Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Pokonaj Stres i Depresję
ID linku 2385
Tytuł Pokonaj Stres i Depresję
Url http://www.pokonaj-stres.pl
Opis Stresu nie da się uniknąć i należy zdać sobie sprawę że stres występuje każdego dnia i bez niego nie dałoby się żyć, gdyż działa mobilizująco, pobudza do działania. Zatem nie każdy stres działa negatywnie.
Szukasz informacji o stresie ? Sposobu walki ze stresem ? Sprawdzonych antydepresantów ? W serwisie pokonaj-stres.pl znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje i pomoc. Zapraszamy!
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe stres   nerwica   depresja   pokonac stres   sposoby radzenia sobie ze stresem
Data Jul 16, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. VITALIUM implanty wrocław
  Mieszczące się we Wrocławiu Centrum Stomatologiczne Vitalium pomaga swoim Klientom zachować piękny i zdrowy uśmiech. Z jego usług mogą skorzystać Pacjenci w każdym wieku. Zakres usług Kliniki obejmuje leczenie zapobiegawcze oraz zachowawcze zębów i dziąseł, tudzież zabiegi higienizacyjne. Dentyści przeprowadzą także zabiegi z zakresu periodontologii jak i implantologii. Centrum przystosowane jest także do przeprowadzania operacji chirurgicznych. Gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny sprzęt, jaki pozwala na komfortowe i bezbolesne leczenie Pacjentów. Więcej szczegółów odnośnie usług stomatologicznych odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. POLIS CLINIC Chirurg dziecięcy Katowice
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą ośrodka medycznego Polis Clinic, który znajduje się w Katowicach. Jesteśmy nowoczesną placówką oferującą konsultacje ze specjalistami wielu dziedzin. Wykonujemy także specjalistyczne badania diagnostyczne i prowadzimy nowoczesną część zabiegowo-operacyjną. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej albo skontaktować się z nami, wystarczy odwiedzić witrynę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Krzysztof Sodowski Kiedy badania prenatalne
  Centrum Medyczne Krzysztofa Sodowskiego znajduje się w Katowicach. Jesteśmy nowoczesną placówką specjalizującą się w ginekologii oraz diagnostyce prenatalnej. Naszym Klientom proponujemy badania prenatalne, prowadzenie ciąży, szkołę rodzenia, badania kliniczne, usługi ginekologiczne, diagnostykę osteoporozy i wiele innych. W klinice znajdują się trzy doskonale wyposażone gabinety, punkt pobrań, poczekalnia, sala konferencyjna i pokój badań klinicznych. Zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów w pełni oddających się swojej pracy. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Leczenie ozonem fundacja-ozonoterapii.org
  Nasza fundacja realizuje działania związane z promowaniem leczenia ozonem. Prowadzimy programy stypendialne i szkoleniowe dla lekarzy, fizjoterapeutów i farmaceutów oraz specjalistów dziedzin pokrewnych. Realizujemy również zabiegi z wykorzystaniem ozonu w naszym centrum. Zabiegi ozonem pozwala na dotlenienie krwi. Już w trakcie pierwszego zabiegu ozon zaczyna docierać i wchłaniać się do tkanki tłuszczowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. ATUT Interna dąbrowa górnicza
  NZOZ Atut oferuje swoim Pacjentom pełną pomoc lekarską. W jednostkach przychodni w Katowicach i Dąbrowie Górniczej mogą Państwo skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego w zakresie kontraktu z NFZ. Zakład współpracuje również z lekarzem medycyny pracy. Na wyposażeniu przychodni mieści się certyfikowana aparatura, pozwalająca na przeprowadzane badań sanitarno-epidemiologicznych, USG, Dopplera bądź testów dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Co więcej, w Porębie mieści się gabinet stomatologiczny współpracujący z przychodnią Atut. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług przychodni, dostępnymi na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0