Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
WSNS
ID linku 25303
Tytuł WSNS
Url http://www.majka.edu.pl
Opis Wyższa Szkoła Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki mieści się w Mińsku Mazowieckim. Kształcimy na kierunkach: pedagogika, socjologia, bezpieczeństwo wewnętrzne, mechatronika. Prowadzimy także studia podyplomowe: pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną, edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną, przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli, zarządzanie oświatą i socjoterapię. Naukę prowadzi doświadczona kadra. Proponujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się pełna propozycja i więcej wiadomości o szkole.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe studia niestacjonarne Mińsk Mazowiecki   socjologia studia Mińsk Mazowiecki   studia Mińsk Mazowiecki   pedagogika studia Mińska Mazowiecki
Data Jun 16, 2015
Imię kontaktowe WSNS
Email wyślij email do WSNS
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Systemy informatyczne proponują fachowcy firmy ComBeeNut.
  W wielu rozwijających się firmach poważnym problemem jest chaos informacyjny. Każdy z pracowników otrzymuje zadania inną drogą i przekazuje je jeszcze inną metodą, co owocuje nieporozumieniami przekładającymi się na jakość pracy. Co gorsza, zanim zleceniodawca zorientuje się, że pracownicy go nie rozumieją, projekt już zdąży trafić do realizacji. Wtedy trzeba go wycofać, a za zwłokę zapłacić. Firma ComBeeNut z przyjemnością zbierze dla Państwa szczegółowe informacje o Państwa firmie i zaprojektuje autorskie rozwiązania informatyczne i do zarządzania projektami, które usprawnią pracę zespołów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. JAPANSERWIS serwis honda wrocław
  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z usług proponowanych przez firmę JAPAN SERWIS. Działamy na rynku motoryzacyjnym od 1996 roku, a siedziba naszego serwisu znajduje się we Wrocławiu. Serwisujemy pojazdy wszystkich marek, natomiast specjalizujemy się w naprawie samochodów japońskich oraz koreańskich. Proponujemy przeglądy okresowe, wymianę płynów, diagnostykę komputerową, mechanikę i serwis klimatyzacji.Poza tym prowadzimy sklep z częściami zamiennymi najlepszych producentów. Szczegółowe wiadomości na nasz temat znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Wykrywacze gazu - gfg.pl
  Jak skutecznie zabezpieczyć się przed wybuchem gazu? Najlepszym możliwym sposobem będą czujki. Tych mnóstwo znajdziecie Państwo w ofercie firmy GfG, która znajduje się przy ulicy Estetycznej 4/C9 w Tychach. Mamy tu wiele różnych produktów, które są niezawodne niezależnie od tego, w jakich warunkach przyjdzie im pracować. Po więcej informacji Zapraszamy na gfg.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. www.Sposobna5.pl
  Sposób na pięć, to grupa figur z doskonalszym wykształceniem, jaka chce pomóc Ci w skreśleniu jakiejkolwiek pracy. Zajmujemy się pisaniem wytwórczości na zaliczenie, wytwórczości semestralnych, artykułów akademickich. Istniejemy ekspertami z ponad trzydziestu kierunków, przeto niemal wszelkiemu możemy zaproponować wsparcie i rzeczową pomoc. Przy komponowaniu wytwórczości korzystamy z wielu źródeł, takich jak na przykład akty prawne, czasopisma, materiały konferencyjne, encyklopedie. Gwarantujemy, iż z nami wszystkie prace obronisz na pięć! Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Dekarz Warszawa
  Papadach jest firmą z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem w naprawie, konserwacji, budowy nowych dachów jak i przebudowy starych. Firma Papadach swoją działalność rozpoczęła na początku 1998 roku i od tamtego czasu, stale się rozwija, kolejno o następne województwa. Obecnie Papadach prowadzi działania na rynku Mazowieckim oraz Lubelskim.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe usługi dekarskie, szukacie Państwo firmy która pomaluje dach? wymieni papę? czy wyremontuje dach od 0? chętnie się tego podejmiemy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0