Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Świadectwo charakterystyki energetycznej Bydgoszcz - certyfikaty.
ID linku 2612
Tytuł Świadectwo charakterystyki energetycznej Bydgoszcz - certyfikaty.
Url http://www.eco-en.pl
Opis Szanowni Państwo,
jesteśmy firmą specjalizującą się w sporządzaniu oceny energetycznej budynku, wymaganej przez polskie Prawo Budowlane od 1 stycznia 2009 roku, w postaci świadectwa charakterystyki energetycznej.
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z pełnymi uprawnieniami w wymaganym zakresie.
Nasze atuty to:
- krótkie terminy,
- konkurencyjne ceny,
- rzetelna obsługa
oraz niezależność co czyni nasze audyty w pełni obiektywnymi.
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe bydgoszcz   świadectwo energetyczne   świadectwo charakterystyki energetycznej   certyfikat energetyczny   klasa energetyczna   budynek   lokal   budynku   lokalu
Data Jul 25, 2009
Imię kontaktowe Alina
Email wyślij email do Alina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. Parkiet podlogiolejowane.pl
  W każdym biznesie liczy się profesjonalizm w prowadzonych działaniach i tenże aspekt powinien przyświecać każdemu, kto chce liczyć się na rynku w danej branży. My w tym miejscu podkreślimy w sposób szczególny profesjonalizm działań prowadzonych przez firmę Podłogi olejowane. Jak powszechnie wiemy, każdy chce, aby zakupiona przez niego podłoga była jak najbardziej trwała i służyła mu wiele lat. W odniesieniu do działań prowadzonych przez firmę Podłogi olejowane możemy tak właśnie powiedzieć, iż ta działalność jest w pełni profesjonalna. Jeśli więc skorzystamy z tejże oferty, na pewno będziemy zadowoleni, na pewno będziemy obsłużeni w pełni profesjonalnie pod każdym względem, a o to przecież nam chodzi.
Kategoria:   Dom > Inne


2. Monitoring video
  Strona internetowa firmy Amer, której specjalnością jest monitoring video. Na prezentowanej stronie znajdziemy kompletną ofertę firmy, która obejmuje różne nowoczesne rozwiązania i systemy bezpieczeństwa. Szczególne miejsce we wspomnianej ofercie zajmuje telewizja przemysłowa, czyli wszelkiego rodzaju monitory, ekrany i kamery, mających na celu monitorowanie danego miejsca i rejestrowanie obrazu. Omawiany serwis zawiera cenne informacje na temat tego, ile kosztuje skuteczny monitoring video.
Kategoria:   Dom > Inne


3. Projekt domu
  Szukasz ciekawego projektu domu jednorodzinnego? Wejdź na naszą stronę internetową, gdzie na pewno znajdziesz coś, co będzie mogło przypaść ci do gustu. Oferujemy bardzo szeroki wybór projektów domów piętrowych, z poddaszem, parterowych, zarówno tych dużych, jak i małych. Wszystkie z nich są u nas dokładnie opisane, posiadają wizualizacje i dzięki nim uda ci się wybrać ten idealny! Zapraszamy już teraz na naszą stronę!
Kategoria:   Dom > Inne


4. Odśnieżanie Warszawa
  Firma no-snow.pl oferuje pełen zakres usług związanych z odśnieżaniem i usuwaniem sopli. Jesteśmy znani z solidności wykonywania powierzonych prac. Jest to możliwe dzięki zatrudnianiu przez nas wysokiej klasy specjalistów, posiadających odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, które poparte jest wyposażeniem ich w nowoczesny sprzęt. Dzięki temu wykonamy dla klienta nawet najtrudniejsze zlecenie w zakresie usuwania śniegu czy lodu.
Kategoria:   Dom > Inne


5. Fotowoltaika
  Wysokiej jakości kolektory słoneczne i baterie słoneczne: firma Pitern oferuje Państwu najwyższej jakości kolektory słoneczne do ogrzewania każdego domu. Zestawy solarne, kolektory słoneczne, zasobniki CWU i bufory ciepła. Grupy pompowe, sterowniki, systemy mocowania i panele grzewcze. Prąd ze słońca i wiatru - moduły fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, akumlatory, elektronika, odbiorniki DC, lampy solarne, back-Up.
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0