Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Rehabilitant Legnica
ID linku 23901
Tytuł Rehabilitant Legnica
Url http://www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl
Opis Rehabilitant Beata Drozdek zajmuje się leczeniem dolegliwości bólowych na terenie miasta Legnicy. Metody pracy to: masaże lecznicze, zabiegi fizykalne, kinesiotaping, ćwiczenia usprawniające i rehabilitacja. Działalność ma charakter dojazdowy. Zabiegi fizykoterapii wykonywane są za pomocą nowoczesnych i skutecznych urządzeń przenośnych (laser, pole magnetyczne elektrostymulator). Oferta skierowana jest do pacjentów w cięższym stanie, nie mogących poruszać się i dotrzeć do placówki stacjonarnej, oraz klientów, którzy z innych przyczyn chcą skorzystać z zabiegów we własnym domu.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe rehabilitant   rehabilitacja legnica   masaż Legnica
Data Dec 8, 2014
Imię kontaktowe Beata
Email wyślij email do Beata
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. BARBARA BOGACKA Leczenie chorób serca szczecin
  W dzisiejszych czasach nasze serce narażone jest na szereg niebezpieczeństw. Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog Barbara Bogacka w swoim prywatnym gabinecie w Szczecinie pomaga swoim Pacjentom utrzymać je w dobrej kondycji przez wiele lat. Oferta gabinetu adresowana jest do osób dorosłych. Kardiolog udziela swoim Pacjentom konsultacji kardiologicznych. Zapewnia także pełną diagnostykę oraz leczenie wszelkich chorób układu sercowo-naczyniowego. W gabinecie mogą Państwo wykonać badania EKG i echo serca. Więcej o usługach kardiologicznych dowiedzą się Państwo odwiedzając stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Łuszczyca skóry
  Luszczyca.sos.pl jest serwisem z przydatnymi wiadomościami dla ludzi dotkniętych chorobą dermatologiczną, którą jest łuszczyca skóry. Informacje te dotyczą m.in. metod leczenia łuszczycy, rodzajów choroby, objawów i przyczyn łuszczycy, wpływu schorzenia na codzienne życie. Na stronie znajdują się także zdjęcia różnych rodzajów łuszczycy na skórze.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. www.duomed.com.pl
  Ośrodek Duomed to specjalistyczna placówka zapewniająca całodobową opiekę osób starszych oraz niepełnosprawnych. Nasz profesjonalny Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny mieści się w Markach pod Warszawą. Budynek spełnia wymogi Unii Europejskiej, normy sanitarne oraz bezpieczeństwa i jest przystosowany do pobytu osób poruszających się na wózkach. Posiada salę rehabilitacyjną i do fizykoterapii a także duży salon dzienny, salę telewizyjną, bibliotekę oraz piękny ogród. Pokoje wyposażone są w łazienki. Gwarantujemy fachową opiekę medyczną, psychologiczną, dietetyczną i atrakcje w czasie wolnym. Więcej na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Witaminy
  Na stronie można znaleźć informacje na temat witamin i ich działania na organizm człowieka. Znajdują się tam też opisy makro i mikro-elementów potrzebnych do zdrowego funkcjonowania każdego organizmu. Braki witamin są powodem złego samopoczucia, a także chorób, dlatego już dziś zatroszcz się właściwie o swój organizm.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. ortodoncja
  Dzięki pracy naszych wspaniałych fachowców, wielu dorosłych i dzieci przekonało się, jak łatwo jest zadbać o piękny, zdrowy uśmiech. Nasze akcje przeprowadzane w warszawskich szkołach i wsparcie naszej pięknej ambasadorki, Pauli Goryckiej, wybitnej kolarki, stanowią nieocenioną pomoc w promowaniu wdrażania dobrych nawyków w dbaniu o higienę jamy ustnej. Piękne zęby, zdrowy uśmiech i wygodne opcje finansowania leczenia pomogą Ci odmienić Twoje życie. Spójrz tylko na kolorowy aparat ortodontyczny Pauli!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0