Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
BOCZKOWSKA GRAŻYNA tłumacz języka czeskiego
ID linku 26003
Tytuł BOCZKOWSKA GRAŻYNA tłumacz języka czeskiego
Url http://www.tlumaczczeskiego.warszawa.pl
Opis Na warszawskiej Ochocie znajdą Państwo biuro tłumaczeń prowadzone przez doświadczonego tłumacza przysięgłego języka czeskiego, Panią Grażynę Boczkowską. Przeszło 25 letnia praktyka oraz wielu usatysfakcjonowanych klientów to najlepsza wizytówka jej pracy. Pani Grażyna zajmuje się tłumaczeniami zwykłymi, a także przysięgłymi przeróżnych dokumentów, takich m.in. jak na przykład: dokumenty firmowe, dokumenty z rejestru karnego, wyroki sądowe, akty stanu cywilnego oraz dokumenty samochodowe i inne. Co więcej podejmuje się także tłumaczeń ustnych, związanych z czynnościami notarialnymi, konferencjami, a ponadto tłumaczeń symultanicznych. Szczegóły znajdą Państwo na stronie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe czeski tłumaczenia warszawa   język czeski tłumaczenia warszawa   tłumacz czeskiego warszawa   tłumacz języka czeskiego   tłumacz język czeski   tłumacz język czeski warszawa   tłumacz przysięgły czeski   tłumacz przysięgły czeskiego   tłumacz przysięgły języka czeskiego
Data Aug 11, 2015
Imię kontaktowe BOCZKOWSKA GRAŻYNA tłumacz czeski warszawa
Email wyślij email do BOCZKOWSKA GRAŻYNA tłumacz czeski warszawa
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.kowieska.pl
  Jeśli szukają Państwo profesjonalnej i doświadczonej firmy zajmującej się projektowaniem obiektów gastronomicznych, gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura Barbara Kowieska. Znajdujemy się w Warszawie a funkcjonujemy w branży już od 2009 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu restauracji, kantyn, hoteli czy też lotnisk. Zapewniamy fachową obsługę jak i nadzór nad realizacją projektu. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy, indywidualne podejście do każdego zlecenia i konkurencyjne ceny usług. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Prace na maturę
  Strona internetowa Pracematuralne.pl to źródło wiedzy dot. szczegółów usługi, jaką jest pisanie prac maturalnych na zamówienie. Jest to oferta kierowana do uczniów, którzy mają problem z przygotowaniem swojej prezentacji. Korzystając z naszej oferty mogą liczyć na kreatywne podejście do tematu, bibliografię, wnikliwe opracowanie tematu, konspekt, poprawną polszczyznę, rzetelność oraz dotrzymanie ustalonego terminu. Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie w pisaniu prezentacji maturalnych oraz pozytywne opinie osób, które już skorzystały z naszych usług. Wysoka jakość prezentacji, stały kontakt, możliwość zapłaty w ratach – zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z przykładami prezentacji maturalnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Transmisje live
  Firma działa na rynku realizowania zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług dotyczących wykonania transmisji internetowych z takich wydarzeń jak między innymi webinaria, eventy czy konferencje. Jednocześnie firma oferuje prowadzenie usług na terenie Warszawy a także w innych miejscowościach kraju. Zapoznaj się z ofertą!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Gonzales - prace na wysokosci
  Dzień dobry,

Firma GONZALES oferuje Państwu wszelkiego rodzaju usługi z zakresu prac na wysokości i prac alpinistycznych, między innymi:
- mycie okien i elewacji;
- malowanie i czyszczenie elewacji oraz framug;
- montaż i demontaż reklam;
- wycinka drzew i gałęzi;
- montaż zabezpieczeń przeciwko ptakom i udrożnianie rynien;
- odśnieżanie dachów, itp.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Usługi detektywistyczne
  Nasza agencja dostarcza szereg zróżnicowanych usług detektywistycznych, które realizujemy na najwyższym poziomie. Działamy w oparciu o profesjonalizm, maksymalną skuteczność oraz dyskrecję, która jest dla nas podstawą we współpracy z każdym klientem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na łamach naszej strony internetowej. W raziej jakichkolwiek pytań, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie podpowiemy, doradzimy i omówimy szczegóły.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0