Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6236
Dom 3375
Firmy wg branży 8444
Internet 4213
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 929
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3056
Zwierzęta i rośliny 320
BLD Consultancy - kursy językowe dla firm - O nas
ID linku 2390
Tytuł BLD Consultancy - kursy językowe dla firm - O nas
Url http://www.bldconsultancy.pl/
Opis Kompleksowe doradztwo językowe dla klientów biznesowych. Kursy i szkolenia językowe dla firm, audyt językowy, tłumaczenia. Warszawa i okolice. Angielski, rosyjski, niemiecki, francuski i inne języki.
BLD Consultancy zajmuje się kompleksowym doradztwem językowym dla klientów biznesowych. Organizuje kursy językowe dla firm: ogólne, biznesowe, egzaminacyjne, specjalistyczne. Dostępne języki: angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański francuski. W ofercie również audyt językowy, bedący przydatnym narzędziem do weryfikacji znajomości języków obcych u obecnych, jak i potencjalnych pracowników.
Kategoria Nauka > Jezyki obce
Słowa kluczowe kursy językowe dla firm   audyt językowy   doradztwo językowe   szkolenia językowe dla firm   angielski dla firm warszawa   bld consultancy   szkolenia językowe warszawa   bld   tłumaczenia
Data Jul 16, 2009
Imię kontaktowe Emilia Ślubowska
Email wyślij email do Emilia Ślubowska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Jezyki obce
1. Baby English Center - język angielski dla dzieci Łódź
  Baby English Center to pozaszkolne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym od lat 3 do lat 6 oraz szkolnym do lat 9 dla dzieci z Łodzi oraz z okolic Łodzi. Szkoła mieści się w centrum Łodzi. Na rynku działamy od ponad 3 lat. Zajęcia są prowadzone w bardzo aktywny i dynamiczny sposób, aby dzieci podczas zajęć nie tylko mogły nauczyć się angielskiego, ale również spożytkować część swojej energii podczas gier i zabaw ruchowych. Dzieci w naszej szkole języka angielskiego Baby English Center uczymy mówienia pełnymi zdaniami w języku angielskim, a także zadawania pytań i odpowiadania na nie pełnymi zdaniami co wyróżnia nas na tle innych szkół, które uczą wyłącznie pojedynczych wyrazów. Podczas zajęć trwających 50 minut wykorzystujemy poza klasycznymi narzędziami do nauki jak tablica, flashcardy czy gry planszowe również urządzenia elektroniczne jak xbox, telewizor, laptopy czy projektor – ułatwiające dzieciom chłonięcie zabawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzieci w tym wieku często chorują i rodzice obawiają się o materiał, który im przepadnie – dlatego prowadzimy zajęcia „wyrównawcze” w równoległych grupach pozwalające nadrobić zaległy materiał po uprzednim uzgodnieniu terminu z nauczycielem lub też dajemy możliwość nadrobienia danego materiału za pośrednictwem platformy e-learningowej do której każdy nasz mały uczeń otrzymuje dostęp. Zależnie od wybranej grupy zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu a zajęcia w szkole są prowadzone od poniedziałku do soboty włącznie. Dzieci do grup kwalifikowane są w oparciu o wiek ale również uwzględniając indywidualne umiejętności dziecka, które nauczyciel zazwyczaj ocenia podczas pierwszych bezpłatnych zajęć pokazowych, na które serdecznie zapraszamy Ciebie oraz Twoje dziecko.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


2. jezykfrancuski.wroclaw.pl
  Nasza szkoła zajmuje się nauczaniem języka francuskiego we wrocławiu, współpracujemy z firmami, prowadzimy tłumaczenia, ustne, pisemne, stron internetowych. Nasze podejście do języka jest zdecydowanie różne od wielu szkół językowych. Wypracowaliśmy własne metody nauczanie oparte na zdobytej wiedzy oraz na bardzo uważnym obserwowaniu potrzeb naszych słuchaczy.Komunikacja jest naszym celem. Za wszelką cenę. Mało ale poprawnie, oto nasza dewiza. Słowo należy szanować i dlatego będziemy to ćwiczyć aż słowo, czynem się stanie. Prowadzimy także szkolenia z komunikacji.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


3. "SMART" Szkoła języków obcych Koszalin
  O NAS
Chcesz mówić biegle po angielsku lub niemiecku?
Nudzą Cię zajęcia w szkole?
Szukasz odmiany?
Trafiłeś na właściwą stronę!
Oferujemy ciekawe zajęcia, oparte na grach edukacyjnych oraz nowych technikach multimedialnych. Opracowaliśmy pomoce naukowe, które wspomagają naukę. Bierzemy pod uwagę Twoje możliwości, więc nie przerażaj się tym, że nie dasz rady. Bądź bystry - przyjdź na zajęcia do Centrum Języków Obcych Smart !
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


4. Nauka angielskiego
  e-ANG.pl jest bezpłatnym serwisem wspomagającym naukę języka angielskiego. Znajdziesz tu szczegółowo opisane czasy gramatyczne, struktury wraz z testami sprawdzającymi. Interaktywny system nauki słówek online pomoże Ci poszerzyć zasób słów. Zalogowany użytkownik ma do dyspozycji Panel edukacyjny, którym prowadzony jest dzienniczek z wynikami nauki słówek, ćwiczeń ze słuchu oraz wykonanych testów. W serwisie można znaleźć zestawienie angielskich phrasal verbs wraz z z przykładami użycia oraz tłumaczeniem na polski. Jest tam również wykaz wyrażeń slangowych występujących w filmach oraz ogromna baza idiomów z kontekstem użycia. Dla ludzi szukających gotowych materiałów został przygotowany kurs języka angielskiego dla początkujących oraz zestaw lekcji online dla średnio-zaawansowanych. Każda lekcja składa się z części gramatycznej, czytanki, ćwiczenia ze słuchu, mówienia oraz słownictwa. Dla ludzi systematycznych codziennie publikowana jest nowa bajka w języku angielskim. Dla wszystkich, którzy mają wątpliwości językowe, problemy z tłumaczeniami, w ramach serwisu e-ANG.pl funkcjonuje forum lingwistyczne, gdzie grupa specjalistów(studenci filologii oraz nauczyciele) chętnie pomaga w dyskusyjnych problemach.
Rozwinięty dział matura dostarczy Ci niezbędne informację i wiedzę niezbędną aby znać satysfakcjonująco nową maturę z angielskiego.
Jeśli chcesz poćwiczyć komunikację, możesz zajrzeć do działu korepetycje z angielskiego i znaleźć nauczyciela z Twojego miasta.
e-ANG.pl organizuje również konkursy z nagrodami.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


5. ok2000
  Oferujemy kursy stacjonarne (w grupach do 4 osób), zajęcia indywidualne, oraz szkolenia dla pracowników firm.

Oferujemy:

* kursy języka ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania i w odpowiednich grupach wiekowych,
* kursy przygotowujące do Matury opracowane zgodnie z wytycznymi MENiS,
* kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge,
* kursy języka biznesu dla osób związanych z administracją i zawodami prawniczymi,
* kursy specjalistyczne opracowane zgodnie z potrzebami słuchacza,
* kursy językowe dla pracowników firm dostosowane do potrzeb i wymagań klienta,
* zajęcia indywidualne,
* możliwość korzystania z biblioteki anglojęzycznej dla słuchaczy,
* pomoc słuchaczowi ze strony metodyka szkolnego,
* kontakt e-mailowy słuchacza z lektorem,
* semestralne egzaminy pisemne i ustne,
* próbne egzaminy FCE, CAE i CPE na kursach na odpowiednim poziomie,
* test i rozmowę kwalifikacyjną z metodykiem szkoły,
* świadectwo ukończenia kursu.
Zajęcia odbywają się w Warszawie dzielnica Praga Południe w centrum osiedla Gocław naprzeciwko Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Herberta
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0