Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
PASZKOWSKI chłodnictwo serwis ełk
ID linku 26162
Tytuł PASZKOWSKI chłodnictwo serwis ełk
Url http://www.chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl
Opis W Ełku mieści się Zakład Usług Chłodniczych Paszkowski, który od 1992 roku proponuje swoje usługi. Nasza propozycja to projektowanie, montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Stosujemy sprawdzone części dzięki czemu urządzenia służą przez długie lata. Wykonujemy instalację dla zakładów mięsnych, ubojni, przechowalni owoców i warzyw, mleczarni i zakładów drobiarskich. Przeprowadzamy projektowanie i montaż systemów odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe serwis klimatyzacji ełk
Data Aug 31, 2015
Imię kontaktowe fsfsgag
Email wyślij email do fsfsgag
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. cosmeticlab.pl
  Prowadzeniem laboratorium badawczego, zajmuje się Spółka Wodna „STRZEGOWA” z Ostrzeszowa. W ofercie znajdują się m.in. badania mikrobiologiczne produktów kosmetycznych, badania fizykochemiczne, testy konserwacji kosmetyków. Laboratorium przeprowadza swoje badania profesjonalnie, ma akredytację na 66 metod badawczych, wydaną przez Polskie Centrum Akredytacji. Istnieje już od 1999 roku, ma zatem niezbędne doświadczenie, a kadrę tworzą wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej Laboratorium.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Air Home Systems
  Najlepsza firma w Krakowie zamontuje klimatyzator w twoim domu, firmie lub biurze. Zalety naszej firmy to doświadczenie, młody wiek, najlepsze urządzenia, szybki czas realizacji i korzystne ceny. Kupując u nas klimatyzator najlepszej marki na rynku masz pewność jego skuteczności, dodatkowo profesjonalny montaż i bezpłatny przegląd. Sprawdź naszą ofertę na stronie www.ahs-krakow.pl i już dłużej się nie zastanawiaj. Jeżeli twój sąsiad ma klimatyzację to ty też możesz. Zapewnij sobie i twojej rodzinie przyjemne i optymalne powietrze w twoim domu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Effolan Dostęp na kartę do pokoi administracyjnych
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy EffoLan z Warszawy! Jest ona fachowcem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla firm i instytucji. Wśród usług firmy znajduje się między innymi budowa oraz instalacja systemów komputerowych, administracja serwerów i komputerów należących do Klienta jak również bieżąca obsługa oprogramowania dla firm.Ponadto, otrzymają tutaj Państwo pomoc w zakresie kontroli dostępu czy monitoringu wizyjnego. Dopełnieniem oferty jest opracowywanie profesjonalnych, dopasowanych do profilu zamawiającego stron internetowych. Na stronie internetowej znajduje się więcej informacji o pełnym wachlarzu usług przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. www.stalnierdzewna-gren.pl
  Zakład Ślusarski GREŃ ma swoją siedzibę w Pszczynie. Trudni się wykonywaniem konstrukcji spawanych. Firma dysponuje nowoczesnymi maszynami, które pozwalają na spawanie elementów stalowych, aluminiowych, żeliwnych czy też wykonanych z tworzywa sztucznego. Co więcej, Zakład świadczy również takie usługi, jak m.in. wypalanie CNG, gięcie, walcowanie. Prowadzi też sprzedaż gotowych wyrobów, m.in. drzwi stalowych, stołów, balustrad. Zakład podejmuje się wykonania wielorakich zamówień, nie wyłączając tych dużych gabarytowo, jak np. wykonanie billboardów, naczep samozaładowczych. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Biuro obsługi Orange
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, oparte o najnowocześniejsze i niezawodne technologie. W swojej ofercie posiadamy telefonię komórkową dla Firm, internet stacjonarny oraz internet mobilny dla Firm. Dla potrzeb naszych klientów dopasowywujemy indywidualne rozwiązania oraz plany taryfowe. Celem naszej firmy jest 100% satysfakcja naszych klientów. Przejdź na naszą stronę, zadzwoń, a przyjedziemy do Ciebie i przedstawimy naszą niezobowiązującą ofertę. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej naszego biura sprzedaży.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0