Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Schody ekskluzywne Prudlik
ID linku 23498
Tytuł Schody ekskluzywne Prudlik
Url http://www.schodyprudlik.com.pl
Opis Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego polskiego producenta schodów drewnianych, które projekty wykonuje na zamówienie z indywidualnym podejściem, to zachęcamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Prudlik. Firma przyjmuje zlecenia na tworzenie różnorodnych stylów schodów z drewna, w tym schodów giętych, dywanowych, wewnętrznych i kręconych. Zdjęcia schodów marki Prudlik można obejrzeć w zakładce na stronie www.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe schody drewniane   schody nowoczesne   schody kręcone   schody gięte   schody ekskluzywne
Data Oct 23, 2014
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Baza polskich inwestycji budowlanych - urbanity.pl
  Urbanity to baza inwestycji budowlanych, które zostały podzielone wg typów i miast w których stoją. Informacje o nowych projektach, baza firm budowlanych. na stronie znajduje się także dział o wieżowcach, stadionach na Euro, centrach handlowych. Codzienna porcja wiadomości ze świata budownictwa i architektury.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. Architektura i Sztuka
  Pracownia architektoniczna w Gliwicach istnieje od 1991 r. i prowadzona jest przez architekta Mirosława Rąbalskiego. W ramach naszej oferty wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w zakresie architektoniczno-budowlanym, małej architektury, wnętrz i zieleni. Uzyskujemy wszystkie potrzebne uzgodnienia i pozwolenia. Prowadzimy nadzory autorskie. Współpracujemy też ze specjalistycznymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Wykonujemy projekty zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych.
Oprócz działalności architektonicznej pracownia prowadzi również działalność artystyczną.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. architektura
  Ludzie zazwyczaj postrzegają architekturę jako styl w jakim budowane były i nadal są osiedla mieszkalne oraz budynki biurowe i przemysłowe. Na naszej stronie udowadniamy, że architektura to niezwykle szerokie pojęcie. Poza zaprezentowaniem zachwycających budowli na tej stronie można odnaleźć nowe trendy tworzenia stylowych mebli oraz zasięgnąć wiedzy o niekonwencjonalnym projektowaniu rzeczy codziennego użytku. Nie zapominamy też o ciekawostkach i oryginalnych budowlach, które przykuwają wzrok.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. PMO Mała architektura - kosze na śmieci
  Park Miasto Osiedle zajmuje się projektowaniem i produkcją małej architektury. Na naszej stronie znajdą Państwo różnego rodzaju ławki miejskie i parkowe, kosze uliczne, stojaki rowerowe, słupki żeliwne, blokady parkingowe, osłony drzew i inne meble zewnętrzne, które możemy spotkać w przestrzeni miejskiej. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy serie produktów, jednorodnych stylem, które można dowolnie konfigurować. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią, gdzie przedstawiamy zdjęcia z naszych realizacji.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Neostudio Architekci
  Neostudio zostało założone oficjalnie w 2005 roku jako efekt wieloletniej współpracy architektów: Bartosza Jarosza i Pawła Świerkowskiego.
Dzięki współpracy z wieloma nagradzanymi biurami projektowymi, Paweł i Bartosz nabyli rozległe doświadczenie pozwalające kreować estetyczne i efektywne kosztowo rozwiązania dla swoich klientów. Wsparci doświadczeniem i wiedzą współpracujących architektów oraz inżynierów branżowych, oferujemy pełny zakres usług projektowych, inżynierskich, kosztorysowych i analitycznych. Gwarantujemy dbałość o zapewnienie najwyższej jakości usług i dotrzymanie wyznaczonych umowami terminów.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0