|
Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne |
1. |
GEMMI Windykacja
|
|
Firma GEMMI specjalizuje się w obsłudze należności małych i średnich przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy narzędzia, które pomogą Państwu skutecznie zarządzać finansami firmy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm w zakresie spływu wierzytelności. Proponujemy współpracę począwszy od prewencji w powstawaniu przeterminowanych należności (monitoring, pieczątka), poprzez windykację polubowną i sądową, na egzekucji komorniczej kończąc. W oparciu o analizę usług windykacyjnych, a także wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy procedury umożliwiające skuteczne odzyskiwanie należności. W każdym przypadku nasze działania prowadzone są w sposób dający gwarancję szybkiego i efektywnego wyegzekwowania należnych kwot od dłużnika-klienta, z jednoczesnym utrzymaniem przyjaznych kontaktów handlowych.
|
2. |
Dotacje unijne pomorskie
|
|
EuroBenefit - fachowe pozyskiwanie dotacji z funduszy unijnych. Doradztwo dla klientów instytucjonalnych, firm, samorządów, rolników i organizacji. Tworzenie biznes planów, studium wykonalności, wniosków o dotację a także prowadzenie projektów finansowanych ze środków unijnych. Nie daj się konkurencji ubiegającej się o dotacje i skorzystaj z naszych usług!
|
3. |
Kancelaria odszkodowawcza we Wrocławiu AIF
|
|
Działamy już 14 lat. Specjalizujemy się w uzyskaniu odszkodowań dla państwa. Lata doświadczenia pozwalają nam na bycie skutecznym w tym co robimy. Zapraszamy do nas AIF Kancelaria Odszkodowawcza ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: https://www.tuodszkodowania.pl// tel: 71 3490919 e-mail: pomoc@tuodszkodowania.pl Zapraszamy serdecznie
|
4. |
Brandy - sklep FORFITER exclusive
|
|
Chciałbyś spróbować ekskluzywnej brandy? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego FORFITER exclusive, który znajduje się na stronie : http://www.forfiterexclusive.pl/ oraz do sklepu stacjonarnego, który znajduje się pod adresem : ul. Rędzińska 14, 42-209 Częstochowa. Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 536 407 970, mailowo : biuro@forfiterexclusive.pl oraz przez formularz kontaktowy.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu z różnymi alkoholami !
Zapraszamy Serdecznie !
|
5. |
Agencja Mienia Wojskowego
|
|
AMW została stworzona w 1996 roku. Jest jednostką państwową kontrolowaną przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Prowadzi działalność w granicach Polski, głównie w zakresie zagospodarowania mienia resortu Obrony Narodowej a także zaopatrywania Sił Zbrojnych RP w sprzęt i materiały ogólnie dostępne. Agencja prowadzi sprzedaż w formie przetargów nieużytecznych dla Ministerstwa Obrony Narodowej i MSW działek i budynków wojskowych.
Agencja Mienia Wojskowego posiada w swym zasobie obszerny wybór rzeczy ruchomych (głównie używane samochody ciężarowe i osobowe), nieużywanych przez jednostki organizacyjne podlegające Ministerstwu Obrony Narodowej jak również Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Sprzedaż rzeczy ruchomych przebiega w trybie przetargowym lub bezprzetargowym. Przetargowa sprzedaż rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych występuje w formie publicznych przetargów ustnych. Przetargi urządzają oddziały terenowe Biura Agencji Mienia Wojskowego.
|
|
|