Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Izolacja-piana- lodz-ocieplenie-natrysk-pur- izomedia
ID linku 24290
Tytuł Izolacja-piana- lodz-ocieplenie-natrysk-pur- izomedia
Url http://izomedia.pl
Opis Nasza firma zajmuje się izolacją pianką poliuretanową (pianka pur).

Oferujemy profesjonalne usługi hydro i termoizolacji (pianka poliuretanowa) dla potrzeb budownictwa przemysłowego/inwentarskiego oraz mieszkaniowego.
Naszych produktów używamy głównie jako ocieplenie kurników, chlewni, indyczarni, przechowalni warzyw i owoców, komór, chłodni, magazynów pasz, izolacje fundamentów, natrysk/izolacje hal łukowych itd.

Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Polski w Grabowie w województwie łódzkim.
Działamy na terenie całego kraju, szybko, sprawnie i fachowo.
Najwyższej jakości sprzęt (wysokowydajne maszyny do piany oraz powłok + własny agregat prądotwórczy- dostępny na samochodzie fabryce) i wyposażenie techniczne (własny magazyn) naszej firmy gwarantuje wykonanie najbardziej skomplikowanych robót dla wszystkich sektorów przemysłu.

Pracownicy naszej firmy w ciągu ostatnich sześciu lat przeszli szereg szkoleń z zakresu instalacji izolacji natryskowych. Uczestniczymy w spotkaniach, szkoleniach, oraz audytach akredytacyjnych, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.
Oferujemy profesjonalne doradztwo, surowce najwyższej jakości gwarantujące utrzymanie parametrów izolacji przez lata.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe izolacja   pianka   ocieplenie   ocieplanie   natrysk   pianka poliuretanowa   pur   izolacja natryskowa   natrysk izolacji   polimoczniki   izolacja termiczna   piankowanie   kurnika  
Data Jan 26, 2015
Imię kontaktowe konrad
Email wyślij email do konrad
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Toalety publiczne - szalety miejskie
  Automatyczna Toaleta Publiczna ATP, to niezbędny element wyposażenia nowoczesngo miasta. Toalety publiczne muszą być czyste i bezpieczne. Wc-Top jako wolnostojąca toaleta miejska spełnia te warunki. Proponujemy najlepsze rozwiazanie dla miejskich szalet publicznych, czyste toalety to wizytowka naszych miast.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. TOP-GLAS Sp. z o.o. Hurtownia wełny szklanej do izolacji oraz szkła i luster
  Firma Top-Glas od 1996 roku prowadzi swoją działalność w branży budowlanej. Główną gałęziął od której zaczeła swoją działalność była hurtowa i detaliczna sprzedaż szkła okiennego. Z czasem asortyment gatunków szkła sie powiększał m.in o tanie szkło z przeznaczeniem do budowania szklarni. Także uzupełniono ofertę o sprzedaż okien PCV. W chwili obecnej w związku z ciągłym rozwojem firmy, Top-Glas podjeła się hurtowej i detalicznej sprzedaży wysokiej jakości izolacji z waty szklanej firmy Guardian. Oferta obejmuje produkty w panelach oraz rulonach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. ITRMA Projekt
  Wykonuję świadectwa energetyczne dla istniejących i projektowanych budynków oraz prace dodatkowe związane z inwentaryzacją obiektów na potrzeby audytu energetycznego.
Oprócz świadectw projektuję wszelkie niezbędne instalacje teletechniczne i elektryczne potrzebne do prawidłowego funkcjonowania obiektów biurowych, handlowych, magazynowych, przemysłowych, mieszkalnych i służby zdrowia.
Więcej informacji można znaleźć na mojej stronie. Adres podaje osobą zainteresowanym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Firma Forenda
  Firma Forenda oferuje kompleksowe roboty budowlane oraz remontowo - wykończeniowe zarówno budynków publicznych jak i prywatnych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań. W ofercie mamy m. in. murowanie, tynkowanie, malowaniem osadzanie drzwi i okien, docieplanie budynków, kładzenie kostki chodnikowej, aranżację ogrodów i adaptacje wnętrz. Jeśli masz być zadowolony to tylko z nami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Wciągarki linowe - OROME
  Dzięki wciągarkom linowym możliwe jest przenoszenie ładunków w pionie, co jest konieczne na przykład na budowie, w magazynie, warsztacie samochodowym czy na statku. Urządzenia te dzielą się na elektryczne i ręczne. Z tych drugich korzysta się zwłaszcza wtedy, gdy niemożliwa jest użycie maszyny zasilanej prądem elektrycznym. Te i inne urządzenia służące do transportu bliskiego znajdą Państwo w ofercie firmy Orome. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0