Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Otwarty serwis pracy - praca, oferty pracy i biznes ogłoszenia
ID linku 2621
Tytuł Otwarty serwis pracy - praca, oferty pracy i biznes ogłoszenia
Url http://doroboty.com.pl
Opis Szukasz pracy, pracownika lub firmy do współpracy? Doroboty.com.pl to zawsze aktualne oferty pracy i biznes ogłoszenia. Nasz serwis łączy w sobie oferty tradycyjnego serwisu pracy, serwisu B2B, oferty przetargów i możliwość reklamy usług swojej firmy. Co więcej, na Doroboty.com.pl możesz zamieścić link do swojego ogłoszenia, które już w sieci istnieje lub do witryny internetowej swojej firmy. Zapraszamy!
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe praca   oferty pracy   biznes ogłoszenia   outsourcing   szukam pracy   szukam pracownika
Data Jul 27, 2009
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Oferty pracy Nowy Sącz
  Przebywasz w Nowym Sączu? Szukasz zajęcia lub rozglądasz się za nowym sposobem osiągnięcia dochodu do obecnej wypłaty? Opisywana strona internetowa może okazać się przydatna i skuteczna, o czym przekonało się już kilku jej użytkowników. Odszukasz na niej aktualną propozycję pracy wraz z ich dokładnym opisem. Oferta w Nowym Sączu przedstawiona w sposób przejrzysty, a także posiadająca ważne wiadomości, co bardzo upraszcza jej zapoznaniu. W przedstawianej propozycji odszukasz na przykład propozycję pracy a obszarze Nowego Sącz na rozmaitych posadach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. Oferty pracy - pracuj-online.com
  Pracuj Online to portal dla wykonawców i zleceniodawców w całym kraju. Główne kategorie naszego serwisu to grafika, programowanie, zlecenia na oglądanie reklam, wypełniania ankiet, pisanie tekstów, na prowadzenie kampanii marketingowych oraz praca za granicą. Mamy w bazie 200 000 użytkowników. Stawiamy na bezpłatne dodawanie ogłoszeń przez zleceniodawców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. Www.praca-oswiecim.pl
  Działalnością portalu internetowego Praca-oswiecim.pl jest publikowanie ofert pracy z rejonu Oświęcimia oraz najbliższych okolic. Portal jest częścią Regionalnych Portali Pracy, posiada dużą oglądalność wynoszącą ponad sto tysięcy odwiedzin w ciągu miesiąca. Użytkownicy mogą skorzystać z możliwości założenia własnego konta, przez co mogą bezpośrednio z poziomu zalogowanego użytkownika wysyłać CV czy inne dokumenty na dane stanowiska pracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. Współpraca z Fm group
  FM GROUP jest grupą firm z branży perfumeryjnej działających w sektorze MLM (Multi-Level Marketing), której początek dała firma FM GROUP Polska, założona w 2004 roku przez Artura Trawińskiego. Dynamiczny rozwój i wkraczanie FM GROUP na rynki zagraniczne wymagały stworzenia koordynującej wszystkie działania centrali , dlatego w 2007 roku została powołana do życia firma FM GROUP World. Obecnie w skład FM GROUP wchodzi wrocławska centrala FM GROUP World oraz ponad 40 oddziałów w kilkudziesięciu krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Afryce oraz Azji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. praca za granica
  Szukasz i nie możesz znaleźć zatrudnienia w Polsce? Popróbuj szczęścia w Niemczech albo Szwecji. Na stronie www.pracazagranicaodzaraz.pl znajdziesz zagraniczne anonse o zatrudnieniu od razu od pośredników jak i pracodawców. Duży asortyment ogłoszeń i krajów, przydatne rady dotyczące zatrudnienia na emigracji ? wszystko to na tej stronie!
Obywatele Polski już od dawien dawna poszukują pracy poza krajem. W chwili obecnej jest to o wiele prostsze niż kiedyś. Rzeczywistość dowodzi, że ciągle najlepszą sposobność na znalezienie pracodawcy mają profesjonaliści z określonym wykształceniem oraz doświadczeniem zawodowym, jednak są zamieszczane propozycje również dla młodych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0