Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Focus Telecom Polska Sp. z o.o. Telekonferencje, Webkonferencje, Audiokonferencje.
ID linku 2524
Tytuł Focus Telecom Polska Sp. z o.o. Telekonferencje, Webkonferencje, Audiokonferencje.
Url http://www.focustelecom.pl
Opis Focus Telecom dostarcza usługi i systemy telekonferencje, audiokonferencje, webkonferencje, webinaria. Specjalizujemy się w narzędziach umożliwających zdalną współpracę zespołów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie obsługiwać branże: IT, prawnicy, budowlana, architekci, sektor publiczny, itp.
Główne produkty: www.telemeeting.pl, www.webtelemeeting.pl
Kategoria Internet > Usługi telekomunikacyjne
Słowa kluczowe focus telecom   telekomunikacja   telekonferencje   audiokonferencje   telekonferencja   webkonferencje
Data Jul 22, 2009
Imię kontaktowe Michal Misiak
Email wyślij email do Michal Misiak
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Usługi telekomunikacyjne
1. Telefony VoIP
  Telefonia VoIP to kapitalny wybór dla dbających o finanse swoje i całej rodziny. Nie ma się co oszukiwać - mnóstwo osób nie widzi współczesnego świata bez ciągłego dostępu do telefonu. Telefonia VoIP umożliwia połączenie taniego kosztu rozmów z mobilnością, przy jakości połączeń zarezerwowanej dotychczas dla tradycyjnej telefonii. Dziś również ciężko sobie wyobrazić egzystowanie korporacji bez telekomunikacji, na której można polegać. Koszty powiązane z połączeniami telekomunikacyjnymi potrafią być czasem dużym kłopotem dla finansów właściwie każdej firmy. Inne atuty telefonii VoIP takie jak wirtualna centrala PBX, systemy IVR i 3CX pozwalają na wykorzystanie szeregu uzupełniających funkconalności oraz multikonferencje. Zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


2. Netia
  Sprzedaż usług firmy Netia. Na terenie woj. Kujawsko-pomorskiego dojazd do klienta. Netia zajmuje się świadczeniem usług w zakresie dostępu do sieci Internet oraz telefonii tradycyjnej i VoIP. Twój lokalny doradca dopasuje dla Ciebie idealną ofertę tak abyś w całości mógł poświęcić się korzystaniu z usług telekomunikacyjnych bez obawy o koszty.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


3. Telefonia VoIP
  Na stronie internetowej operatora usługi telefonii VoIP HaloNet znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje, które ułatwią Wam postawienie pierwszych kroków w świecie telefonii internetowej. Teksty na stronie jasno i przejrzyście opisują w jaki sposób rozpocząć korzystanie z HaloNet, jaki wykorzystać sprzęt, gdzie go zakupić, jak go skonfigurować i używać. Klient HaloNet sprawdzi na stronie wszystkie dostępne opcje usługi, ich wartość cenową oraz zapozna się z obowiązującymi promocjami.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


4. Spikon.pl
  Należymy do grona firm telekomunikacyjnych, które oferują usługi typu VoIP. Oprócz typowych usług - dzwonienie na komórki i telefony stacjonarne, oczywiście za relatywnie niewielkie pieniądze, można także skorzystać z m.in. poczty głosowej, menu IVR, traktów SIP, konferencji głosowych czy call center. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gdyńskiej firmy SPIKON!
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


5. Faks przez internet z Popfax.com
  Usluga faks przez internet pozwala zastapic maszyne faks i linie telefoniczna do wysylania i odbierania faksow. POPFAX udostepnia kazdemy klientowi numer lokalny i osobisty w takim stopniu jakby dysponowal linia telefoniczna. W przypadku wysyłki faksów, klient korzysta ze swojego konta lub swojej skrzynki email, podajac numer nadawcy oraz dokument do wysłania. Usługa nie wymaga instalowania jakiegokolwiek sprzętu lub oprogramowania, jest ona dostępna natychmiast z dowolnego komputera podłączonego do Internetu.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0