Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Pokonaj Stres i Depresję
ID linku 2385
Tytuł Pokonaj Stres i Depresję
Url http://www.pokonaj-stres.pl
Opis Stresu nie da się uniknąć i należy zdać sobie sprawę że stres występuje każdego dnia i bez niego nie dałoby się żyć, gdyż działa mobilizująco, pobudza do działania. Zatem nie każdy stres działa negatywnie.
Szukasz informacji o stresie ? Sposobu walki ze stresem ? Sprawdzonych antydepresantów ? W serwisie pokonaj-stres.pl znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje i pomoc. Zapraszamy!
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe stres   nerwica   depresja   pokonac stres   sposoby radzenia sobie ze stresem
Data Jul 16, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Usg Świnoujście - sieredzinski.pl
  Nazywam się Jacek Sieredziński. Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie mojego gabinetu medycznego znajdą Państwo szeroki wachlarz badań USG. Świadczone usługi to: usg police, usg piersi police, usg tarczycy police. Badania USG przeprowadzam u dorosłych i dzieci od trzeciego roku życia. Profesjonalne badania usg świnoujście, trafna diagnoza, dokładny opis. Szczegóły na stronie wwww sieredzinski.pl.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Nowotwory u psów - capsomasol.pl
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego preparatu, który został stworzony aby pomóc czworonogom w walce z chorobami nowotworowymi. Preparat został oparty na bazie naturalnych składników, które są w pełni bezpieczne dla psów. Preparat przeznaczony jest dla psów, które cierpią na chorobę nowotworową, ale także może być stosowany jako profilaktyka u osobników, które narażone są na szkodliwe czynniki środowiskowe.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. GODULA-HOPE mammografia Śląsk
  Fundacja Godula-Hope- jesteśmy fundacją, która działa z myślą o zdrowiu i życiu człowieka. W poprzednich latach odnotowaliśmy istotny wzrost zachorowań na nowotwory. Przyczyną tego jest oczywiście późne ich wykrywanie. Dlatego też zaistniała myśl, żeby zmienić tę niekorzystną rzeczywistość i wprowadzić pozytywne zmiany. Naszym głównym celem jest wspieranie programów wczesnego rozpoznawania chorób nowotworowych oraz metod ich leczenia. Wspieramy także działania w zakresie edukacji medycznej, szkolenia kadr lekarskich oraz świadczenia pomocy lekarskiej. Wspieramy różnego rodzaju szpitale i placówki medyczne. Dbamy o to, by każdy miał szanse na szybkie zidentyfikowanie i wyleczenie choroby. Zebrane fundusze podchodzą od wrażliwego i hojnego społeczeństwa. Więcej wiadomości na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Fadim.pl producent odzieży medycznej
  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości odzież medyczną oraz środki ochrony indywidualnej, które stosowane są w placówkach medycznych do działań profilaktycznych oraz w celu zmniejszenia ryzyka zachorowań oraz roznoszenia się infekcji. Zapewniamy szeroki asortyment odzieży spełniającej wszystkie normy oraz posiadającej certyfikaty jakości. Produkujemy między innymi fartuchy, spódnice, żakiety, obuwie, kombinezony.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. www.zak-med.pl
  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę Wrocławskiego Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Ortopedycznego. Od wielu lat wyposażamy placówki służby zdrowia w specjalistyczny sprzęt i materiały medyczne. Oferujemy monitory, metkownice, sprzęt jednorazowego użytku, materiały opatrunkowe, rękawice, środki dezynfekcyjne, odzież ochronną, materiały szewne, cieplarki, akcesoria do sterylizacji, narzędzia chirurgiczne, kleje tkankowe, inkubatory, porty naczyniowe jak również inne. Zapewniamy fachową obsługę i korzystne warunki współpracy. Wiecej informacji znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0