Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
MAZBESTOS recykling odpadów olsztyn
ID linku 26253
Tytuł MAZBESTOS recykling odpadów olsztyn
Url http://www.dekarzmazbestos.pl
Opis Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług wykonywanych przez firmę Mazbestos. Nasza siedziba mieści się w Olsztynie, ale prowadzimy funkcjonowanie na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Posiadamy odpowiednie zezwolenia i przeszkolonych pracowników, aby fachowo demontować azbest oraz utylizować dachy wykonane z eternitu. Dodatkowo proponujemy wykonywanie usług dekarskich, w tym montaż dachówek przeróżnego rodzaju, naprawę kominów oraz instalację rynien. Zapewniamy rzetelne wykonanie każdej z naszych prac. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe usługi dekarskie Olsztyn   dekarze olsztyn   utylizacja odpadów olsztyn   utylizacja odpadów olsztyn
Data Sep 10, 2015
Imię kontaktowe MAZBESTOS utylizacja azbestu olsztyn
Email wyślij email do MAZBESTOS utylizacja azbestu olsztyn
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Usługi kamieniarskie - I-Mar
  Szukasz niepowtarzalnych rozwiązań do domu? Pragniesz aby twoje wnętrza były oryginalne i piękne? Doskonałym rozwiązaniem na stworzenie unikatowych projektów jest kamień dekoracyjny. A zakład Kamieniarski - I-Mar zaspokoi wymagania najwybredniejszych klientów, wybierając spośród 60 kolorów kamieni, każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się granity, marmury, konglomeraty, trawertyny, onyxy, piaskowce, łupki. Ich różnorodna funkcjonalność sprawdzi się w kuchniach, jako materiał na podłogi, czy kominki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. IVENT oczyszczalnie, separatory, szamba
  Firma IVENT zajmuje się kompleksowo doborem, projektowaniem, sprzedażą oraz montażem.
W naszej ofercie znajdą Państwo : oczyszczalnie ścieków (przydomowe oczyszczalnie- z rozsączeniem, ze złożem biologicznym, z pochłaniaczem roślinnym; oczyszczalnie dla 30 - 500 użytkowników - dla gmin, osiedli, hoteli itp.), separatory (węglowodorów - do myjni samochodowych, stacji benzynowych, parkingów, warsztatów samochodowych itp.; tłuszczu -do restauracji, masarni, hoteli itp.), zbiorniki na deszczówkę, szamba (z polietylenu oraz z betonu), wykonywanie operatów wodnoprawnych, wykonywanie raportów oddziaływnia na środowisko
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Betolix - czym usunąć beton z szyby
  Dla osób, które zastanawiają się, czym usunąć beton z szyby mamy ofertę. Przygotowaliśmy specjalny środek do czyszczenia betonu, który jest bardzo skuteczny. To nowa receptura opracowana w taki sposób żeby nie niszczyć powierzchni, na której znajduje się beton, ale z drugiej strony usuwać go. Zachęcamy do zapoznania się z naszym profesjonalnym środkiem do usuwania betonu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. MAB-BUD usługi budowlane Łomianki
  Gdy potrzebują Państwo wysokiej jakości więźb dachowych, w takim przypadku wybór firmy MAT-BUD Tartak i Skład Drzewny z siedzibą w Szczecinie będzie dla Państwa nadzwyczajnie dobry. Produkujemy ją na indywidualne zamówienie klienta. Inwestujemy tylko w certyfikowane drewno pochodzące z Lasów Państwowych. Rekomendujemy także nasze deski drewniane, krokwie, łaty dachowe, podbitki, łączniki ciesielskie, a także impregnaty. Gwarantujemy fachowe doradztwo i wykonawstwo, punktualne wykonywanie zleceń oraz dyspozycyjność. Wszelkie dodatkowe wiadomości na temat naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Bet-Trans - beton towarowy
  Zachęcamy wszystkich, którzy przeprowadzają jakiekolwiek inwestycje budowlane do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa BET- TRANS. Jesteśmy liderem na siedleckim rynku w zakresie fabrykacji i dostaw wyrobów betonowych. Produkujemy i wytwarzamy beton do przeróżnych zastosowań: mostowy, drogowy, mrozoodporny, hydrotechniczny i każdy, którego mogliby potrzebować nasi Klienci. Jeżeli czegoś nie znalazłeś w stałej ofercie, przygotujemy to specjalnie dla Ciebie. Posiadamy także największą w rejonie flotę transportową, jaką ochoczo dowieziemy na miejsce Twojej budowy wyroby betonowe, piasek, kruszywo. Zaświadczamy także usługi robót ziemnych- przeprowadzamy rozbiórki, robimy wykopy. Postać naszych artykułów sprawdzamy regularnie we własnym laboratorium, dbamy o ich zgodność z Polską Normą. Po bliższe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0