Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Psychoterapia Poznań - Weronika Latusek psycholog
ID linku 2343
Tytuł Psychoterapia Poznań - Weronika Latusek psycholog
Url http://www.weronikalatusek.pl
Opis Gabinet psychologiczny w Poznaniu - Weronika Latusek, psycholog, psychoterapeuta. Oferuję psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży m.in. u osób z nerwicą, depresją, lękami, zaburzeniami osobowości, traumatycznymi przeżyciami oraz chcących zrozumieć siebie i swoje życie. Udzielam również porad i konsultacji oraz pomagam osobom w kryzysie.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psychoterapia   Poznań   psychoterapeuta   psycholog   psycholog Poznań   psychologia   psycholodzy   gabinet psychologiczny   psychoterapia psychoanalityczna   gabinet psychoterapii   porady psychologiczne
Data Jul 15, 2009
Imię kontaktowe Weronika
Email wyślij email do Weronika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Drogi rzeki
  Strona o podróżowaniu przez życie... Ta strona nie odmieni Twojego życia, ale dzięki niej sam/a zdołasz to zrobić! Myślisz, że to niemożliwe? Co Ci szkodzi się przekonać... Dzięki niej nauczysz się jak żyć w radości, a także poznasz jaki jesteś na prawdę. Życie może być fajne! Nie będzie to literacko piękne, ale jestem pewien, że konkrety czasem lepiej trafiają do ludzi, dlatego zawsze będę starał się podawać dużo przykładów i praktycznych zastosowań tego, o czym będę pisał.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Pracownia Psychologii Pracy
  Pracownia wykonuje badania psychologiczne kierowców,operatorów sprzętu budowlanego, kierowców wózków widłowych,suwnicowych, do pozwolenia na broń.Badania przeprowadzane są codziennie,bez kolejek,trzy grupy badań dziennie.Pracownia znajduje się w przychodni , gdzie można wykonać badanie lekarskie.Miła i bezstresowa atmosfera.Możliwość negocjacji cen.Zalecana wcześniejsza rejestracja.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psychoterapia Gdynia
  Gabinet SOS to psychoterapia na najwyższym poziomie. Najskuteczniejsze metody działania, profesjonalne rozwiązania kiedy mowa o pomocy w różnych przypadkach i stadiach, a co najważniejsze niezwykle przystępne ceny. Jeżeli zatem liczycie na pomoc specjalistów związanych z prowadzeniem psychoterapii, jeżeli chcecie rozpocząć współpracę z najlepszymi w swojej dziedzinie to warto zapisać się na spotkanie w Gabinecie SOS
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. TWOJA PRZESTRZEŃ terapia ruchem
  Co powiesz na psychoterapię tańcem i ruchem? Jeżeli psychoterapia ta nie jest dla Ciebie znana, pamiętaj, że nie jest to argument. Terapia tańcem i ruchem polega na tym, że taniec i ruch wykorzystuje się do procesu integracji następujących sfer: poznawczej, emocjonalnej, fizycznej i społecznej.
Warto również podkreślić, że terapia bazuje na pewnym założeniu związanym z ruchem człowieka. Mówiąc wprost ruch człowieka powinien być odzwierciedleniem indywidualnego sposobu myślenia i przeżywania emocji.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psychoterapia przez skype - bezproblemowo.com
  Zajmujemy się w ramach naszego serwisu internetowego bezproblemowo.com możliwość wygodnego korzystania z psychoterapii. Terapie realizowane są w sposób efektywny a także w sposób znacznie bardziej wygodny w stosunku do korzystania z dojazdów do gabinetów stacjonarnych. Jednocześnie psycholog za pośrednictwem Internetu jest w stanie ułatwić korzystanie z terapii dla osób starszych czy dla osób niepełnosprawnych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0