Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Zmiennicy - Mindfulness
ID linku 24968
Tytuł Zmiennicy - Mindfulness
Url http://zmiennicy.pl
Opis Zmiennicy to innowacyjna firma szkoleniowa zajmująca się szkoleniami z obszaru Mindfulness, Komunikacji, oraz inteligencji emocjonalnej. Mindfulness oraz inteligencja emocjonalna jest dziś powszechnie uczona wśród takichch gigantów technlogicznych jak Google, Intel, Twiitter, Zappo, zmniejszając stres oraz ucząc pełniejszego bycia "tu i teraz".

Kadra Zmienników, łączy w sobie ugruntowane do∂świadczenie z obszaru biznesu, połaczone z wieloletniim doświadczeniem w obszarze technik uważności (Mindfulness).
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe Mindfulness
Data May 5, 2015
Imię kontaktowe Jakub Babij
Email wyślij email do Jakub Babij
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. doszkalanielublin.pl - jazdy doszkalające w Lublinie
  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą serwisu doszkalanielublin.pl! Gwarantujemy przyjemną atmosferę i fachową pomoc naszych instruktorów jazdy. Doszkalanielublin.pl organizuje jazdy doszkalające trasami lubelskiego WORD. Prowadzone przez nas lekcje cieszą się nieskazitelną opinią. Mamy nadzieję, że po współpracy z nami, również i Ty, podzielisz zdanie naszych, zadowolonych kursantów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Kursy online
  Dzięki kursom online oferowanym przez naszą firmę dowiesz się m.in. także jak radzić sobie ze stresem, jak skutecznie prowadzić sprzedaż bezpośrednią i telefoniczną. Kursy zostały przygotowane przeważnie w formie multimedialnej z możliwością wzięcia udziału w nich drogą internetową. Przy produkcji oraz udostępnianiu szkoleń wykorzystujemy wyspecjalizowane narzędzia i systemy e-learningowe. Zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. BHP Center - Rzeszów
  BHP Center Rzeszów to profesjonalna firma tworzona przez zespół wykwalifikowanych fachowców z zakresu BHP oraz prawa i ratownictwa medycznego. Od wielu lat firma ta oferuje profesjonalne szkolenia pracowników pod kątem BHP. Każdy kurs może być indywidualnie dostosowany pod wymagania klientów. Zobacz koniecznie już teraz najnowszą ofertę BHP Center, a z pewnością będziesz chciał wybrać coś dla siebie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Centrum WIedzy Praktycznej kursy dla fizjoterapeutów
  Zapraszamy na profesjonalne, praktyczne kursy dla fizjoterapeutów, lekarzy, osteopatów. W naszym katalogu znajdziecie Państwo jedynie sprawdzone kursy, prowadzone przez instruktorów z Polski i za granicy. W ramach kursów dla fizjoterapeutów organizowanych przez nas możecie skorzystać z kursów takich jak m. in. :
* kurs PNF podstawowy
Kurs PNF odbywa się w dwóch zjazdach każdy po 5 dni co daje łączny wymiar 100 godzin. Kurs PNF prowadzony jest przez Międzynarodowego instruktora IPNFA. Po ukończeniu kursu PNF podstawowy uczestnik otrzymuje certyfikat. w j. polskim i w j. angielskim

* kurs dry needling ( kurs suchej igłoterapii)
kurs Dry Needling prowadzony jest przez dr Ch. Norrisa i trwa 5 dni. Podczas kursu Dry Needling uczestnicy poznają zasady igłowania punktów spustowych, obszarów okołokostnowych, punktów biologicznie aktywnych, ścięgień, tkanek bliznowatych.
* kurs terapii manualnej
* kurs terapii manualnej tkanek miękkich, kurs ten trwa trzy dni
* kurs powięziowy- ten kurs dla fizjoterapeutów obejmuje 4 intensywne dni.

Możecie równiez skorzystać u nas z kursów dofinansowanych,
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Kursy manicure i pedicure – szkoleniaperfectum.pl
  Myślisz o podjęciu pracy w branży kosmetycznej, ale brakuje Tobie odpowiednich kwalifikacji? Zapraszamy na kursy do nas. Kursantom zapewniamy prestiżową edukację opartą o oryginalne programy nauczania. Zdobyta wiedza, poparta umiejętnościami praktycznymi oraz potwierdzona uznawanymi Zaświadczeniami MEN oraz Certyfikatami Perfectum znacząco zwiększy Twoją atrakcyjność w branży. Skuteczność i profesjonalizm naszych szkoleń potwierdzają rekomendacje kursantów, którzy po odbyciu szkoleń w naszej placówce bez większych problemów znaleźli interesujące zatrudnienie bądź zdecydowali się na otwarcie własnej działalności.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0