Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Psychoterapia Poznań - Weronika Latusek psycholog
ID linku 2343
Tytuł Psychoterapia Poznań - Weronika Latusek psycholog
Url http://www.weronikalatusek.pl
Opis Gabinet psychologiczny w Poznaniu - Weronika Latusek, psycholog, psychoterapeuta. Oferuję psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży m.in. u osób z nerwicą, depresją, lękami, zaburzeniami osobowości, traumatycznymi przeżyciami oraz chcących zrozumieć siebie i swoje życie. Udzielam również porad i konsultacji oraz pomagam osobom w kryzysie.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psychoterapia   Poznań   psychoterapeuta   psycholog   psycholog Poznań   psychologia   psycholodzy   gabinet psychologiczny   psychoterapia psychoanalityczna   gabinet psychoterapii   porady psychologiczne
Data Jul 15, 2009
Imię kontaktowe Weronika
Email wyślij email do Weronika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. CARPE DIEM grupy terapeutyczne dla dzieci szczecin
  Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Terapeutyczną Carpe Diem tworzy doskonale przeszkolony i doświadczony zespół terapeutów oraz psychologów, którzy swoim Pacjentom oferują wnikliwą diagnozę oraz terapię opartą na zrozumieniu, zaufaniu i współpracy. Chcemy pomagać naszym Pacjentom w przezwyciężaniu trudności życiowych oraz problemów psychologicznych, by pomóc im cieszyć się pełnią życia. Propozycja dla dzieci i młodzieży obejmuje m.in. terapię nieśmiałości i nadpobudliwości, zaburzeń odżywiania, a także pomoc w radzeniu sobie ze specyficznymi problemami uczenia się. Ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz placówek edukacyjnych. Zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. szczepaniak-psychology.eu
  Jeśli wasz związek przeżywa kryzys lub straciliście łatwość porozumiewania to nie należy od razu wpadać w panikę i przekreślać wspólnej przyszłości. W takich przypadkach terapia par jest najlepszym lekarstwem. Terapia par skierowana jest do osób będących w związkach, które potrzebują pomocy w lepszym zrozumieniu wzajemnych relacji. Wspólne spotkania partnerów moderowane przez dobrego psychoterapeutę bardzo często czynią cuda i stwarzają szansę, że znów będziecie cieszyć się miłością i tworzyć zgrany team. Takim dobrym psychoterapeutą w ramach terapii par w Warszawie jest pani Psycholog Jolanta Szczepaniak.
W jej gabinecie na Muranowie można zasięgnąć konsultacji lub rozpocząć terapię.
Pani Psycholog Szczepaniak oferuje konsultacje i spotkania terapeutyczne w zakresie:
- terapia indywidualna
- terapia par
- terapia rodzin
- terapia uzależnień
Więcej szczegółowych informacji na www.szczepaniak-psychology.eu
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju
  Fachową pomoc w dotarciu do własnej Strefy Bytu oferuje Państwu Centrum Psychologii i Rozwoju z Katowic.

Prowadzimy konsultacje i spotkania terapeutyczne z ekspertami (psycholog, psychoterapeuta) przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizujemy się także w pomocy parom i małżeństwom. Gwarantujemy Państwu wiele korzyści płynących ze spotkań.

Zapraszamy Państwa do umówienia wizyt w naszym Gabinecie w Katowicach - bezpośrednio za pomocą naszej strony internetowej lub kontaktując się z nami za pomocą danych:

ul. Ligocka 103, budynek 1D
40-568, Katowice
+48 668 135 134, info@strefabytu.pl
NIP: 6462316999
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. MGR IRENA MAŚLANKOWSKA depresja Opole
  W Opolu mieści się Prywatny Gabinet Psychologiczny Irena Maślankowska. Magister posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje. W propozycji gabinetu znajdziemy przeróżnego typu konsultacje i zajęcia terapeutyczne. Psycholog kieruje poradnictwo indywidualne oraz grupowe, dla par, małżeństw, rodzin oraz dzieci i młodzieży. Skorzystanie z usług psychologa zapewnia delikatne i jednostkowe podejście do każdego problemu, dyskrecję i sukces. Leczone są tutaj depresje, zaburzenia nerwicowe, lękowe i inne. polecana jest także pomoc w codziennych sytuacjach kryzysowych. Więcej wiadomości o gabinecie psychologicznym na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psychoterapia Warszawa
  W naszym gabinecie poczujesz się bezpiecznie. Stwarzamy warunki odpowiednie do tego, aby psychoterapia przyniosła spodziewane rezultaty, a pacjent mógł mieć pewność, że to, o czym mówi nigdy nie wyjdzie poza mury gabinetu. W takich warunkach nawet najbardziej zamknięta osoba z problemami emocjonalnymi będzie w stanie się otworzyć. Otrzyma niezbędną pomoc, jakiej potrzebuje do rozwoju osobistego.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0