Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Rehabilitant Legnica
ID linku 23901
Tytuł Rehabilitant Legnica
Url http://www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl
Opis Rehabilitant Beata Drozdek zajmuje się leczeniem dolegliwości bólowych na terenie miasta Legnicy. Metody pracy to: masaże lecznicze, zabiegi fizykalne, kinesiotaping, ćwiczenia usprawniające i rehabilitacja. Działalność ma charakter dojazdowy. Zabiegi fizykoterapii wykonywane są za pomocą nowoczesnych i skutecznych urządzeń przenośnych (laser, pole magnetyczne elektrostymulator). Oferta skierowana jest do pacjentów w cięższym stanie, nie mogących poruszać się i dotrzeć do placówki stacjonarnej, oraz klientów, którzy z innych przyczyn chcą skorzystać z zabiegów we własnym domu.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe rehabilitant   rehabilitacja legnica   masaż Legnica
Data Dec 8, 2014
Imię kontaktowe Beata
Email wyślij email do Beata
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. www.studioskrzat.pl
  Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę Studia Stomatologii Skrzat. Nasza profesjonalna i doskonale wyposażona placówka znajduje się w Krakowie. Mamy długoletnie doświadczenie w leczeniu dzieci oraz dorosłych. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i chirurgicznej, wybielania zębów, higienizacji, endodoncji, protetyki, implantologii, ortodoncji, leczenia kanałowego a oprócz tego opieki nad kobietami w ciąży. Zapraszamy również dzieci od najmłodszych lat i oferujemy współpracę z przedszkolami. Zapewniamy bezstresową atmosferę i konkurencyjne ceny. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Sklep zielarski - Zioła, sklep i ziołowe preparaty Himalaya.
  Sklep zielarski serwisu ABC Zielarnia to zioła, sklep - ziołowe preparaty, nasycone słońcem i energią pomocne w zwalczaniu schorzeń i dolegliwości. Nasz sklep z ziołami posiada bogatą ofertę, dokładnie opisaną, popartą badaniami klinicznymi i zadowoleniem Klientów. Zioła, sklep i zdrowie to także medycyna naturalna w dobrym wydaniu.

Sklep zielarski ABC Zielarnia posiada prawdopodobnie jedną z lepszych ofert ziół. W serwisie zapoznasz się ze szczegółowymi opisami wybranych ziół, które są zawarte w preparatach dostępnych w sprzedaży na terenie
Polski. Zioła i ziołolecznictwo zawsze było ciekawym tematem od wielu lat. W serwisie oprócz ziół dowiesz się wielu cennych informacji, które poszerzą Twoją wiedzę na te tematy. Zawarte informacje na naszej witrynie to historia ziołolecznictwa, stosowanie ziół a także różne ich postacie ziół, opisane w przystępnej formie oraz szeroko pojęte tematy takie jak zioła i leczenie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Qsmedic - Testy lep
  Serwis Qsmedic.eu jest nowoczesną platformą e-learningową wspomagającą naukę na studiach medycznych oraz w szkołach o profilu medycznym (ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia). Użytkownicy serwisu znajdą zestaw 14 tysięcy pytań (w języku polskim i angielskim) z przedmiotów medycznych. Pytania zostały ułożone przez lekarzy na podstawie obowiązujących podręczników przygotowujących do Lekarskiego Egzaminu Końcowego (LEK) oraz Lekarskiego Dentystycznego Egzaminu Końcowego (LDEK).
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Rzepka.lek-med.pl - Obkurczenie pochwy Lubuskie
  Od 1989 roku prowadzimy działalność leczniczą w Sulechowie. Klinika Ginekologii i Ginekologii Estetycznej dr Krzysztofa Rzepki powstała jako niewielki gabinet ginekologiczny. Obecnie zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu ginekologii, położnictwa i ginekologii estetycznej. Podstawą naszej oferty są konsultacje ginekologiczne, cytologia, badania USG. Specjalizujemy się także w prowadzeniu ciąży fizjologicznej, mnogiej oraz patologicznej. Wykonujemy zabiegi i operacje ginekologiczne. Nasza oferta obejmuje również szereg zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, które przeprowadzamy za pomocą lasera MonaLisa Touch.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Pracownia Techniki Dentystycznej Helldent
  Pracownia Techniki Dentystycznej Helldent

Oferujemy nowoczesne rozwiązania protetyczne, przywiązując
najwyższą wagę do ich estetyki i naturalności.
Zapewniamy wysoką precyzję (stosowanie mikroskopu,
modelowanie z wosku światłoutwardzalnego) oraz dużą
trwałość poprzez wykorzystanie materiałów najlepszych
producentów (Vita, Renfert, Bego, Shofu, Vertex,...)

Proponujemy dogodne warunki współpracy.
Zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0