Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
STREFA PIĘKNA makijaż permanentny Katowice
ID linku 22703
Tytuł STREFA PIĘKNA makijaż permanentny Katowice
Url http://www.strefa-piękna.pl
Opis Zapewniając fachowe usługi, przy wykorzystaniu najnowszego oraz najbardziej precyzyjnego sprzętu i w pełni komfortowe i odprężające warunki wykonywana zabiegów, salon urody o nazwie Strefa-Piękna z siedzibą w Gliwicach ma przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Nasza specjalistyczna kadra pracownicza z przyjemnością pomoże każdej Pani w jej problemach związanych z kosmetyką twarzy i ciała oraz zadba o wygląd paznokci, skóry czy włosów. W ofercie naszej znajdziecie Panie zabiegi wykonywania między innymi makijażu permanentnego, opalania natryskowego i przedłużania rzęs. Szerzej o naszej działalności zaprezentowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe makijaż permanentny   makijaż permanentny oczu   makijaż permanentny ust   makijaż permanentny brwi   makijaż permanentny zdjęcia   makijaż permanentny galeria   makijaż permanentny Katowice   makijaż permanentny Śląsk   makijaż permamentny   makijaż permamentny oczu   makij
Data Jul 21, 2014
Imię kontaktowe STREFA PIĘKNA makijaż permamentny Katowice
Email wyślij email do STREFA PIĘKNA makijaż permamentny Katowice
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MRO-SYSTEM usługi porządkowe
  MRO-SYSTEM świadczy usługi kompleksowego utrzymania czystości i obsługi technicznej w budynkach biurowych, obiektach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej i na obszarach terenów zewnętrznych do nich przylegających (dróg, trawników, infrastruktury technicznej, itp.).Zakres działalności naszej firmy w powierzonych nam obiektach obejmuje miedzy innymi: codzienne sprzątanie i utrzymanie czystości wszelkich powierzchni; serwis dzienny powierzchni wspólnych; sprzątanie terenów zewnętrznych; zimowe utrzymanie parkingów; mycie okien; czyszczenie wykładzin dywanowych; gruntowe sprzątanie po zakończeniu prac budowlanych lub remontowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. ROTRANS- szkoła jazdy
  Rotrans to będący w czołówce w rejonie ośrodek szkolenia kierowców mogący poszczycić się najwyższą zdawalnością w WORD Tarnobrzeg. Informację te uwierzytelniają rankingi wykonane przez lokalne czasopisma. Udaje się to osiągnąć dzięki stałemu doskonaleniu procesu szkolenia kursantów. Zatrudnieni w firmie instruktorzy to doświadczeni fachowcy potrafiący w łatwy i sympatyczny sposób przekazać wiedzę praktyczną z zakresu kierowania pojazdów mechanicznych. W ofercie ośrodka znajdują się kursy na wszystkie kategorię prawa jazdy, szkolenia odbywają się na samochodach identycznych z tymi, na których kursant zdaje egzamin dzięki czemu zaznajomiony jest z obsługą egzaminacyjnego auta. Firma posiada również własny plac manewrowy, gdzie przyszli kierowcy mogą szlifować manewry egzaminacyjne. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej ośrodka - wejdź i sprawdź sam.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. SKOPIA bronchoskopia Wrocław
  We Wrocławiu w przychodni STARMED mieści się siedziba gabinetu chirurgicznego z pracownią endoskopii prowadzonego przez doktora nauk medycznych Krzysztofa Dudka. Zajmujemy się wykonywaniem badań diagnostycznych takich jak bronchoskopia, rektoskopia bądź ezofagoskopia. Przeprowadzamy także endoskopię, która pozwala na dokładne obejrzenie i ocenę górnego odcinka przewodu pokarmowego. Podczas badania istnieje możliwość pobrania materiału do badania histopatologicznego, cytologicznego oraz do wykonania posiewów. Więcej wiadomości na temat placówki dostępne jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. drzwi Nowy Sącz
  Zakład remontowo-budowlany Adam Spólnik to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki pracom w kraju oraz za granicą głównie w Niemczech i Danii zdobyliśmy duży bagaż doświadczenia oraz podpatrzyliśmy wiele ciekawych rozwiązań, które stosujemy w naszych usługach. Specjalizujemy się w usługach budowlanych w tym między innymi: wznoszenie budynków od podstaw, kompletne remonty, kosztorysowanie, prace ziemne i piaskowanie. Dodatkowo wykonujemy usługi w zakresie stolarki. Zapraszamy do współpracy z nami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. FINDREWNO DOMY DREWNIANE
  Przedstawiamy Państwu firmę Findrewno, która zajmuje się budową fińskich domów z bali drewnianych. Naszą siedzibą jest Strońsko w województwie łódzkim. Oferujemy budowę takich obiektów jak domy jednorodzinne i wakacyjne, sauny, a nawet całe osiedla domków letniskowych. Drewno jest materiałem naturalnym oraz wytrzymałym, dzięki czemu konstruowane przez nas obiekty będą mogły służyć kilku pokoleniom. Każdy z klientów może wybrać jeden z naszych gotowych modeli albo stworzyć unikalny dom swoich marzeń wedle oryginalnego pomysłu. Zapraszamy do wejścia na stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0