek
* przewóz przesyłek przestrzennych do 15m3 na terenie kraju
* przewóz wartościowych przesyłek autami wyposażonymi w GPRS lub konwój
* realizacja stałych tras kurierskich na terenie kraju
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Firma kurierska
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Jarosław Jaworski
Email wyślij email do Jarosław Jaworski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. POLOPTYK Dobór okularów Opole
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Poloptyk, jaka oferuje swoje usługi od 1990 roku. Obsługujemy osoby dorosłe i dzieci. Proponujemy okulary: korekcyjne dla dzieci, progresywne, do komputera, dla kierowców i dla sportowców. Mamy w sprzedaży również okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i lupy. Od początku istnienia najważniejsze jest dla nas zadowolenie i satysfakcja każdego klienta nawiązującego z nami współpracę, dlatego bezustannie poszerzamy nasz asortyment oraz gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy pełna propozycję i więcej wiadomości o naszej firmie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Firma Usługowa - Wojciech Karoń przechowywanie dokumentów
  Od roku 2000 działalność swoją prowadzi DOK ARCH Firma Usługowa - Wojciech Karoń z siedzibą w Częstochowie. Jest to firma, której zakres działania obejmuje specjalistyczne niszczenie wszelakich dokumentów papierowych i nośników magnetycznych i archiwizację dokumentów. DOK ARCH oferuje też usługi w zakresie nadzoru outsourcingowego nad archiwami składowania dokumentów, organizacji archiwów i transportowania zasobów archiwalnych a także administrowania zasobami. Pomimo że Przedsiębiorstwo posiada siedzibę w Częstochowie, swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju, przede wszystkim na obszarze województwa śląskiego, opolskiego i łódzkiego. DOK ARCH to firma z doświadczeniem, świadcząca usługi w sposób kompetentny i rzetelny, zachowując wszelakie reguły prawne, zasady bezpieczeństwa, w tym zasadę poufności natomiast wykwalifikowany personel czuwa nad jakością świadczonych usług. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. KORONA czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych Wrocław
  Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z firmą KORONA S.C., której siedziba znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim. Specjalizujemy się w odbiorze, transporcie i utylizacji odpadów a ponadto zagospodarowaniem surowców wtórnych takich jak makulatura, folia, drewno lub metal. Zapewniamy pojemniki i kontenery, dysponujemy specjalistycznymi pojazdami a także posiadamy nowoczesny sprzęt czyszczący umożliwiający czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych, tłuszczu czy też skrobi. Dysponujemy niezbędnymi zezwoleniami oraz uprawnieniami. Więcej informacji o działalności znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Ślub i wesele. Oprawa artystyczna. Kraków.
  Nasza firma oferuje Państwu kompleksową organizację ślubów i wesel. Konsultanci ślubni i weselni są dla państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Zorganizuj ślub i wesele swoich marzeń. Zaufaj nam, a my zajmiemy się wszystkim. Zapoznaj się z naszą ofertą, wypełnij formularz, my skontaktujemy się z Tobą!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Prowadzenie księgowości Warszawa
  Nasze biuro księgowe oferuje kompetentne usługi dla osób fizycznych prowadzących prywatną działalność gospodarczą i dla spółek prawa handlowego. Dla naszych kontrahentów skonstruowaliśmy usługi wszechstronne, za każdym razem przy tym dobieramy je jednostkowo do ich zapotrzebowania. W naszej ofercie znajduje się między innymi kierowanie ewidencji ryczałtowej, książek handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Co więcej sporządzamy każdego wariantu dokumenty, radzimy, nadzorujemy należności, tworzymy transfery dotyczące należności ZUS i US. Organizujemy też biegły nadzór księgowy. Zaręczamy atrakcyjne ceny i terminowe rozliczenia sprawowane przez profesjonalistów w swojej dyscyplinie. Nasze biuro współpracuje z wieloma jednostkami na terenie Warszawy, do których kierujemy swoje usługi. Dla nowych interesantów posiadamy atrakcyjne rabaty! Zachęcamy już w tej chwili do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej, gdzie dowiesz się gruntownie, czym się trudnimy, także zaznajomisz się z cennikiem naszych prac.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0