Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Rejestracja czasu pracy
ID linku 23343
Tytuł Rejestracja czasu pracy
Url http://biofinger.pl
Opis Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm to główne walory, którymi może pochwalić się firma PTC. Obok dystrybucji różnego rodzaju czytników jest również producentem autorskiego oprogramowania biofinger/SW. Dostosowany do pracy na popularnych systemach KD czy RCP sprawdza się w wielu sprawdza się w wielu przedsiębiorstwach. Proponowane rozwiązania wykorzystują biometrię lub zbliżeniowy odczyt kart RFID, co jest pomocne w rejestracji czasu pracy czy kontroli dostępu.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe rcp   kd   biometria   czytniki biometryczne   linii papilarnych   kart zbliżeniowych RFID
Data Oct 14, 2014
Imię kontaktowe Jacek
Email wyślij email do Jacek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Oprogramowanie CAD/CAM
  Oprogramowanie TopSolid to kompleksowe rozwiązanie CAD/CAM do modelowania, symulacji oraz wytwarzania. TopSolid to rozbudowane narzędzie CAD/CAM do projektowania 3D, symulacji i sterowania maszynami CNC, którego istotą jest zapewnienie rozbudowanych narzędzi dla poszczególnych sektorów produkcji w branży meblarskiej, stolarskiej oraz przemyśle mechanicznym. Poszczególne moduły oprogramowania są sukcesywnie rozwijane w odpowiedzi na specyficzne potrzeby poszczególnych działów przemysłu w zakresie projektowania i wytwarzania. Wszystkim zainteresowanym zakupem zaawansowanego oprogramowania CAD lub CAD/CAM proponujemy TopSolid 7 w pełnej komercyjnej licencji za darmo na okres 1 roku.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. PB Business Intelligence Solutions
  Jesteśmy grupą specjalistów IT z Poznania Pspecjalizującą się w tworzeniu rozwiązań Business Intelligence, Integracji Systemów i Zarządzaniu Informacją (Information Management). Zaangażowanie z jakim poświęcamy się projektom, ciągle rozwijana i pogłębiana wiedza specjalistyczna, innowacyjne podejście oraz praktyczne stosowanie nowoczesnych technologii to nasze najistotniejsze wartości.Nasza misja to pomoc przedsiębiorstwom wszystkich branż w ich rozwoju i wzroście poprzez wdrażanie i rozwój systemów IT. W ramach naszej misji chcemy obok sprawdzonych narzędzi komercyjnych promować i wspierać wykorzystywanie narzędzi typu Open Source. Ich możliwości są często porównywalne z rozwiązaniami komercyjnymi, przy jednoczesnej korzyści polegającej na braku kosztów licencji. Jednocześnie w pełni rozumiemy potrzebę stosowania rozwiązań komercyjnych oferowanych ze wsparciem producenta. Uczestniczyliśmy we wdrożeniach narzędzi największych producentów i znamy ich wady i zalety. Naszym celem jest po prostu pokazanie alternatywy.To co nas wyróżnia to podejście zorientowane na technologię, nie na narzędzia. Jest wiele narzędzi, które pozwalają osiągnąć ten sam rezultat. Nie chcemy uzależniać technologii od konkretnych producentów, ponieważ wybór narzędzia powinien być wypadkową jego ceny i możliwości oraz potrzeb klienta.Naszym zdaniem przedsiębiorstwa powinny traktować i zarządzać informacją jak aktywem. Odpowiednie wykorzystywanie tego aktywa pozwala monitorować i oceniać bieżący stan przedsiębiorstwa oraz wspiera procesy podejmowania decyzji wpływając na jego stan w przyszłości.Nie sposób osiągnąć dzisiaj przewagę nad konkurencją bez sprawnie i niezawodnie działających systemów informatycznych. Rozumiemy to i jesteśmy gotowi wspierać naszym doświadczeniem przedsiębiorstwa z czasem stając się ich wartościowymi partnerami biznesowymi.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Navireo – system ERP dla przemysłu mięsnego
  Navireo- system ERP przystosowany do firm z branży mięsnej. Dzięki szerokiej gamie funkcjonalności, program można dopasować do indywidualnych potrzeb. Navireo wpływa pozytywnie na budowanie i utrzymanie stałych relacji z klientami oraz pozwala na efektywne zarządzanie asortymentem. System umożliwia także generowanie raportów i analiz biznesowych dopasowanych do specyfiki działalności.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. CRM
  Firmao przedstawia oprogramowanie dostępne w przeglądarce, które wspomaga zarządzanie biznesem. Kierujemy do Państwa moduły CRM, narzędzia do optymalizacji czasu pracy i do ewidencji środków trwałych. Panel użytkownika możecie Państwo spersonalizować i dopasować program cenowo do skali prowadzonego przedsięwzięcia biznesowego. Umożliwiamy bezpłatne testowanie oferty.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Norton AntiVirus w ofercie Rivasoft.pl
  Wirusy, robaki i konie trojańskie to złośliwe programy powodujące uszkodzenia komputera. Nieustanne aktualizowanie oprogramowania antywirusowego jest jednym ze skutecznych sposobów ochrony przed nimi. Dystrybutor oprogramowania Rivasoft mając na celu zmniejszenie prawdopodobieństwa stania się ofiarą tych zagrożeń poszerzył ofertę produktów o pomocne rozwiązania firmy Symantec. W sklepie internetowym dostępny jest m.in. standardowy Norton AntiVirus, antywirus Norton 360, a także pakiet Norton Internet Security. Jeśli nie chcesz, by Twój komputer padł ofiarą ataku, zadbaj już dziś o jego szybką i wydajną ochronę.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0