Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6382
Dom 3461
Firmy wg branży 8622
Internet 4331
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 877
Społeczenstwo 501
Sport 595
Turystyka 1933
Zdrowie i uroda 3161
Zwierzęta i rośliny 326
Wycena lokali mieszkalnych
ID linku 23410
Tytuł Wycena lokali mieszkalnych
Url http://www.wycena24.info
Opis Firma Tomasza Susa zajmuje się wyceną nieruchomości gruntowych niezabudowanych, zabudowanych, lokalowych, rolnych, leśnych, spółdzielczych własnościowych praw do lokalu jak również innych praw związanych z nieruchomościami. Wyceny sporządzane są w celu między innymi zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy, określenia ceny kupna sprzedaży czy celów podatkowych i księgowych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Nowy Sącz   Rzeczoznawca majątkowy   Wycena nieruchomości   Wycena gruntów rolnych   Wycena lokali mieszkalnych
Data Oct 15, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. SZARE NA ZŁOTE regeneracja lamp samochodowych Piaseczno
  Siedziba firmy Szare na Złote mieści się w Nowej Iwicznej. Specjalizujemy się w metalizacji próżniowej i metalizacji tworzyw sztucznych. W zakresie świadczonych przez nas usług znajdą Państwo metalizację, lakierowanie, metalizację tworzyw sztucznych i metali, lakierowanie ozdobne, nakładanie powłok metalicznych i lakierów, powlekanie elektrolityczne, metalizowanie powlekane, powlekanie oraz powlekanie metalizowane. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym jak i zatrudniamy sztab wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy odwiedzić naszą witrynę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. http://www.isocert.org.pl/
  Wszyscy pracownicy firmy Isocert poddawani są testom kompetencyjnym i selekcjonowani ze względu na najlepsze wykształcenie i doświadczenie. To właśnie dzięki temu nie tylko przyznajemy certyfikaty ISO na podstawie bezstronnych audytów, ale również prowadzimy cenne szkolenia dla pracowników zajmujących się sterowaniem jakością. Dziś, kiedy granice między państwami europejskimi są otwarte i dopracowuje plany dotyczące stref wolnego handlu, posiadanie międzynarodowego certyfikatu jakości jest bardzo ważne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. www.lgseeds.pl Strawność kiszonki
  Prezentujemy Państwu firmę Limagrain powstałą w 1942 roku. Zajmujemy się sprzedażą surowców siewnych. Oferujemy groch, jęczmień, pszenicę, rzepak ozimy, kukurydzę kiszonkową oraz ziarnową. Prowadzimy badania laboratoryjne, gdzie wytyczamy: kiełkowanie, czystość, wilgotność, czystość odmian i czystość GMO. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego staramy się ciągle poszerzać i ulepszać naszą propozycję produktową. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z całą ofertą przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. WÓDKI RACIBORSKIE wódka regionalna Racibórz
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego Wódki Raciborskie. Nasza firma zaistniała w 2011 roku w Raciborzu jako kontynuacja przemysłu spirytusowego. Oferujemy: wódki czyste, wódki smakowe, spirytus butelkowy, likiery mleczne i owocowe, alkohol etylowy rolniczy czysty, preparaty ziołowe, płyny i koncentraty do szyb samochodowych. Mamy sklep firmowy, w jakim zakupią Państwo również piwo raciborskie oraz wino. Angażujemy tylko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Komin-Instal - Praca Na Wysokości
  Oferujemy usługi w miejscach trudno dostępnych oraz zagrożonych upadkiem z dużej wysokości. Montaże i demontaże na wysokości m.in. reklam, kominów, anten, reflektorów, konstrukcji. Odgrzybianie, sprzątanie i także impregnowanie elewacji i dachów, malowanie bezpowietrzne - techniką hydrodynamiczną. Prace konserwacyjne jak np. odśnieżanie, usuwania nawisów, udrażnianie rynien oraz zagrożeń budowlanych, wykonywanie dokumentacji fotograficznej i inwentaryzacji w punktach trudnodostępnych. Posiadamy wiedzę oraz wszystkie potrzebne badania lekarskie, zaświadczenie, kursy i ubezpieczenia NNW i OC działalności. Pracujemy na najlepszym sprzęcie z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi oraz maszyn.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0