Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Zmiennicy - Mindfulness
ID linku 24968
Tytuł Zmiennicy - Mindfulness
Url http://zmiennicy.pl
Opis Zmiennicy to innowacyjna firma szkoleniowa zajmująca się szkoleniami z obszaru Mindfulness, Komunikacji, oraz inteligencji emocjonalnej. Mindfulness oraz inteligencja emocjonalna jest dziś powszechnie uczona wśród takichch gigantów technlogicznych jak Google, Intel, Twiitter, Zappo, zmniejszając stres oraz ucząc pełniejszego bycia "tu i teraz".

Kadra Zmienników, łączy w sobie ugruntowane do∂świadczenie z obszaru biznesu, połaczone z wieloletniim doświadczeniem w obszarze technik uważności (Mindfulness).
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe Mindfulness
Data May 5, 2015
Imię kontaktowe Jakub Babij
Email wyślij email do Jakub Babij
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Moto-Sapa Centrum Szkoleniowe
  szkolenie okresowe, kwalifikacja wstępna, szkolenie kierowców zawodowych, świadectwo kwalifikacji, szkolenie okresowe częstochowa, kwalifikacja wstępna częstochowa, szkolenie kierowców zawodowych częstochowa, świadectwo kwalifikacji częstochowa,
szkolenie okresowe, kwalifikacja wstępna, szkolenie kierowców zawodowych, świadectwo kwalifikacji, szkolenie okresowe częstochowa, kwalifikacja wstępna częstochowa, szkolenie kierowców zawodowych częstochowa, świadectwo kwalifikacji częstochowa
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Zarządzanie projektami IT - siriuspro.pl
  Tworzenie strony internetowej, pozycjonowanie to właśnie zajęcia, którymi zajmuje się nasza firma. Jeśli zdecydujecie się na naszą firmę możecie liczyć na profesjonalną ofertę, która spełni Wasze oczekiwania. Opieramy nasze strony na wygodnym systemie CMS WordPress. Z nami rzeczywiście będziecie mieli okazję do tego, by zadbać o swoją stronę i samemu ją uzupełniać. Dzięki temu bowiem będzie strona lepiej sobie radzić.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Kurs instruktora pływania - pakis.pl
  Każdy kto chce się rozwijać powinien zainwestować swój czas oraz pieniądze w kursy rozwijające jego umiejętności. Polska Akademia Kultury i Sportu oferuje szereg kursów organizowanych w postaci szkoleń e-learningowych. Dzięki temu każdy może kształcić się w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki nam można zdobyć uprawnienia pozwalające na pracę w wielu zawodach. Organizujemy między innymi kursy trenerskie zarówno pierwszej jak i drugiej klasy, menadżerskie czy też instruktorskie. Gwarantujemy, że z naszej oferty każdy będzie zadowolony.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Coaching Kraków
  Coaching Balance specjalizuje się w działaniach mających na celu otwieranie przed ludźmi nowych perspektyw osobistego rozwoju. Swoje biuro ma w Częstochowie. Tam proponuje zainteresowanym działania z zakresu coachingu, psychoterapii, szkoleń, programu rozwojowego z końmi, a także doradztwa. Jej działania opierają się na inspirowaniu, motywowaniu i wspieraniu. Firma ma zasłużone referencje, które wskazują na umiejętności i kompetencje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. K2 Szkolenia Doradztwo
  K2 Szkolenie Doradztwo powstało, aby wspierać rozwój Państwa firmy. W tym celu przygotowaliśmy zestaw nowoczesnych szkoleń i treningów menedżerskich. Programy szkoleń są odpowiedzią na potrzeby firm działających w dzisiejszych realiach.
Naszą ofertę wzbogacają także usługi doradcze z zakresu marketingu, PR i zarządzania.
Zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin, m.in.: marketing, zarządzanie, sprzedaż, wizerunek, umiejętności menedżerskie, zarządzanie kapitałem ludzkim.
Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom, zarówno pod względem oferty szkoleniowej, jak i proponowanych przez nas usług z zakresu konsultingu.
Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, którego wspólną ideą jest najwyższa jakość oferowanych Państwu usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0