Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
tarcica Sidzina
ID linku 24634
Tytuł tarcica Sidzina
Url http://www.stolarstwo-ogolne.pl/
Opis Tarcice z Sidziny oferuje firma Drew-Kor, która zajmuje się tym profesjonalnie przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który jest w stanie wykonać tarcice na każde zlecenie na każdy wymiar i z każdego gatunku drewna. Mogą się pochwalić zaufaniem dużej rzeszy klientów co daje im dobra pozycje na rynku. Ich tarcica jest dobrej jakości i w dobrej cenie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ambony leśne   ambony myśliwskie   tarcica Sidzina
Data Mar 12, 2015
Imię kontaktowe Józef
Email wyślij email do Józef
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Systemy uzdatniania wody - global.com.pl
  Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży filtrów do oczyszczania wody. Poza samymi filtrami jesteśmy w stanie zaoferować wam zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Oferujemy zarówno małe filtry do wody przeznaczone do domów jak i stacje do uzdatniania przemysłu. Nasze filtry pozwalają na zmiękczanie, filtrację mechaniczną, demineralizację i wiele innych rzeczy w zakresie poprawiania wody.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. METALEXPORT Producent beczek metalowych
  W Częstochowie mieści się siedziba firmy METALEXPORT, która prowadzi działalność w branży metalowej od 1999 roku. Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości produkty stalowe takie jak kraty pomostowe, stopnie schodowe, beczki stalowe, śrutowanie jak również szczeble i stopnie cięto tłoczone. Można u nas zamówić też inne urządzenia czy zlecić nam wykonanie niestandardowych elementów. Gwarantujemy szybką wysyłkę zamówienia i odpowiednie zabezpieczenie towaru na czas transportu. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. GRANIMEX WIĘCKO Litery do nagrobków Warszawa
  Firma GRANIMEX WIĘCKO od 1990 roku prowadzi sprzedaż wysokiej jakości kamienia. W naszej bogatej ofercie znajdują się granity, trawertyny, marmury, piaskowce, konglomeraty w postaci blatów, płytek, płyt, parapetów, schodów oraz podłóg. Przez lata działalności zyskaliśmy uznanie klientów i zdobyliśmy wiele cennych kontaktów zagranicznych z jakimi współpraca owocuje najlepszym jakościowo towarem i wynegocjowanymi, rewelacyjnymi cenami. Dodatkowo proponujemy preparaty i akcesoria do pielęgnacji i obróbki kamienia. Współpracujemy z wieloma zakładami kamieniarskimi dostarczając im rozległą gamę importowanych nagrobków. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Faks
  Witryna firmy oferującej całościowe rozwiązania w zakresie strategii marketingowych wykorzystujących narzędzia elektroniczne typu faks, czy telefon. Stale rosnąca ilość naszych zadowolonych klientów świadczy o skuteczności oferowanych produktów. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. IEL- elektrotechnika gdańsk
  60 lat doświadczenia, niezliczone prace o charakterze badawczo - rozwojowym w dziedzinie elektrotechniki i elektroniki, a także szereg rozwiązań, urządzeń oraz systemów opracowanych przez Instytut Badawczy Oddział w Gdańsku przyczyniło się do zyskania wielu medali na międzynarodowych ekspozycjach oraz salonach wynalazków i innowacji. Placówka ta prowadzi liczne prace naukowo-badawcze z obszaru energoelektroniki, systemów monitoringu i automatyki, aparatury elektrycznej oraz najnowocześniejszych układów sterowania. Posiada także służące do prac własnych i tych na prośbę klienta profesjonalne Laboratorium Badawcze. IEL OG ponadto współpracuje z wieloma placówkami naukowymi z całego kraju oraz partnerami gospodarczymi z Berlina, Moskwy, Gdańska, Torunia i Warszawy. Żeby uzyskać więcej informacji o działalności oddziału zapraszamy na stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0