Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Eurodiagnostic.pl - Rezonans Magnetyczny
ID linku 26123
Tytuł Eurodiagnostic.pl - Rezonans Magnetyczny
Url http://www.eurodiagnostic.pl
Opis Szukasz placówki, w której będziesz mógł wykonać profesjonalne badania obrazowe? Odwiedź oficjalną stronę internetową spółki EuroDiagnostic. Dowiesz się na niej, do jakiej miejscowości będziesz miał najbliżej, aby wykonać rzetelne badanie rezonansu magnetycznego, teleradiologii, czy tomografii komputerowej. Wszystkie niezbędne informacje, dotyczące placówek medycznych, lekarzy oraz firmy, znajdziesz na stronie EuroDiagnostic.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe rezonans magnetyczny   badania obrazowe
Data Aug 25, 2015
Imię kontaktowe Jarek
Email wyślij email do Jarek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Leczenie boreliozy
  Medycyna niekonwencjonalna wspomaga leczenie boreliozy - terapia Rife’a odbiegająca od znanych tradycyjnych terapii, wciąż budzi wiele wątpliwości, jednak jest bardzo skuteczna w walce z chorobą odkleszczową. Terapia Rife’a oferowana przez Borelę jest bardzo prosta i nieinwazyjna - terapia ta nie wymaga również specjalnego przygotowania. W jednej sesji generatorem plazmy, który wspomaga leczenie boreliozy mogą uczestniczyć maksymalnie cztery osoby.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Pokonaj Stres i Depresję
  Stresu nie da się uniknąć i należy zdać sobie sprawę że stres występuje każdego dnia i bez niego nie dałoby się żyć, gdyż działa mobilizująco, pobudza do działania. Zatem nie każdy stres działa negatywnie.
Szukasz informacji o stresie ? Sposobu walki ze stresem ? Sprawdzonych antydepresantów ? W serwisie pokonaj-stres.pl znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje i pomoc. Zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. A-DENT Leczenie zębów łódź
  W Łodzi i Zgierzu znajdują się gabinety stomatologiczne Adent, jakie przyjmują zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Specjalizujemy się w leczeniu zębów i ich usuwaniu w pełnej narkozie, przy asyście lekarza anestezjologa. Zajmujemy się w ramach umowy z NFZ przygotowywaniem protez z materiałów sztucznych, które pozwalają na odbudowę uzębienia naturalnego. Wykonujemy też zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej, która obejmuje wybielanie zębów i przygotowywanie licówek, koron oraz mostów, jakie pozwalają na polepszenie wyglądu uzębienia. Więcej wiadomości uzyskasz na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Bechtold.pl
  Od kilkunastu lat dostarczamy na polski rynek wysokiej jakości aparaturę i sprzęt medyczny. Bierzemy czynny udział w konferencjach naukowo-szkoleniowych, stale też śledzimy najnowsze osiągnięcia medycyny oraz obserwujemy pojawiające się nowe technologie. Dlatego też nasza oferta jest stale aktualizowana i dopasowywana do potrzeb naszych klientów, wśród których są szpitale, przychodnie medyczne i gabinety lekarskie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. soczewki i akcesoria
  Soczewki kontaktowe ?bez wychodzenia do sklepu? ? www.seeworld.com.pl. Możliwość zakupu ?kontaktów? w zaciszu domowym. Do wyboru soczewki: na jedną dobę, na cały tydzień, na 14 dni, na miesiąc i na kwartał. Poza tym w sklepie można kupić: okulary przeciwsłoneczne ( spełniające wszystkie normy), pudełeczko do przechowywania ?kontaktów? ( modne i bezpieczne) oraz płyny do pielęgnacji soczewek ( o działaniu czyszczącym i nawilżającym).
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0