Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Soluma.pl - projektowanie grafiki
ID linku 23481
Tytuł Soluma.pl - projektowanie grafiki
Url http://soluma.pl
Opis Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą firmy która zajmuje się tworzeniem stron www, portali internetowych oraz projektami graficznymi. Pracujący w firmie specjaliści tworzą zespół doskonale współpracujących ze sobą pracowników. Zespół ten zrealizował tysiące projektów które zyskały uznanie. Nieustannie aktywnie działa w branży internetowej realizując własne pomysły.
Kategoria Firmy wg branży > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe projektowanie grafiki   tworzenie stron www   studio graficzne   agencja reklamowa   tworzenie portali internetowych
Data Oct 23, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Agencje reklamowe
1. Zapalniczki
  Firma Hermes od 15 lat zajmuje się dystrybucją gadżetów reklamowych w Polsce i za granicą. Główną sferą naszej działalności jest sprzedaż zapalniczek reklamowych oraz zapalarek do zniczy. W ofercie posiadamy jednak także m.in. długopisy, breloki, otwieracze do butelek czy skrobaczki samochodowe. Współpracujemy z przedsiębiorstwami indywidualnymi oraz agencjami reklamowymi z Polski, Niemiec i Litwy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


2. Copywriting – Czyli Twój zysk z naszego pisania tekstów reklamowych.
  Copywriting to układanie słów, które zwiększają sprzedaż. Nie tylko pisanie tekstów reklamowych, ale także tworzenie haseł i sloganów pełnych prawdziwej treści.


Przed wyborem usług Copywritingu, bądź pewien że ludzie, którym oddajesz swoje treści posiadają takie kompetencje i umiejętności jak:
Znają marketing bezpośredni, copywriting i sztukę perswazji.
Potrafią wykorzystać swoją wiedzę w reklamowaniu małych i średnich firm.
To co robią to nie tylko treść reklamy, która wyróżnia firmę.

W serwisie Copywriting.pl, możemy sprawić, że to właśnie Twój przekaz reklamowy będzie zapamiętywany częściej niż większość innych treści reklamowych.

Z przyjemnością zajmiemy się poprawą skuteczności reklamowych treści także dla Twojej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


3. Reklama w Internecie z e-ffectica.pl
  e-ffectica.pl – zrodziła się w umysłach pasjonatów e-marketingu z ponad 6 letnim stażem w branży, którzy współpracowali i odpowiadali za strategię oraz działania e-marketingowe takich brandów jak: PTC: ERA, HEYAH, TAK TAK, Jaguar, Jansport, Bank Millennium, Pekao Pioneer PTE, Ecco Holiday, Collegium Civitas i wielu innych - na życzenie okażemy listy referencyjne.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wdrażaniu strategii oraz planów e-marketingowych na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych.

Integrujemy i optymalizujemy działania z zakresu marketingu online: display, SEM, e-PR, afiliacja, viral, etc. Wszelkie podejmowane przez nas działania są ukierunkowane na osiągnięcie celu marketingowego naszych Klientów przy jednoczesnej minimalizacji poniesionych przez nich kosztów.

Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


4. MIXMULTIMEDIA: tworzenie stron, projektowanie stron, agencja interaktywna, agencja reklamowa.
  Firmą Mixmultimedia zarządza zespół ekspertów w dziedzinie IT, których połączył jeden wspólny cel, jakim jest projektowanie stron internetowych, sklepów internetowych,serwisów www z systemem zarządzania treścią. Zapraszamy do współpracy.
Oferujemy projektowanie stron, sklepy internetowe, serwisy www z systemem zarządzania treścią, projekty graficzne, prezentacje multimedialne, poligrafia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


5. Agencja marketingu szeptanego
  Agencja Alec's Red House to profesjonalna Agencja marketingu szeptanego działająca na rynku od 2002 r.
W charakterze każdej ludzkiej jednostki leży chęć wyrażania swoich opinii na temat produktów czy usług wartych polecenia lub zdecydowanie niewartych. Z takiej ludzkiej cechy korzysta każda agencja marketingu szeptanego. W jaki sposób? Normalnie – agencja marketingu szeptanego bazuje na tej naturalnej potrzebie dzielenia się informacjami w celu promowania danego produktu, usługi czy marki. Głównym sposobem wykorzystania wręcz pierwotnego upodobania człowieka do udzielania rad jeśli chodzi o zakup produktów czy korzystania z usług przedstawia się mniej więcej tak: agencja marketingu szeptanego poszukuje osób, które miały styczność z marką, która ma być wypromowana. Wybrani konsumenci są proszeni o dzielenie się opiniami na łamach grupy. Agencja marketingu szeptanego może też doradzić prowadzenie internetowego bloga, gdzie pracownicy przedsiębiorstwa będą zamieszczać newsy dotyczące firmy i jej produktów. Te zabiegi mają sprawić, aby o promowanej marce pisać dużo dobrych rzeczy – żeby wzbudzić zainteresowanie marką czy produktem u jak największej liczby potencjalnych konsumentów. Warto podkreślić, że zasięg działań marketingu szeptanego jest nad wyraz duży, a więc także przynosi olbrzymie korzyści w akcji marketingowej konkretnej marki czy produktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0