Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
ANDRE-TECH ogrzewanie ścienne Wrocław
ID linku 25644
Tytuł ANDRE-TECH ogrzewanie ścienne Wrocław
Url http://andre-tech.pl
Opis Przedsiębiorstwo Andre-Tech zaprasza do współpracy osoby prywatne i firmy. Od 1998 roku specjalizujemy się w instalacjach grzewczych. Zajmujemy się montażem pomp ciepła, centralnego odkurzacza, uzdatnianiem wody, wentylacją, rekuperacją domów, odwiertami, pomiarami kamerą termowizyjną. Prowadzimy wykwalifikowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do przeprowadzania wyżej wymienionych czynności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników nasze usługi są przeprowadzane na najwyższym poziomie. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe odwierty pod pompy ciepła Wrocław   odwierty pod pompy ciepła Wrocław   rekuperacja Wrocław   odwierty pod pompy ciepła Wrocław
Data Jul 15, 2015
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. Cięcie laserem
  Cięcie laserem pozwala na osiągnięcie znacznie mniejszej szerokości cięcia - przy grubości blachy 1 mm standardowe metody wymuszają co najmniej 1,2 milimetrową szerokość cięcia, podczas gdy laser wymaga jedynie 0,2. Jest to bardzo precyzyjna metoda wycinania, umożliwiająca perfekcyjne odwzorowanie tych samych form. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Biuro inżynierskie
  O ile woli się zagwarantować swoim pracownikom i współpracownikom bezpieczeństwo w pracy, eliminacja albo co najmniej ograniczenie wszelkich stref zagrożonych wybuchem w miejscu pracy jest koniecznością. W tym celu wykorzystuje się między innymi bębny obrotowe, które pozwalają na oczyszczenie powietrza z niebezpiecznych substancji (różnych szkodliwych gazów i oparów).Bardzo przydatne w tych okolicznościach okazują się też izolacja wybuchów. Niektóre korporacji chcąc polepszyć norma pracy i warunki bhp inwestuje też w dozowniki celkowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. Opcenter APS - aps.rednt.eu
  Aps rednt jest firmą, oferującą opcję wdrożenia harmonogramu produkcji, dzięki czemu działanie konkretnych przedsiębiorstw okaże się jeszcze bardziej wydajne. To mistrzowska propozycja, dzięki której system planowania staje się jeszcze bardziej przystępny, a wyniki z biegiem czasu coraz lepsze. Nie sposób nie zwrócić uwagi na wdrożenie aps, które daje rezultaty. 
 
 
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. Maszyny pakujące - Ocean Machines
  Ocean Machines jest firmą oferującą maszyny pakujące. Firma prowadzi działalność w sprzedaży maszyn pakujących na całym świecie, gwarantując dodatkowe usługi w zakresie obsługi posprzedażowej. Firma w urządzeniach stosuje najwyższej jakości komponenty, w tym takich firm, jak chociażby Mitsubishi, Siemens, Panasonic, Omron, Schneider, czy też Festo. Firma nieustannie poprawia jakość produktów przez wdrażanie międzynarodowych standardów jakości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Dowiedz się
  Interplex Technology powstała w 2009 roku i oferuje płyty poliwęglanowe. Korzystne ceny na sprzedaż i długoterminowa współpraca. Wysoka jakość - parametry i promocje na stronie. Akcesoria do montażu: profil aluminiowy, taśma paroprzepuszczalna, uszczelka EPDM, profil H. Płyty poliwęglanowe bezbarwne (przezroczyste) oraz w kolorach dymiony brąz i opal (mleczne). Sprzedaż tworzyw sztucznych - wysokiej jakości poliwęglan komorowy, płyty z poliwęglanu. Płyta poliwęglanowa - cennika na stronie. Zapraszamy do współpracy - Dowiedz się i zobacz wiecej na naszej stronie. Płyty poliwęglanowe, poliwęglan kanalikowy i płyty komorowe z poliwęglanu. Osprzęt do płyt - profile, taśmy i uszczelki. Szybki kontakt - Napisz do nas.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0