Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Artiso
ID linku 23064
Tytuł Artiso
Url http://artiso.pl
Opis Artiso.pl jako wirtualna wizytówka webmastera, grafika freelancera Pawła Tusińskiego, prezentuję ofertę usług, jakimi jest wykonawstwo projektów graficznych stron, kompleksowe wykonawstwo stron internetowych, usług SEO i fotograficznych. Tworząc strony posługuje się takimi technologiami jak: HTML5, CSS3, jQuery oraz Responsive Web Design. Strony są dostosowane do telefonów, telewizorów, tabletów, monitorów i laptopów.
Kategoria Internet > Budowa stron www
Słowa kluczowe plakaty   grafika komputerowa   lublin   pozycjonowanie   poniatowa
Data Sep 5, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Budowa stron www
1. Tanie Strony WWW 199PLN
  Projekt e-ID stanowi alternatywę dla wszystkich podobnych produktów jakie są dostępne na rynku, które oferują "tanią stronę internetową, prostą w zaprojektowaniu samemu". Pracujemy w tej branży kilka lat i z doświadczenia wiemy, że te "najtańsze" i "najprostsze" w wykonaniu, de facto są drogie jak na standard ich wykonania, a zarazem trudne w obsłudze dla ludzi nie mających pojęcia o branży webowej. Często nawet specjaliści w tej branży mają problem z odnalezieniem się w gąszczu rubryk do wypełnienia i przycisków do naciśnięcia, aby po wielu trudach miała powstać strona internetowa, którą trzeba opłacać minimum raz w miesiącu. e-ID obala ten kosztowny stereotyp oferując Klientom przygotowaną w najnowszej technologii stronę internetową za jednorazową opłatą roczną 199 zł netto! Naszym celem jest wywindowanie wszystkich polskich firm, instytucji oraz osób prywatnych w globalnej sieci Internet.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


2. Acomputers - Strony WWW
  Projektowanie stron www
Profesjonalnie zaprojektowana strona www
pomaga usprawnić kontakt z klientem oraz buduje wizerunek firmy i marki. Dostarcza również informacji o efektywności aktualanie podejmowanych działań marketingowych. Strony www coraz częściej pełnią funkcję nie tylko informacyjną ale również handlową. Dostępne przez 24 godziny na dobę stanowią efektywne uzupełnienie oraz rozwinięcie podstawowych kanałów sprzedaży.

Tworzenie stron www
Profesjonalne tworzenie stron www dla firm to nie tylko projektowanie stron jako folderów prezentujących ofertę firmy w internecie, coraz częściej bowiem witryna internetowa jest wiodącą formą pozyskania oraz utrzymania klienta.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


3. Agencja Interaktywna 40Net
  Jesteśmy zespołem kreatywnym tworzącym agencję interaktywną 40Net. Specjalizujemy się w kształtowaniu wizerunku firm i ich produktów w sieci Internet. Łączymy kreację z najnowocześniejszymi technologiami środowiska webowego. Ogranicza nas jedynie...własna wyobraźnia.

Kreujemy i dostarczamy najnowsze technologie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba skutecznej komunikacji z Klientem, a szybkie i efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym to sprawa na dziś…
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


4. OFFNET - tworzenie stron www
  Agencja Interaktywna OFFNET z ośmioletnim doświadczeniem zajmuje się:
- tworzeniem stron www,
- projektowaniem sklepów internetowych,
- marketingiem w Internecie,
Zakres naszego działania to cała Polska a w szczególności Warszawa, Kraków, Lublin i Rzeszów.
Tworzymy indywidualne projekty witryn, działamy terminowo. Zajmujemy się pisaniem dedykowanego oprogramowania na zamówienie.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


5. MESI - Strony internetowe
  Firma MESI została stworzona z myślą o właścicielach podmiotów gospodarczych i osobach fizycznych poszukujących starannie przygotowanej, oryginalnej i przyjaznej użytkownikowi strony internetowej. Jej pracownicy początkowo ograniczali się do działań na terenie Warszawy i Radomia tak, aby możliwe były ich osobiste spotkania z klientami. Dziś z usług firmy MESI korzystają jednak zleceniodawcy z całej Polski chwalący zarówno typowe dla tego podmiotu zaangażowanie, jak i oryginalność projektów.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0