Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Wycena lokali mieszkalnych
ID linku 23410
Tytuł Wycena lokali mieszkalnych
Url http://www.wycena24.info
Opis Firma Tomasza Susa zajmuje się wyceną nieruchomości gruntowych niezabudowanych, zabudowanych, lokalowych, rolnych, leśnych, spółdzielczych własnościowych praw do lokalu jak również innych praw związanych z nieruchomościami. Wyceny sporządzane są w celu między innymi zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy, określenia ceny kupna sprzedaży czy celów podatkowych i księgowych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Nowy Sącz   Rzeczoznawca majątkowy   Wycena nieruchomości   Wycena gruntów rolnych   Wycena lokali mieszkalnych
Data Oct 15, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Tanie rozmowy za granice
  Usługa, dzięki której otrzymają Państwo możliwość obniżenia kosztów dla rozmów międzynarodowych. Usługa tanie połączenia telefoniczne. Dzwonimy ze zwykłego telefonu stacjonarnego bez abonamentów, nie potrzebujemy kart telefonicznych ani też nie wykonujemy koniecznych przedpłat jak to ma miejsce w niektórych usługach telefonicznych. Koszt rozmowy pojawi się na rachunku telefonicznym otrzymanym od operatora. Zadzwoń ze zwykłego telefonu. Po usłyszeniu komunikatu głosowego wybierz tonowo numer na który chcesz dzwonić.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. EKOSKLAD przedsiębiorstwo komunalne
  Mieszkasz na obszarze Aleksandrowa Kujawskiego bądź w okolicy oraz poszukujesz firmy, która będzie trudnić się wywozem odpadów z Twojego gospodarstwa domowego? Koniecznie zaznajom się z ofertą firmy Ekoskład ze Służewa. Świadczymy kompleksowe usługi związane z wywozem odpadów komunalnych, prócz tego możemy podjąć się również realizacji innych zadań, między innymi: zimowym utrzymaniem dróg (na przykład odśnieżaniem, posypywaniem piaskiem albo solą), wycinką drzew, przyjmowaniem odpadów budowlanych, sprzedażą piasku i żwiru, robotami ziemnymi z wykorzystaniem minikoparki, transportem HDS (transportem maszyn, materiałów sypkich oraz materiałów budowlanych, przewozem kontenerów). A wszystko to rzecz jasna profesjonalnie, na czas i w przystępnych cenach. Dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Księgowość Legnica
  Biuro księgowe PLUS świadczy usługi z zakresu kadr i płac oraz deklaracji podatkowych. Najważniejsze jest jednak to, że przedsiębiorca może liczyć nie tylko na profesjonalnie wykonane usługi księgowe, ale również na porady i fachową pomoc. Warto więc zaufać i powierzyć księgowość doświadczonej firmie rachunkowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Pomocni.org.pl Dochodzenie Odszkodowań
  Nasza firma prowadzi działalność w zakresie pomocy osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w uzyskaniu najkorzystniejszego odszkodowania powypadkowego jak również odszkodowań należnych w związku z błędami medycznymi oraz szeroko pojętymi szkodami majątkowymi.
Zespół tworzą bardzo doświadczeni pracownicy, którzy w przeszłości stanowili kadrę likwidatorów szkód zatrudnionych u największego, polskiego ubezpieczyciela, co bez wątpienia stawia nas w gronie nielicznych firm, znających polski rynek odszkodowań w stopniu umożliwiającym skuteczną pomoc w zakresie uzyskiwanych odszkodowań.
Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku odszkodowań i ubezpieczeń, jak również zmiany restrukturyzacyjne u dotychczasowego pracodawcy, skłoniły nas do założenia własnej firmy i wykorzystaniu bogatej wiedzy w świadczeniu pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach, jak również w dochodzeniu pozostałych roszczeń odszkodowawczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE BUCHALTER księgowość
  Biuro rachunkowe Buchalter zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich kompetentnych usług księgowo-podatkowych. Wszyscy wiemy, jak zawiłe okazują się czasem przepisy prawne, z którymi na co dzień się stykami i jak wiele problemów spowodować może ich niepełna znajomość. Warto zlecić sprawy tego rodzaju w przetestowane oraz kompetentne ręce. Biuro rachunkowe Buchalter proponuje kompleksowe wsparcie w tym zakresie małym i średnim przedsiębiorstwom. Fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, gwarantujący też indywidualne nastawienie do każdego klienta, to pewność satysfakcji i sukcesu. Biuro prowadzi swoją aktywność od 1989 roku, wciąż się rozwijając i podwyższając kwalifikacje pracowników. Jego siedziba znajduje się w Gdańsku. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na stronie internetowej
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0