Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6367
Dom 3447
Firmy wg branży 8605
Internet 4323
Komputery 768
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 958
Muzyka 336
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1930
Zdrowie i uroda 3150
Zwierzęta i rośliny 325




Bielizna damska
ID linku 2489
Tytuł Bielizna damska
Url http://www.kloe.pl
Opis Kloe to jeden z najlepiej wyposażonych, polskich sklepów internetowych, oferujących odzież i bieliznę damską oraz męską. W ofercie sklepu znajdują się kolekcje bielizny znanych i mniej znanych producentów z polski z zagranicy. Ofertę podzielona na kilka kategorii wśród których znajdują się zmysłowa bielizna erotyczna, odzież (koszulki, t-shirt, bluzy i figi korygujące), koszule nocne i pidżamy oraz stroje kąpielowe. Ponadto w ofercie Kloe znajduje się bielizna dla kobiet w ciąży i po ciąży producenta Carriwell.
Kategoria Biznes i ekonomia
Słowa kluczowe bielizna damska   bielizna biustonosze   bielizna ciążowa   bielizna damska   bielizna damska sklep   bielizna erotyczna   biustonosz do karmienia   biustonosze   erotyczna bielizna damska   sklep z bielizną damską
Data Jul 20, 2009
Imię kontaktowe kloe
Email wyślij email do kloe
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia
1. Drzewka - bylinyolsztyn.pl
  Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany najwyższej jakości bylinami / roślinami ogrodowymi, bardzo dobrze się składa. Można śmiało powiedzieć, że nasza szkółka, a jednocześnie sklep, są jak najbardziej godne zainteresowania. Pełna oferta jest do znalezienia na stronie internetowej www.bylinyolsztyn.pl - zachęcamy do zapoznania się z nią, a następnie do złożenia zamówienia - rośliny przyjdą szybko i w idealnym stanie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


2. Kontrola skarbowa firmy z siedzibą w Biurze Wirtualnym
  Jak wygląda kontrola skarbowa w firmie, która ma swoją siedzibę w biurze wirtualnym.
Ponieważ kontrole skarbowe to najczęściej rutynowe wyjaśnienia drobnych nieścisłości w dokumentach księgowych i przydarzają się nawet zupełnie porządnym firmom nie należy się ich obawiać. Siedziba firmy w biurze wirtualnym nie wpływa przy tym w żaden sposób na wynik takiej kontroli.
Do kontroli skarbowej należy się jednak przygotować - przyszykować odpowiednie dokumenty, których będzie dotyczyć kontrola, oraz przygotować miejsce w którym kontrolerzy urzędu skarbowego będą mogli zapoznawać się z dokumentacją. Spółki najczęściej dokumenty księgowe przechowują w biurze księgowym i wtedy tam odbywa się kontrola skarbowa. może się jednak zdarzyć i tak, że wystąpi konieczność kontroli w siedzibie spółki. Co wtedy? Na szczęście biuro wirtualne warszawa jest dobrze przygotowane na ewentualność kontroli skarbowej - wygodne sale spotkań mogą zostać oddane do dyspozycji na czas kontrolli.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


3. AgroWerdykt - portal dla każdego rolnika
  Portal agrowerdykt.pl to miejsce, gdzie zasięgnąć można informacji o sprzęcie rolniczym, o produktach rolniczych oraz o środkach ochrony roślin. Zamieszczamy tutaj opinie użytkowników na temat wyrobów oraz dystrybutorów, które popularne są w branży rolniczej. Co więcej, piszemy artykuły tematyczne poświęcone rolnictwu np. ochrona drzew owocowych, jak zwalczać chwasty, jak chronić ziemniaki, monokultura upraw itd.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


4. Badania marketingowe
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę usług konsultingowych z zakresu szeroko pojętych zagadnień: Statystyka oraz Data Mining. Oferujemy zarówno konsultacje biznesowe jak i indywidualne. Pomagamy naszym Klientom prowadzić badania marketingowe, prognozować sprzedaż i prowadzić badania naukowe w oparciu o zaawansowane metody statystyczne. Prowadzimy badania rynku i opinii, analizy sprzedaży, badania telefoniczne, elektroniczne rejestry pacjentów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


5. Doradca restrukturyzacyjny restrukturyzacja.legal
  Renomowany doradca restrukturyzacyjny dostępny pod adresem restrukturyzacja.legal wykona dla nas niezbędne usługi z zakresu swojego profesjonalnego działania. W ofercie znajdziemy konsultacje, dzięki którym dokładnie będziemy wiedzieć jak wyglądać będzie nasza restrukturyzacja sądowa. Jeśli więc potrzebujemy tego typu usług to gorąco zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0