Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Taśma z nadrukiem
ID linku 22298
Tytuł Taśma z nadrukiem
Url http://www.tasmaznadrukiem.com.pl
Opis Specjalizacja firmy Becpak to drukowanie taśm pakowych oraz grodzeniowych z indywidualnym nadrukiem. Efektowna taśma samoprzylepna z nadrukiem i taśma pakowa z logo.Osoby zainteresowane po taśmy klejące, taśmy pakowe, ogrodzeniowe i taśmy samoprzylepne z nadrukiem logo. Także folia stretch i bąbelkowa, tektura falista, opakowania tekturowe, pianki polietylenowe i tuby do pakowania. Zaprasza producent taśm samoprzylepnych - sprawdź co polecamy i jaka jest oferta na taśmy grodzeniowe z użyciem różnych rodzajów kleju.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe taśma pakowa z nadrukiem   taśma pakowa z logo   taśma z nadrukiem   taśma z logo   taśma samoprzylepna z nadrukiem   taśmy pakowe z nadrukiem   taśmy pakowe z logo
Data Jun 3, 2014
Imię kontaktowe Bartosz
Email wyślij email do Bartosz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. Drewpłyt - podbitka, deska, drewno Grudziądz
  Drewpłyt to firma z Grudziądza ze sporym stażem w branży drzewnej i transportowej. Skład drewna w miejscowościi Grudziądz zajmuje się pełną sprzedażą i posiada w ofercie: drewno i wyroby drewnopochodnych. W sprzedaży hurtowej i detalicznej posiadamy: deska, tarcica, podbitka, drewno budowlane, sklejki, płyty OSB, MFP, MDF podłoge. Zapraszamy do nas po odbiór materiałów budowlanych - podbitka, deska, drewno Grudziądz.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Torby reklamowe, opakowania foliowe.
  Tokarski sp.j., jeden z czołowych w kraju producentów opakowań foliowych. W ofercie między innymi: opakowania foliowe, worki foliowe, worki na śmieci, opakowania z folii, folia z nadrukiem, torby reklamowe, torby reklamowe z nadrukiem, opakowania produktów spożywczych, przemysłowych, higienicznych oraz wysokiej jakości nadruk fleksograficzny. Ugruntowaniem dążeń firmy o wiodącą pozycję na rynku było wdrożenie w latach 2001/2002 systemu ISO 9002, a potem uzyskanie certyfikatu ISO 9002. Dziś przedmiotem działalności firmy jest produkcja w szerokim zakresie opakowań folii PE i PP. Dewizą firmy jest szybka, fachowa i miła obsługa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. Klamki
  Jeremy Warszawa - producent oferuje akcesoria meblowe takie jak: klamki, mufy, mimośrody, złącza ciężkie forte, uchwyty, zaczepy odlewane, śruby, narożniki, podpory półek i podpory drążka. Producent gwarantuje wysoką jakość oraz przystępne ceny na złącza meblowe, wsporniki, mufki, głowice nogi, okucia i inne akcesoria meblowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. Laboratorium Badawczo Metrologiczne Łabędy
  Laboratorium Badawczo Metrologiczne Łabędy prowadzi swoją działalność na obszarze Gliwic. Ma różnorodne doświadczenie w przeprowadzaniu rozmaitego rodzaju pomiarów oraz badań, oceniających między innymi właściwości fizyczne, mechaniczne, bądź też chemiczne wielorakich materiałów. Dzięki wyjątkowemu zróżnicowaniu oferty i dysponowaniu nowoczesnym sprzętem możliwe jest świadczenie usług adresowanych do niezwykle szerokiego grona klientów, aktywnych w różnych branżach. Laboratorium Badawczo Metrologiczne Łabędy podczas swoich prac respektuje wszystkie aktualne normy, gwarantując pełne bezpieczeństwo oraz precyzję pomiarów. Posiada też potrzebne zezwolenia i certyfikaty, potwierdzające jego wiarygodność. Klienci liczyć mogą również na sprawną oraz terminową obsługę. Oosby zainteresowane szczegółami zapraszamy na stronę
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Polodlew - Odlewnia metali nieżelaznych
  Polodlew to mieszcząca się w Orońsku koło Radomia odlewnia metali kolorowych. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę odlewów z aluminium, miedzi i brązu. Na łamach strony www prezentujemy licznik wag, który daje możliwość sprawdzenia kosztu usługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w odlewaniu metali jesteśmy w stanie zaoferować usługi w najlepszej możliwej jakości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0