Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
BOCZKOWSKA GRAŻYNA tłumacz języka czeskiego
ID linku 26003
Tytuł BOCZKOWSKA GRAŻYNA tłumacz języka czeskiego
Url http://www.tlumaczczeskiego.warszawa.pl
Opis Na warszawskiej Ochocie znajdą Państwo biuro tłumaczeń prowadzone przez doświadczonego tłumacza przysięgłego języka czeskiego, Panią Grażynę Boczkowską. Przeszło 25 letnia praktyka oraz wielu usatysfakcjonowanych klientów to najlepsza wizytówka jej pracy. Pani Grażyna zajmuje się tłumaczeniami zwykłymi, a także przysięgłymi przeróżnych dokumentów, takich m.in. jak na przykład: dokumenty firmowe, dokumenty z rejestru karnego, wyroki sądowe, akty stanu cywilnego oraz dokumenty samochodowe i inne. Co więcej podejmuje się także tłumaczeń ustnych, związanych z czynnościami notarialnymi, konferencjami, a ponadto tłumaczeń symultanicznych. Szczegóły znajdą Państwo na stronie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe czeski tłumaczenia warszawa   język czeski tłumaczenia warszawa   tłumacz czeskiego warszawa   tłumacz języka czeskiego   tłumacz język czeski   tłumacz język czeski warszawa   tłumacz przysięgły czeski   tłumacz przysięgły czeskiego   tłumacz przysięgły języka czeskiego
Data Aug 11, 2015
Imię kontaktowe BOCZKOWSKA GRAŻYNA tłumacz czeski warszawa
Email wyślij email do BOCZKOWSKA GRAŻYNA tłumacz czeski warszawa
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. RODOZJA ochrona przed korozją warszawa
  Przedsiębiorstwo RODOZJA Sp. z o. o. funkcjonuje na rynku usług związanych z chemiczną obróbką metali od 1992 roku. mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie, w jakiej pracujemy, dlatego jesteśmy w stanie świadczyć Państwu kompetentne usługi lakiernicze na najwyższym poziomie. Zasadniczą aktywnością firmy jest produkcja preparatów do przygotowania nawierzchni przed malowaniem oraz preparatów do usuwania warstw lakierowych. Poza tym wyrabiane są preparaty do odrdzewiania, pasywacji i ochrony metali przed korozją. Gwarantujemy wysokiej klasy produkty i usługi w niezwykle dogodnych cenach. Więcej informacji o nas i naszej ofercie na stronie internetowej marki.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. RADOSŁAW GWARA Odszczurzanie
  Dzięki doświadczeniu zdobywanemu od ponad 23 lat firma GWARA DDD może zapewnić pełną pomoc w zakresie deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Pełen profesjonalizm połączony z najnowocześniejszymi specyfikami chemicznymi umożliwia stuprocentową efektywność w walce z gryzoniami, robakami i grzybami oraz pleśnią. Niezależnie od tego, czy zleceniodawcami GWARY DDD są osoby prywatne, czy duże firmy efekt jest zawsze ten sam - pełne uwolnienie się od niechcianych lokatorów w budynku. Rozszerzenie oferty o wyłapywanie bezpańskich i zdziczałych kotów oraz walka z nornicami i kretami czy usuwanie gniazd szerszeni i os sprawia, że propozycja firmy jest całościowa. Najlepszymi referencjami GWARY DDD jest lista zadowolonych Klientów. Znajdują się na niej zarówno osoby prywatne, jak i duże instytucje publiczne z całego Śląska. Szczegóły dostępne są na witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Amperia regeneracja baterii trakcyjnych
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grupy Amperia! Swoim Klientom oferuje ona pełen wachlarz usług związanych z serwisowaniem baterii przemysłowych oraz akumulatorów. Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa, dzięki zapleczu technicznemu oraz właściwych środkach, wykonają dla Państwa prace związane z utrzymaniem, regeneracją bądź naprawą baterii. Firma oferuje też możliwość wynajmu baterii i prostowników, a także montażu i serwisu baterii stacjonarnych. Wszelkie usługi świadczone przez firmę mają na celu ochronę środowiska. W celu poznania się z pełną propozycją przygotowaną przez firmę, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Przegląd sprawozdań finansowych
  Oferujemy naszym Klientom przegląd sprawozdań finansowych. Przeprowadzamy przeglądy dokumentacji księgowej, ksiąg rachunkowych, przegląd sprawozdań finansowych rocznych
i śródrocznych. Gwarantujemy raport wraz z opinią i propozycjami ulepszeń w systemie rachunkowości i kontroli wewnętrznej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. WEB-GRILLE grill elektryczny weber
  By grillowanie było przyjemnością, warto zainwestować w profesjonalny sprzęt. W ofercie firmy Weber World z Warszawy czeka na Ciebie szeroki wybór grilli światowych producentów Weber i Broil King. Pośród proponowanych przez nią produktów znajdują się najwyższej klasy grille elektryczne, gazowe oraz węglowe. Są one wykonane z niezwykłą starannością i z użyciem najlepszych surowców, dzięki czemu masz gwarancję, że zakupiony sprzęt będzie Ci dobrze służył przez wiele lat. Firma proponuje również szeroki wybór akcesoriów grillowych oraz części zamiennych. Na stronie internetowej możesz zapoznać się z pełną ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0