Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Broker ubezpieczeniowy - Ryszard Nieżorawski | ubezpieczenia | fundusze inwestycyjne
ID linku 2423
Tytuł Broker ubezpieczeniowy - Ryszard Nieżorawski | ubezpieczenia | fundusze inwestycyjne
Url http://nrbroker.pl
Opis Broker ubezpieczeniowy Ryszard Nieżorawski.
Nowoczesne metody oszczędzania. Ubezpieczenia firm, ubezpieczenia na życie, programy oszczędnościowe. Pomoc w obliczaniu emerytury. Poznaj rynek finansowy funduszy inwestycyjnych.
Naucz się aktywnego oszczędzania. Skorzystaj z porady Brokera. Broker
doradzi, bez żadnych zobowiązań.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe broker   Ryszard Nieżorawski broker   fundusze inwestycyjne   ubezpieczenia firm   ubezpieczenia na życie   emerytura
Data Jul 18, 2009
Imię kontaktowe Ryszard
Email wyślij email do Ryszard
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Odszkodowania Powypadkowe Gliwice
  Uległeś wypadkowi? Straciłeś w wypadku bliską osobę? Zadzwoń, aby dowiedzieć się, czy przysługuje Ci odszkodowanie, bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę i będziemy reprezentować Ciebie przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach i ich rodzinom

>>>>> Uległeś wypadkowi samochodowemu / przy pracy?

Jeżeli

- w wyniku wypadku komunikacyjnym doznałeś obrażeń ciała jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta
- miałeś wypadek przy pracy z winy pracodawcy
- uległeś wypadkowi w rolnictwie

przysługuje Ci ODSZKODOWANIE z polisy Odpowiedzialności Cywilnej (OC) sprawcy zdarzenia oraz zwrot wszystkich kosztów jakie poniosłeś w związku z wypadkiem - konsultacji lekarskich, leków, kosztów rehabilitacji, itp.

>>>> Straciłeś w wypadku bliską osobę?

Jeśli w wyniku wypadku utraciłeś bliską osobę, jako najbliższej rodzinie (dzieciom, rodzicom, współmałżonkowi, a w niektórych przypadkach również rodzeństwu, dziadkom, wnukom) przysługują Ci następujące świadczenia z polisy Odpowiedzialności Cywilnej (OC) sprawcy wypadku

- zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby
- odszkodowanie w przypadku pogorszenia sytuacji materialnej
- zwrot kosztów pogrzebu (w tym kosztów stypy oraz postawienia nagrobka)
- renta alimentacyjna dla członków rodziny

*** NIE MUSISZ BYĆ UBEZPIECZONY ***

>>>>> Likwidacja szkód Gliwice

Nie jesteś zadowolony z wypłaconego odszkodowania?

Jeżeli

- kosztorys naprawy Twojego auta z OC/AC został zaniżony
- ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania

również możemy Ci pomóc w walce o Twoje pieniądze.

>>>>> Przedawnienia

Możesz się ubiegać o odszkodowanie nawet do 15 lat wstecz (wypadki, których sprawca został ukarany wyrokiem, w tym wypadki śmiertelne po 10 sierpnia 1997r.) oraz do 3 lat wstecz dla kolizji drogowych.

Zadzwoń po darmową poradę

Działamy głównie na terenie Śląska i okolic (Gliwice, Zabrze, Katowice, Bytom, itp.) jak również całej Polski

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm odszkodowawczych w Polsce, działamy od 7 lat, i jako jedyni na rynku wywalczyliśmy w 4 miesiące ugodowo odszkodowanie powyżej 1.000.000 PLN.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Ubezpieczenia samochodowe
  Z myślą o kierowcach poszukujących przydatnych informacji o ubezpieczeniach auta, stworzyłem blog autoubezpieczenie.com.pl. Wielu osobom wyda się dziwne, dlaczego chce mi się prowadzić blog o ubezpieczeniach... Już tłumaczę. Parę lat temu naciąłem się na współpracy z pewnym ubezpieczycielem.

Efekt był taki że nie uzyskałem odszkodowania po kradzieży samochodu, pomimo iż miałem wykupione autocasco. Po tej sytuacji, zacząłem się interesować ubezpieczeniami samochodu, czytać OWU a nawet spojrzałem na ustawę o ubezpieczeniach komunikacyjnych. Zrozumiałem swój błąd.

Wcześniej podpisywałem umowy "w ciemno", nie czytałem warunków ubezpieczycieli i nie wiedziałem o różnych "kruczkach". Teraz jestem świadomym nabywcą ubezpieczeń auta i nie dam się więcej wykiwać. Was też do tego zachęcam.

Odwiedźcie naszego bloga, a znajdziecie odpowiedzi na takie pytania jak: kiedy autocasco nam nie pomoże, jak poradzić sobie z awarią auta za granicą, jakie są sposoby na najtańsze OC i komu przyda się NNW. Jeżeli macie inne pytania odnośnie ubezpieczeń samochodowych z chęcią na nie odpowiem na blogu. Zapraszam na autoubezpieczenie.com.pl!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Kalkulator AC
  Poszukiwania dobrych polis samochodowych wcale nie muszą być trudne! Wystarczy, że zajrzysz w tym celu na prowadzoną przez nas stronę internetową. Tutaj prezentujemy praktyczny kalkulator AC i innych ubezpieczeń komunikacyjnych. W ten sposób policzysz i porównasz, które polisy są dla siebie najbardziej atrakcyjne pod kątem cen i zakresu ochrony. Również zobaczysz mnóstwo porad, które pomogą ci w znalezieniu korzystnej oferty dla siebie. Zapraszamy już teraz!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Ubezpieczenie samochodu
  Nasz serwis został stworzony aby ułatwić ludziom wybór najlepszego i najtańszego ubezpieczenia samochodu. Na naszych stronach znajdziecie m.in. kalkulator OC, który wyliczy składkę ubezpieczenia, porównacie towarzystwa ubezpieczeniowe, co pomoże Wam wybrać np.: najtańsze OC, AC czy inne ubezpieczenie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Ubezpieczenia Kołobrzeg
  Szeroka oferta obejmująca ubezpieczenia Allianz w Kołobrzegu, Koszalinie i Białogardzie. Na stronie znajdują się profesjonalne porady ubezpieczeniowe oraz porady dotyczące obniżenia składki ubezpieczeniowej. Zapraszamy na bezpłatne spotkanie, na którym przestawimy Państwu najbardziej korzystną ofertę. Ubezpieczenia Kołobrzeg to sprawdzone przez wielu klientów z naszego regionu: - ubezpieczenia turystyczne Kołobrzeg: niezbędne w czasie wyjazdów zagranicznych i nie tylko; - ubezpieczenia domu lub mieszkania; - ubezpieczenia OC i AC posiadaczy pojazdów z okolic Kołobrzegu; - ubezpieczenia na życie: przydatne przy kredycie hipotecznym oraz do ochrony najbliższych. Przedsiębiorcy z Kołobrzegu znajdą tu informacje na temat ubezpieczenia dla firm, z uwzględnieniem rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0