Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Thermo jesion z Drewexthermo
ID linku 22948
Tytuł Thermo jesion z Drewexthermo
Url http://drewexthermo.com
Opis Producent materiałów budowlanych z thermo jesionu zaprasza do odwiedzenia strony internetowej marki i zapoznania się z najnowszymi kolekcjami desek elewacyjnych. Tworzone przez nas deski pod elewacje drewniane, dzięki obróbce termicznej, są bardziej odporne na zmiany pogody i wilgoć. Posiadamy deski na elewację gładkie z możliwością szczotkowania.
Kategoria Dom > Remonty
Słowa kluczowe deski elewacyjne   elewacje drewniane   drewno na elewację   thermo jesion
Data Aug 27, 2014
Imię kontaktowe Biuro obsługi
Email wyślij email do Biuro obsługi
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Remonty
1. Schody klinkierowe
  Schody klinkierowe to aktualnie najpopularniejsze wykończenie tej części domu jakim są schody. Klinkier ze względu na swoje właściwości jest idealnym materiałem wykończeniowym. Niska nasiąkliwość, niski stopień poślizgu, niesamowita wytrzymałość. Zobacz jak możesz wykończyć schody klinkierem.
Kategoria:   Dom > Remonty
Firmy wg branży > Budownictwo


2. Lider-Bud tanie remonty mieszkań warszawa
  Grupa Lider-Bud mieści się w Warszawie i prowadzi fachowe remonty mieszkań a także malowanie mieszkań w mazowieckim. Dziś skupiamy się na oferowaniu usług budowlanych: rzetelne wykańczanie mieszkań warszawa, wspaniałe malowanie mieszkań warszawa, kompleksowe remonty mieszkań warszawa. W obszarze naszych usług leżą również usługi remontowe warszawa. Lider-Bud to wysokiej jakości firma remontowa warszawa, której działania oparte są na solidności i wysokiej kulturze pracowników. Posiadamy dobrą organizację pracy. Nasi ludzie posiadają ogromny staż, a ich sumienność świadczy o usłudze pierwszorzędnej jakości. Zespół Lider-Bud stworzył własne metody, dające znakomite rezultaty. Dodatkowo działamy z solidnymi znawcami z branży budowlanej. Zespół posiada duże doświadczenie, a oferta oparta jest o świetne produkty budowlane pierwszorzędnej jakości. Przez lata działalności stworzyliśmy atrakcyjną ofertę. Świadczymy poza tym konsultacje z zakresu usług remontowych. Sprawdź, solidne remonty mieszkań warszawa!
Kategoria:   Dom > Remonty


3. Osuszanie budynków
  Firma Pro-Dry wspiera wszystkich swoich klientów w walce z wilgocią i zagrzybieniem w budownictwie. Świadczymy profesjonalne usługi osuszania budynków z wilgoci w wyniku zalania, awarii wodnej, powodzi. Wszystkie nasze prace zakończone są protokołami stanu zawilgocenia dzięki którym można ubiegać się o zwrot kosztów od ubezpieczalni. Posiadana i stosowana przez nas technologia jest bardzo bezpieczna i energooszczędna, stosowane przez nas urządzenia są całkowicie bezobsługowe i przystosowane do 24h pracy.
Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Dom > Remonty


4. D&D Projekt
  Wykonujemy zarówno całościowe remonty mieszkań, jak również fachowe malowanie oraz wykończenie różnorodnego typu wnętrz. Jako profesjonalna firma remontowa, nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług remontowych. Mottem głównym wykonywanej przez nas pracy jest wdrażanie nowatorskich rozwiązań zarówno w projektach remontu, jak i w realizacji. To, co nas cechuje to bez wątpienia najwyższej klasy specjaliści mający olbrzymie doświadczenie, dokładność i elastyczne podejście do wymogów Klienta. Proponujemy szeroki wachlarz usług od układania płytek, poprzez gazowe, po malowanie.
Kategoria:   Dom > Remonty


5. Remonty mieszkań
  Nowoczesne, rozwojowe przedsiębiorstwo DarBud oferuje wykonawstwo robót budowlanych. Naszym celem jest również realizacja projektów indywidualnych oraz prace na rzecz obiektów komercyjnych, przemysłowych, biurowych. Dodatkowo w naszej hurtowni oferujemy wiele towarów z dziedziny budowlanej, np. Narzędzia, ceramikę, odzież, chemię budowlaną, zaprawy, kleje, farby, lakiery, elektrykę, docieplenia, izolacje, wentylacje i kanalizacje.
Kategoria:   Dom > Remonty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0