Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
PASZKOWSKI chłodnictwo serwis ełk
ID linku 26162
Tytuł PASZKOWSKI chłodnictwo serwis ełk
Url http://www.chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl
Opis W Ełku mieści się Zakład Usług Chłodniczych Paszkowski, który od 1992 roku proponuje swoje usługi. Nasza propozycja to projektowanie, montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Stosujemy sprawdzone części dzięki czemu urządzenia służą przez długie lata. Wykonujemy instalację dla zakładów mięsnych, ubojni, przechowalni owoców i warzyw, mleczarni i zakładów drobiarskich. Przeprowadzamy projektowanie i montaż systemów odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe serwis klimatyzacji ełk
Data Aug 31, 2015
Imię kontaktowe fsfsgag
Email wyślij email do fsfsgag
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. OCZKO transport
  Szukasz firmy, która szybko uprzątnie Twoja posesję, wywożąc zbędne przedmioty? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza nazwa to FHU Oczko a dewiza: ?wywozimy wszystko?. Pomożemy Tobie odgruzować wszelkie pomieszczenie, każdy plac i posesję. Wywieziemy zużyte meble, zepsuty sprzęt gospodarstwa domowego, zepsute maszyny i urządzenia, czyli wszystko, co nie powinno znajdować się w zasięgu Twojego wzroku. Możesz wynająć nas także do wywiezienia gruzu albo śmieci. Jesteśmy firmą, która świadczy usługi na terenie Krakowa i pobliskich okolic i to już od 1996 roku. Przez ten czas pozyskaliśmy świetne doświadczenie, dzięki czemu nasze funkcjonowania przebiegają niezwykle szybko i sprawnie. Zapewniamy o swojej solidności i sumienności. Wiemy, iż dla każdego odbiorcy liczy się czas, dlatego też działamy błyskawicznie. Jesteśmy dyspozycyjni i nieograniczeni w terminach. Właśnie dlatego jesteśmy firmą dla Ciebie. Poznaj szczegóły o naszej działalności na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. KRD - dłużnicy
  Głównym celem Krajowego Rejestru Długów jest obsługa jak największej liczby podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a także propagowanie uczciwego biznesu. Dzięki współpracy KRD masz dostęp do bazy gospodarczej, która pozwala uniknąć kontaktów z nieuczciwym podmiotem gospodarczym. Dzięki KRD możliwe jest także szybsze odzyskiwanie długów. Sprawdź co oferuje KRD na stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. POLISHSTYLE gąbka polerska
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z rozległą ofertą firmy PolishStyl z Warszawy. Od 2008 roku zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości materiałów ściernych do drewna i metalu. Jako producent jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć praktycznie każde narzędzie ścierne, dzięki czemu grono naszych usatysfakcjonowanych klientów ciągle się powiększa. Z naszych usług korzystają zakłady stolarskie i przedsiębiorstwa produkcyjne z całej Polski. W razie pytań prosimy o kontakt. Dokładne dane teleadresowe oraz nasza pełna oferta znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. HYDROBUDOWA-1 badania cementu
  Specjalnością spółki Hydrobudowa-1 z Warszawy są usługi hydrotechniczne. trudni się również wytwórstwem mieszanek i zapraw betonowych. Laboratorium firmy wyposażone jest w specjalistyczną aparaturę, która pozwala na precyzyjną analizę składu mieszanek pod kątem trwałości oraz gęstości. W betoniarni natomiast przebadane próbki posłużą jako wzór do produkcji materiałów niezbędnych do prac inżynieryjno-przemysłowych. Jak dotąd firma brała udział w wielu projektach związanych z budową istotnych obiektów gospodarki wodnej. Na stronie zostało udostępnione więcej informacji o usługach zakładu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Sprzedam fanpage za pośrednictwem strony SkupFanPage w konkurencyjne cenie.
  Dlaczego Facebook zapewnia tak skuteczną reklamę? Dlatego, że jest to reklama żywa, która raz zamieszczona na tablicy ma szansę przemierzyć internet i zostać odczytana przez miliony ludzi, którzy jako aktywni użytkownicy mogą dyskutując na jej temat zwiększyć dodatkowo jej siłę. Właśnie dlatego warto szukając sposobu na reklamę skorzystać z usług firmy SkupFanPage, która umożliwia szybkie i bezpieczne kupno fanpage'a pełnego żywych, aktywnych użytkowników z całej Polski i nie tylko. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0