Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Www.apeiron.edu.pl
ID linku 23874
Tytuł Www.apeiron.edu.pl
Url http://www.apeiron.edu.pl
Opis Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie oferuje kształcenie na ciekawych i przyszłościowych kierunkach takich jak bezpieczeństwo wewnętrzne oraz administracja. Ponadto Szkoła proponuje szeroki wybór studiów podyplomowych i kursów, dzięki którym można zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Celem uczelni jest zapewnienie studentom kształcenia na jak najwyższym poziomie, przy zachowaniu przyjaznej atmosfery.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Studia w Katowicach   Studia w Krakowie   studia   apeiron
Data Dec 5, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. FORWARD GROUP Spot reklamowy Warszawa
  Zależy Ci na skutecznej reklamie? Zapoznaj się z ofertą Forward Group z Warszawy! Naszym Klientom proponujemy nakręcenie profesjonalnych filmów reklamowych i wizerunkowych. Reżyserujemy również filmy dokumentalne czy programy telewizyjne. Przykładamy dużą uwagę do oryginalności i estetyki naszych filmów. Do ich produkcji wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu spełniają one najwyższe standardy. Zakres naszych usług zawiera dodatkowo profesjonalne sesje zdjęciowe. Naszym Klientom zapewniamy także działania marketingowe. Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami naszej firmy, dostępnymi na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. DR OKO optycy legnica
  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę sieci salonów optycznych Dr Oko. Nasze placówki znajdują się w Legnicy, Chojnowie oraz Lubinie. W każdej z nich mogą Państwo wykonać bezpłatne badanie wzroku oraz skorzystać z porady wykwalifikowanych sprzedawców w zakresie doboru oprawek i soczewek okularowych. Oferujemy także najwyższej jakości soczewki progresywne. W naszych salonach znajdą Państwo ogromny wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Oferujemy też ciekawe promocje i atrakcyjne zniżki. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znaleźć można więcej szczegółów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. EKO-BIO przydomowa oczyszczalnia
  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę EKO-BIO z okolic Łodzi, specjalizującą się w sprzedaży przydomowych oczyszczalni ścieków oraz zbiorników bezodpływowych typu EKO. Świadczymy kompleksowe usługi, obejmujące sporządzenie kosztorysu, wykonanie projektu instalacji, przeprowadzenie niezbędnych badań gruntu, a następnie montaż całego systemu. Proponowane przez oczyszczalnie EKO-BIO to produkty najwyższej jakości, spełniające rygorystyczne normy jakościowe i objęte 10-letnią gwarancją. Oczyszczalnie są bezobsługowe i nie wymagają prądu. Więcej wiadomości na ten temat odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. sgm consulting
  Firma specjalizujaca się w finansach, procesach zakupu oraz we wprowadzaniu firm na rynek rosyjski.
Nasze specjalnosci to w finansach: biznesplany, wdrażanie controlling, procedury windykacji nalezności; w zakupach specjalizujemy się w: negocjacjach w biznesie, negocjacjach handlowych, audytach zakupów, audytach procesów zakupowych, coachingu zakupów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Szpital Puls Management -analiza, doradztwo, restrukturyzacja szpitali
  Szpital Puls Management Sp.z o.o jest specjalistyczną firmą konsultingową, wspierającą jednostki służby zdrowia w usprawnianiu zarządzania.
Nasz zespół to grupa doskonałych fachowców, wszechstronnie wykształconych i doświadczonych. Każdy z naszych menedżerów i konsultantów ma na swoim koncie praktyczne doświadczenie i konkretne sukcesy w zarządzaniu placówkami medycznymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0