Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
www.freewww.pl
ID linku 2451
Tytuł www.freewww.pl
Url http://www.freewww.pl
Opis Wiele darmowych, lekkich i dobrze wyglądających szablonów znajdziesz u nas. Zajmujemy się też wykonaniem szablonów na zlecenie. Każdy szablon znajdujący się na stronie jest zgodny ze standardami w3c. Dodatkowo każdy szablon posiada też prosty skrypt Java Script, który bardzo pomaga w tworzeniu nowych podstron w szablonie.
Kategoria Internet > Budowa stron www
Słowa kluczowe szablony   www   strony   html
Data Jul 19, 2009
Imię kontaktowe Piotrek
Email wyślij email do Piotrek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Budowa stron www
1. IDcreate - Web Design Edinburgh
  IDreate Web Design Edinburgh oferuje projektowanie stron internetowych w UK. Wszystkie strony tworzone przez IDcreate są wg najnowszych standardów z wykorzystaniem sprawdzonych systemów CMS.

IDcreate - SEO Edinburgh - oferuje również optymalizacje SEO oraz pozycjonowanie nowych lub już istniejących stron.
Pozycje strony zoptymalizowanych przez IDcreate wzrosły w wynikach Google już po kilku tygodniach.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


2. Wordpress - wordpress.org.pl
  Wordpress.org.pl to strona internetowa, gdzie możesz się dowiedzieć wielu informacji o tym najpopularniejszym skrypcie. Strona podzielona jest na dwie sekcje: właściwą oraz forum. Na forum możecie zadawać pytania bezpośrednio do twórców skryptu jak i osób, które zajmują się jego programowaniem. Zapraszamy na Wordpress.org.pl.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


3. Agencja interaktywna Artscape
  Oferta naszej firmy obejmuje tworzenie serwisów internetowych w postaci zdalnej dla niewielkich firm z Górnego Śląska, między innymi z Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny, Katowic czy Cieszyna. Projektujemy strony internetowe od „A” do „Z” – włącznie z projektem graficznym, kodowaniem szablonów stron w HTML5/CSS3 (także strony responsywne „RWD”), opartych o popularne systemy zarządzania treścią (CMS). Domena wraz z serwerem na pierwszy rok istnienia serwisu wliczone są w cenę budowy strony. Dzięki wirtualnemu procesowi kooperacji (na odległość) przez telefon i Internet oszczędzamy drogocenny czas naszych zleceniodawców. Portfolio wykonanych przez naszą agencję prac zawiera wiele przykładów stron www, które pokazują jak pracujemy. Nasze doświadczenie jako firma sięga 2005 roku, jednak zajmujemy się budową stron www już od roku 1999.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


4. Agencja Interaktywna Nove-Media.pl tworzy profesjonalne strony www dla firm
  Nove-Media.pl należy do Agencji Interaktywnej Adnet Polska Artur Lewandowski. Firma od 2008 roku pomogła wielu firmom w internecie. W tym czasie zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla ponad 40 klientów, tworząc przy tym profesjonalne strony www dla firm, oraz wdrażając skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Agencja interaktywna, poza wymienionymi oferuje również profesjonalny hosting dla firm, a nawet tworzenie tekstów reklamowych do stron www. Ponieważ skuteczny tekst ofertowy jest marketingowym kluczem do skutecznej sprzedaży.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


5. Studio grafiki - projektowanie stron internetowych Bydgoszcz
  Nasza firma wyspecjalizowała się w tworzeniu rozwiązań multimedialnych przeznaczonych przede wszystkim do Internetu, dlatego też projektowanie stron internetowych jest głównym filarem naszej działalności, choć nie jedynym. Jesteśmy w stanie zrealizować od podstaw dowolny projekt, czy to będzie prezentacja flashowa czy cała identyfikacja wizualna firmy, od projektu logotypu, aż po foldery i ulotki reklamowe.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0