Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3416
Firmy wg branży 8526
Internet 4271
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Świadectwo charakterystyki energetycznej Bydgoszcz - certyfikaty.
ID linku 2612
Tytuł Świadectwo charakterystyki energetycznej Bydgoszcz - certyfikaty.
Url http://www.eco-en.pl
Opis Szanowni Państwo,
jesteśmy firmą specjalizującą się w sporządzaniu oceny energetycznej budynku, wymaganej przez polskie Prawo Budowlane od 1 stycznia 2009 roku, w postaci świadectwa charakterystyki energetycznej.
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z pełnymi uprawnieniami w wymaganym zakresie.
Nasze atuty to:
- krótkie terminy,
- konkurencyjne ceny,
- rzetelna obsługa
oraz niezależność co czyni nasze audyty w pełni obiektywnymi.
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe bydgoszcz   świadectwo energetyczne   świadectwo charakterystyki energetycznej   certyfikat energetyczny   klasa energetyczna   budynek   lokal   budynku   lokalu
Data Jul 25, 2009
Imię kontaktowe Alina
Email wyślij email do Alina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. FDPL Sp. z o.o. Fińskie domy drewniane w systemie
  FDPL Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy JUKKATALO fińskiego producenta domów modułowych o ponad 50 letniej tradycji w tej branży.
Sprzedaż domów jest realizowana wyłącznie poprzez Grupę PSB
Produkcja jest wykonywana w Finlandii w zakładzie produkcyjnym w PYHANTA około 700 kilometrów na północ od Helsinek. Firma ma długoletnie doświadczenia w produkcji oraz sprzedaży domów modułowych, w Skandynawii gdzie ocenia się że około 70-80% domów jest budowanych w tej technologii.
Głównymi zalety systemu modułowego:
Jakość materiałów – moduły powstają w zamkniętym środowisku fabryki, przy zastosowaniu wysokich standardów kontroli procesów produkcyjnych, drewno używane do produkcji jest wyselekcjonowane a co najważniejsze pochodzi z czystych lasów Finlandii. Inne komponenty pochodzą z firm o ustalonej światowej renomie są to między innymi – ISOVER, KNAUF, SCHIEDEL czy ABLOY.
Jakość i gwarancja wykonania – domy JUKKATALO są wznoszone wyłącznie przez wyspecjalizowane firmy posiadające certyfikat oraz doświadczenie w tym systemie budowy.
Kategoria:   Dom > Inne


2. Budowa domów warszawa
  Niniejsza oferta skierowana jest do coraz większej liczby osób zmęczonych wielkomiejskim zgiełkiem, spragnionych życia w otoczeniu przyrody, wśród bujnej , naturalnej zieleni i dziko żyjących zwierząt. Stosunkowo duża powierzchnia działek, wielkość budynków oraz standard ich wykonania zapewniają korzystanie z większości wygód dostępnych w mieście, w warunkach prywatności, intymności i ciszy przerywanej jedynie śpiewem ptaków. Zastosowanie w pełni ekologicznych rozwiązań w tym pomp ciepła znacznie obniży koszty eksploatacji budynków i wyeliminuje dymy z kominów często tak bardzo uciążliwe w tego typu osiedlach mieszkaniowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.prom-eko.pl tel. 605-278-497
Kategoria:   Dom > Inne


3. Ekogroszek
  Oferujemy Państwu dostawę wszelkiego rodzaju najwyższej jakości opału i materiałów sypkich. Oferujemy towar najwyższej jakości, na miejsce i na czas. Nasze materiały zawsze spełniają oczekiwania klientów. Opał dostarczamy prosto z kopalni, a materiały sypkie, od producenta. Na stronie internetowej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.
Kategoria:   Dom > Inne


4. Materiały budowlane
  Budomania to portal budowlany skierowany głównie do firm budowlanych, przedsiębiorstw i do usługodawców działających w obrębie szeroko pojętego sektora branży budowlanej. Pozwala on na dostarczenie potencjalnym klientom informacji, której poszukują, na temat Państwa działalności, wiedzy bez której każdy potencjalny klient nie może się obejść, ponieważ jest ona mu potrzebna przy podjęciu właściwej decyzji dotyczącej wyboru usługodawcy lub dostawcy materiałów budowlanych.
Kategoria:   Dom > Inne


5. Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Solary
  Firma EnergoSystemy oferuje kompleksowe wsparcie w realizacji projektów energetycznych - OZE (tj. fotowoltaika, kolektory słoneczne, pompy ciepła). Prowadzi także doradztwo w zakresie pozyskania środków na zielone inwestycje oraz doradztwo techniczne dotyczące doboru odpowiedniej instalacji. Zajmujemy się także farmami fotowoltaicznymi. Dysponujemy bazą doświadczonych profesjonalistów. Do każdego projektu instalacyjnego podchodzimy indywidualnie
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0