Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
WSNS
ID linku 25303
Tytuł WSNS
Url http://www.majka.edu.pl
Opis Wyższa Szkoła Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki mieści się w Mińsku Mazowieckim. Kształcimy na kierunkach: pedagogika, socjologia, bezpieczeństwo wewnętrzne, mechatronika. Prowadzimy także studia podyplomowe: pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną, edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną, przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli, zarządzanie oświatą i socjoterapię. Naukę prowadzi doświadczona kadra. Proponujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się pełna propozycja i więcej wiadomości o szkole.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe studia niestacjonarne Mińsk Mazowiecki   socjologia studia Mińsk Mazowiecki   studia Mińsk Mazowiecki   pedagogika studia Mińska Mazowiecki
Data Jun 16, 2015
Imię kontaktowe WSNS
Email wyślij email do WSNS
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. ZDG sztukaterie gipsowe Sosnowiec
  Firma ZDG Krzysztof Suchecki z siedzibą w Sosnowcu zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Nasze usługi to: wykonawstwo i remonty obiektów budowlanych, wykończenia wnętrz oraz działalność hotelarsko- gastronomiczną. Nasi pracownicy są świetnymi fachowcami, w związku z tym zlecenia przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta. Nasza kadra pracownicza ma wszystkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania wyżej wymienionych usług w należyty sposób. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. ROLET-CENTER Rolet center
  W Krzyszkowicach w województwie małopolskim mieści się siedziba firmy Rolet-Center, która działalność w branży prowadzi już od 1999 roku. W naszym asortymencie znaleźć można szeroki wybór rolet, plis, karniszy, moskitier, żaluzji jak również rolet zewnętrznych. Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Oprócz tego oferujemy profesjonalne doradztwo oraz praktyczny przewodnik dotyczący montażu naszych wyrobów. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji dotyczących oferty oraz działalności naszej firmy, zapraszamy do jej odwiedzenia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. 2AIR Express
  2AIR Experss świadczy wysokiej jakości usługi kurierskie na terenie dużych miast. Specjalizujemy się w usługach kurierskich z doręczeniem w dniu nadania. Podczas długoletniej pracy dla Naszych Klientów zdobyliśmy doświadczenie, które odzwierciedla się w jakości. Wprowadziliśmy przesyłki międzynarodowe lotnicze. Bogaty wachlarz usług dodatkowych, kurier dedykowany, ekspresowe przesyłki na terenie całego kraju. Własna infrastruktura informatyczna zapewnia Państwu szybki przepływ informacji. Każda przesyłka jest monitorowana, łatwo możesz sprawdzić jej lokalizację. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. AK-FULMEN grafit edm kraków
  Mająca swoją siedzibę w Krakowie firma Ak-fulmen gorąco zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej specjalistycznej oferty. Jesteśmy doświadczoną i rzetelną firmą oferującą profesjonalne rozwiązana dla przemysłu narzędziowego. U nas nabyć można pochodzące od wiodących producentów druty do obróbki WEDM, pręty czy wałki z grafitu EDM, grafit do obróbki i grafity wysokiej jakości, narzędzia pomiarowe i elektrody grafitowe. Świadczymy też usługę cięcia piłą taśmową przy użyciu nowoczesnej przecinarki. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, szybką realizację jak i bezpłatny transport. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Systemy informatyczne proponują fachowcy firmy ComBeeNut.
  W wielu rozwijających się firmach poważnym problemem jest chaos informacyjny. Każdy z pracowników otrzymuje zadania inną drogą i przekazuje je jeszcze inną metodą, co owocuje nieporozumieniami przekładającymi się na jakość pracy. Co gorsza, zanim zleceniodawca zorientuje się, że pracownicy go nie rozumieją, projekt już zdąży trafić do realizacji. Wtedy trzeba go wycofać, a za zwłokę zapłacić. Firma ComBeeNut z przyjemnością zbierze dla Państwa szczegółowe informacje o Państwa firmie i zaprojektuje autorskie rozwiązania informatyczne i do zarządzania projektami, które usprawnią pracę zespołów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0