Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
PiRmedia - Agencja reklamowa
ID linku 23617
Tytuł PiRmedia - Agencja reklamowa
Url http://pirmedia.pl
Opis Agencja Reklamowa pirmedia.pl to profesjonalne tworzenie nowoczesnych stron internetowych. Nasi specjaliści projektują strony www dopasowane indywidualne do każdego klienta. W naszej agencji pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Nasze strony www dopasowane są nie tylko do monitorów dużej rozdzielczości. Responsywność to nasze drugie imię. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 535 555 996 oraz e-mailem biuro@pirmedia.pl.
Kategoria Firmy wg branży > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe pozycjonowanie   remarketing   reklama na portalach   linki sponsorowane   optymalizacja
Data Nov 4, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Agencje reklamowe
1. Wirtualne Wycieczki
  Wirtualne wycieczki można umieszczać na stronie internetowej oraz jako załącznik do korespondencji e-mail. Są to interaktywne prezentacje przybliżające odbiorcy wnętrze hotelu lub nieruchomości wystawionej na sprzedaż. Wirtualne wycieczki mają zastosowanie w takich branżach jak : hotelarstwo , nieruchomości, gastronomia, salony spa. Wirtualne wycieczki umożliwiają na zapoznanie się z danym obiektem bez potrzeby wychodzenia z domu. To nowoczesna interaktywna reklama internetowa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


2. Znak Graficzny - Identyfikacja wizualna
  Znak Graficzny - agencja zajmująca się identyfikacją wizualną. Jesteśmy

grupą grafików - absolwentów szkół artystycznych. Zrealizowaliśmy ponad

500 znaków graficznych a każdy z naszych klientów jest zadowolony z

rezultatu naszej pracy.

Zaufaj nam! Zaobacz przygotowaliśmy pakiety projektowe, dostosowane do

Twoich potrzeb.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


3. Stojaki Ekspozytory - Promation
  Głównym celem ekspozytorów jest prezentacja potencjalnym klientom towaru, w taki sposób, aby wydał im się atrakcyjniejszym i zachęcił do jego zakupu. Dlatego ważna jest estetyka wykonania oraz odpowiednio dobrana kolorystyka prezentera, zależna od rodzaju oferowanego produktu. Nic tak bowiem nie wpływa na decyzję klienta, jak przedstawienie towaru jako atrakcyjnej i unikatowej okazji przekonanie go, że została ona stworzona specjalnie dla jego potrzeb. Wówczas klient odczuje, że został potraktowany przez sprzedawcę w sposób indywidualny i tym chętniej będzie korzystał z naszych usług w przyszłości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


4. Logo firmy
  Natychmiast po otrzymaniu zlecenia rozpoczynamy pracę nad projektem unikalnego znaku firmowego. Przygotowujemy się do tego bardzo starannie. Staramy się poznać jak najlepiej strategię zleceniodawcy, jego branżę, rynek, konkurencję oraz indywidualne oczekiwania i preferencje. Od naszej wiedzy zależeć będzie bowiem trafność projektu i jego wyjątkowość. Zaufaj naszemu doświadczeniu i bez obaw zleć nam wykonanie profesjonalnego projektu logo.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


5. Agencja Reklamowa z Wrocławia
  Vizer to profesjonalna agencja reklamowa z siedzibą w stolicy dolnego Śląska - Wrocławiu. Oferujemy profesjonalne wykonanie banerów, tablic i szyldów reklamowych,a także estetycznych wizualnie kasetonów reklamowych oraz liter przestrzennych. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć usługę oklejania witryn sklepowych oraz reklamy na pojazdach. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług reklamy zewnętrznej agencji Vizer.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0