Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Generali- ubezpieczenia firmowe
ID linku 24905
Tytuł Generali- ubezpieczenia firmowe
Url http://Generali.net.pl
Opis Ciesząca się dużą popularnością oraz zainteresowaniem agencja ubezpieczeniowa Generali świadczy najwyższą jakość swoich usług. Posiada długoletnią praktykę oraz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Jej najważniejszym celem jest oferowanie najwyższej jakości doradztwa finansowego w zakresie ubezpieczeń TU Generali. Swoje doświadczenia zdobywa nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności zrozumienia potrzeb klienta.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe generali warszawa   agencja ubezpieczeniowa   ubezpieczenia   generali
Data Apr 23, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenia Kielce
  Firma ubezpieczeniowa Na Wspólnej w Kielcach oferuje wszelakie ubezpieczenia majątkowe, osobowe, turystyczne, komunikacyjne. Zapoznaj się z funduszami inwestycyjnymi oraz otwartym funduszem emerytalnym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Wyliczenie składki OC
  Samodzielnie policzenie wysokości ubezpieczenia fizycznie jest niemożliwe. Taryfikatory to wewnętrzna sprawa towarzystw, z których każde ma inną grupę docelową. Dkatego nikt przez usłyszeniem werdyktu od agenta ubezpieczeniowego nie jest w stanie powiedzieć, jak dużo będzie płacił za OC i AC...
Czy rzeczywiście? Otóż niekoniecznie. Jak się okazuje, w internecie coraz większą popularność zdobywają wszelkie narzędzia, które pomagą obliczyć i porównać polisy bez wychodzenia z domu. Korzystanie z nich jest również jednym ze sposobów na zaoszczędzenie na ubezpieczeniu. Tą i inne metody przedstawiam a swoim nowym blogu, policztaniej.pl, w całości poświęconemu tanim polisom. Zapraszam serdecznie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Polisy OC
  Polisy samochodu (OC i AC) nie należą do najtańszych. Dlatego tym bardziej należy szukać sprawdzonych sposobów, aby mieć te ubezpieczenia taniej.
Tak więc chcielibyśmy z tego powodu zaproponować Państwu nowego bloga ubezpieczeniowego autorstwa doświadczonego agenta, Antoniego Nucińskiego. Pan Antoni cieszy się uznaną renomą wśrod klientów PZU OC. Z tego też powodu pragnie pomóc w wyborze tylko i wyłącznie tanich ubezpieczeń - samochodu, domu i mieszkania, turystycznych.
Temu zagadnieniu poświęcony jest cały blog. Można z czystym sumieniem zaufać sposobom na tanie polisy, przedstawionym przez Pana Antoniego. Należy również zwrócić baczną uwagę, gdy opisuje, w jaki sposób należy czytać kruczki w OWU - autocasco czy też ubezpieczenia mieszkania.
Zapraszamy do bacznego śledzenia tego bloga.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. ZUS w UK
  Działalność w Polsce - Zus w Anglii możesz nie płacić ZUS ciągle prowadząc działalność tylko w kraju. Pozwala na to prawo Uni Europejskiej. Zaoszczędzone pieniądze wydaj na, wyższą emeryturę. Gdy firma zatrudniona na podstawie umowy o pracę w UK prowadzi swoją działalność gospodarczą w Polsce, podlegać będzie pod prawo tego państwa, na terytorium którego wykonuje pracę nakładczą, czyli terytorium brytyjskiego. Oszczędność na składkach ZUS w UK wynosi minimalnie: 841,51zł - 499zł = 342,51zł. Ponadto istnieje możliwość aby płacić mniej lub wcale jeśli podamy innym firmom ten system i podpiszą one taką samą umowę. ubezpieczenie nie musi dużo kosztować, a Ty nie musisz płacić Zus. Składka wynosi jedynie 499zł, to o wiele mniej niż 841zł w Polskim ZUS.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Ubezpieczenia OC AC w Link4.pl
  Jeśli wybierasz się w daleką podróż, kupiłeś nowy samochód lub mieszkanie i potrzebujesz ubezpieczenia, które zapewni Ci pomoc oraz ochronę to oferta Link4 jest właśnie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym, tysiące zadowolonych klientów oraz profesjonalna obsługa pomogą Ci podjąć decyzję w wyborze firmy ubezpieczeniowej. Sprawdź ofertę na ubezpieczenia AC, ubezpieczenia turystyczne oraz ubezpieczenia nieruchomości. Zamawiając ubezpieczenie przez internet otrzymasz 10% rabatu!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0