Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Talarczyk i Scheller Nieruchomości
ID linku 2508
Tytuł Talarczyk i Scheller Nieruchomości
Url http://www.talarczyk.com.pl
Opis Firma "Talarczyk i Scheller Nieruchomości" powstała w 1991 roku. Od początku istnienia Biuro postawiło na wiarygodność i profesjonalizm, co jest niewzruszalną dewizą jego działania do dzisiaj. Gwałtownie rosnące w latach dziewięćdziesiątych potrzeby rynku nieruchomości były i są powodem rozwoju firmy i ciągłego rozszerzenia zakresu świadczonych przez nią usług. “Talarczyk i Scheller Nieruchomości” podejmuje każde wyzwanie rynkowe i zawsze dochowuje pełnej staranności przy wywiązywaniu się z powierzonych zadań.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe wycena   inwestycja   pośrednictwo   mieszkanie   dom   lokal   działka   sprzedaż   wynajem
Data Jul 21, 2009
Imię kontaktowe Danuta
Email wyślij email do Danuta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Ofertus.pl Oferty Nieruchomości
  Szukając mieszkania w określonej okolicy, w określonym mieście, zazwyczaj przeglądamy ogłoszenia lokalne, wchodzimy na strony internetowe lokalnych agencji nieruchomości, staramy się znaleźć mieszkanie jak najtańsze, a jednocześnie spełniające nasze indywidualne kryteria. Czasem jest to szukanie w ciemno, gdyż tak naprawdę sami nie wiemy, czego chcemy i gdzie to znaleźć. W tej sytuacji z pomocą przychodzi nam Ofertus.pl. To strona poświęcona nieruchomościom. Strona poświęcona mieszkaniom i domom, które zostały wystawione na sprzedaż. Mowa o stronie, o ofercie obejmującej cały kraj, dowolne, wybrane przez nas miasto. Na pewno warto skorzystać z oferty i cieszyć się pięknym mieszkaniem za naprawdę niewielkie pieniądze.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. nieruchomości w hiszpanii
  Jeśli interesują się Państwo zakupem nieruchomości w Hiszpanii to dobrym sposobem na zrealizowanie marzeń będzie skorzystanie z usług firmy Casay Playa. Zajmujemy się od wielu lat pomocą w zakupie nieruchomości w Hiszpanii przede wszystkim w kwestiach formalności. Dzięki naszym świetnym pracownikom nie muszą Państwo pokrywać kosztów dodatkowych prawników. My się wszystkim zajmiemy. Będziemy z Państwem od samego początku przy oglądaniu apartamentu lub domu, aż do samego końca. Zapraszamy po szczegóły na stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Mieszkania Wrocław
  Gant Development S.A. jest holdingiem kilkudziesięciu spółek celowych, które prowadzą działalność deweloperską i budowlaną. Deweloper swoją aktywność koncentruje budowie na nowych mieszkań i lokali usługowych. Firma działa również na rynku sprzedaży i zarządzania wybudowanymi nieruchomościami. Z racji tego, że Gant Development S.A. obecny jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój – można uznać tą działalność za ogólnopolską.

Początki lidera w branży deweloperskiej rozpoczęły się od branży finansowej (kantory wymiany walut). Obecnie Gant Development S.A. to firma zatrudniająca kilkaset osób. Z powodzeniem prowadzi działalność ogólnopolską z powodzeniem utrzymując się w czołówce firm deweloperskich.

Od 1998 roku Gant Development S.A. notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych, a wiarygodność i rzetelność firmy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. Mieszkania Słubice
  Agencja inwestycyjna oferuje nowe mieszkania w Słubicach w centrum miasta na pięknie położonym Osiedlu Świerkowym. Mieszkania będą w budynkach wykonanych z wysokiej jakości materiałów budowlanych (silka, dachówka ceramiczna, wykończenie balkonów aluminium), wykonane w stanie deweloperskim. Dla wygody i bezpieczeństwa osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. GrupaDom - grupowe zakupy mieszkań
  GrupaDom jest platformą umożliwiającą łatwe grupowanie się w celu zakupu mieszkania.

Kupując w grupie masz możliwość kupić mieszkanie nawet 30% taniej. Dodatkowo możesz zapisać się na kredyt grupowy na sfinansowanie zakupu wymarzonego mieszkania na lepszych niż rynkowe warunkach.
Idea jest prosta: siła przetargowa w grupie jest znacznie większa niż jak działamy w pojedynkę. Dlatego jesteśmy w stanie wynegocjować z deweloperami zniżki, jakich nie udzieliliby osobom prywatnym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0