Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
TIPS PLUS serwis husqvarna leszno
ID linku 25278
Tytuł TIPS PLUS serwis husqvarna leszno
Url http://www.tipsplus.pl
Opis Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy Tips Plus z Poznania. Funkcjonujemy na rynku już od 1990 roku, świadcząc naszym Klientom usługi z zakresu sprzedaży pilarek, kosiarek, traktorów i odśnieżarek pochodzących od renomowanych producentów. Jesteśmy certyfikowanym reprezentantem takich marek jak Husqvarna, Mcculoch, Partner, Gardena oraz Brigss&Stratton. Dzięki czemu możemy świadczyć również usługi serwisowe dystrybuowanych przez nas artykułów. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług. Nasza pełna oferta i warunki współpracy z nami mieszczą się na stronie.
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe kosiarki on line   kosy spalinowe   Pilarki spalinowe poznań   serwis husqvarna poznań
Data Jun 16, 2015
Imię kontaktowe jan
Email wyślij email do jan
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. Hydratec Usługi hydrauliczne Białystok hydraulik
  W ofercie firmy Hydratec znajdują się:

przyłącza wodno-kanalizacyjne (przyłącza wod-kan)
instalacje sanitarne
zaprojektowanie i wykonanie przydomowych oczyszczalni ścieków
instalacje centralnego ogrzewania
kotłownie (montaż i serwis)
kanalizacja deszczowa
zbiorniki na wodę deszczową (deszczówka)
udrażnianie kanalizacji
usuwanie usterek, przecieków
Kategoria:   Dom > Inne


2. Posadzki chemoodporne
  Żywice poliestrowe to specyficzne tworzywo produkowane w oparciu o bazę składników naturalnych w połączeniu z różnego rodzaju poliestrami. Jest to grupa żywic tak zwanych syntetycznych. Żywice poliestrowe to także doskonały kompozyt. Charakteryzują się one bowiem dużą wytrzymałością, sztywnością. Są one trudniej topliwe i bardzo twarde, dlatego też stanowią bardzo użyteczny składnik takich produktów jak: kity, szpachle, kleje, mieszanki do tworzenia wytłoczek oraz do produkcji elementów różnego rodzaju galanterii.
Nasza firma oferuje Państwu właśnie tego typu produkty: trwałe, najwyższej jakości oraz o bardzo różnorodnym zastosowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Dom > Inne


3. Tunele rozsączające - Standartpark
  Firma Standartpark to producent odwodnień liniowych i dostawca elementów systemów drenażu. W ofercie znajdują się kanały odwodnienia liniowego z różnorodnych materiałów, geosiatki, kratki trawnikowe i dekoracyjne, systemy czyszczenia obuwia, włazy żeliwne i studzienki rewizyjne, a także rury drenażowe. Odwodnienie liniowe to standardowy element zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej infrastruktury. Umieszcza się je w miejscach, gdzie potrzebny jest grawitacyjny odpływ wody. Odwodnienie liniowe dzielimy na wewnętrzne i zewnętrzne. Ta pierwsza grupa znajduje swoje zastosowanie we wnętrzach budynków, posiada syfon oraz najczęściej jest wykonana ze stali nierdzewnej. Druga grupa stosowana jest np. w garażach, wokół budynków itp. Można je podłączyć bezpośrednio do rury, wiec nie mają syfonu. Zbudowane są głównie z blachy ocynkowanej, żeliwa i tworzywa oraz polimerobetonu i betonu.
Kategoria:   Dom > Inne


4. Bmbserwis.eu
  Szukają Państwo urządzeń posadzkarskich, malarskich i tynkarskich? W takim razie BMB Serwis chętnie je Państwu wynajmie - działa na terenie Warszawy. Jednakże oprócz wynajmu nowoczesnych agregatów do szpachlowania, węży do silomatu czy szlifierek do gipsu świadczy ona również usługi serwisowe. Naprawa nie zajmie wiele czasu, nie będzie wiele kosztowała, a skończy się sukcesem.
Kategoria:   Dom > Inne


5. Hydraulika - uszczelki kołnierzowe, obejmy do rur
  Potrzebujesz odpowiednich uszczelek i hydrauliki do Twojego domu? Firma Admet działa na polskim rynku już od 1992 roku. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni tych lat sprawiło, że staliśmy się specjalistami w kwestii uszczelek fibrowych, gumowych i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz także uszczelki kołnierzowe oraz obejmy do rur. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej! Sprawdź nas już teraz!
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0