Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
FIRESTOP.PL Ochrona przeciwpożarowa
ID linku 22431
Tytuł FIRESTOP.PL Ochrona przeciwpożarowa
Url http://firestop.pl
Opis Firma FireStop powstała aby zapewnić szybką, fachową poradę oraz pomoc w wyborze rozwiązań oraz sprzętu z zakresu ochrony przeciwpożarowej dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Podejmując z nami współpracę zyskają Państwo pewność, że produkty i rozwiązania przez nas oferowane spełniają wszelkie aktualnie obowiązujące normy i wymagania. Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu komfort, bezpieczeństwo i spokój.
W naszej ofercie znajdą Państwo zabezpieczenia przeciwpożarowe - drzwi i klapy przeciwpożarowe, klapy odcinające, rewizyjne, klapy ścienne i stropowe, okna oddymiające, klapy dymowe, świetliki i wyłazy dachowe, schody ognioodporne, materiały do wykonania przepustów instalacyjnych, systemy przeciwpożarowe - systemy oddymiania, systemy sygnalizacji pożaru, systemy zamknięć ogniowych, siłowniki do okien i drzwi oraz sprzęt przeciwpożarowy - gaśnice, hydranty, armatura pożarowa, apteczki.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe oddymianie   drzwi przeciwpożarowe   klapy ppoż   hydranty   ogniochronne
Data Jun 14, 2014
Imię kontaktowe Jarek
Email wyślij email do Jarek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Palety drewniane
  Palety drewniane produkowane przez firmę Palmix to gwarancja solidności wykonania. Może o tym świadczyć przyznany nam europejski certyfikat jakości EPAL. Znajdą Państwo u nas palety niemalże każdego rodzaju: ciężkie przemysłowe, typu Dusseldorf, browarnicze, itp. Z dokładną ofertą można się zapoznać na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Dachy
  Firma Cembrit to producent płyt dachowych Eurofala. Jedną z najważniejszych zalet materiałów budowlanych produkowanych przez Cembrit jest ich oszczędność. Wiąże się to nie tylko z samymi zakupami pokrycia dachowego, lecz również z kosztami związanymi z budową konstrkucji, kosztem instalacji oraz jego eksploatacją która będzie trwałą kilkadziesiąt lat. Płyta falista Eurofala dzięki swej dużej wytrzymałości pozwala na zastosowanie szerokiego rozstawu łat - nawet do 1,17 m. Dzięki temu koszty drewna zużytego do budowy konstrukcji dachowej oraz wkrętów montażowych, są znacząco niższe niż w przypadku innych pokryć.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Tulejowanie, wytaczanie - Przenośna wytaczarka
  Nasza firma świadczy specjalistyczne usługi w zakresie tulejowania, napawania i wytaczania połączeń ruchomych w maszynach budowlanych. Regenerujemy nawet silnie owalne i wybite otwory. Usługi świadczymy za pomocą specjalistycznych, przenośnych wytaczarko-napawarek sterowanych elektronicznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Świadectwo energetyczne, certyfikat energetyczny
  Sporządzimy dla Państwa fachowy certyfikat energetyczny dla budynku bądź lokalu. Świadectwo energetyczne sporządzane jest na podstawie oceny energetycznej, polegającej na określeniu zintegrowanej charakterystyki energetycznej. Jesteśmy grupą doświadczonych doradców. Mamy na koncie wiele realizacji audytów oraz certyfikatów energetycznych. Dzięki naszej pomocy dowiecie się, jak najlepiej wykorzystać posiadane fundusze. Określimy dokładną charakterystykę energetyczną, określającą wielkość energii niezbędnej do zaspokojenia różnych potrzeb związanych z użytkowaniem budynku. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy partnerami w biznesie najlepszych firm w swoich branżach. Fachowy certyfikat energetyczny oraz inwestowanie w ulepszanie budynku przyniesie spore oszczędności w eksploatacji nieruchomości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Mszenie domów
  Firma zajmuje się mszeniem domów drewnianych. Mszenie jest najlepszym ociepleniem drewnianego domu i jego ozdobą. Dawne domy góralskie były mszone mchem, z postępem zaczęto używać wełnianki, która daje lepszy efekt. Firma proponuje zwijanie wełnianki na wiele różnych sposobów, m.in. w ozdobne warkocze które wbija się w szczeliny między balami. Proponujemy Państwu różne wzory. Ponadto oferta obejmuje montażem monitoringów oraz czyszczeniem ścian przed mszeniem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0