Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Domki kanadyjskie
ID linku 26264
Tytuł Domki kanadyjskie
Url http://www.bud-haus.com
Opis Idealnym rozwiązaniem dla każdego kto szuka dobrej i sprawdzonej firmy budowlanej będzie firma Bud Haus. Firma Bud Haus specjalizuje się między innymi w przypadku projektowania domów w systemie kanadyjskim. Gwarancją sukcesu firmy są ludzie pracujący tam. Pracownicy firmy Bud Haus to przede wszystkim ludzie wykształceni z dużym wachlarzem doświadczenia zawodowego dzięki czemu nie poczujecie się Państwo zawiedzeni. Więcej informacji na temat działania firmy zostało zawarte na stronie internetowej. Przeczytacie tam Państwo o pracy jaką wykonują i pomoże to podjąć decyzję o współpracy.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe budowa   dom   firma budowlana   budownictwo
Data Sep 10, 2015
Imię kontaktowe Karolina
Email wyślij email do Karolina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Świetliki dachowe
  Firma PC Partners Gliwice. Specjalizacja to pasma świetlne, klapy dymowe, świetliki dachowe, klapy do przewietrzania, podstawy, profile aluminiowe, płyty poliwęglanowe, daszki nad wejście, wyłazy dachowe. Zapraszamy po pasma świetlne, klapy dymowe i świetliki dachowe. Producent PC Partners Gliwice. Oferujemy klapy dymowe do przewietrzania, świetliki dachowe punktowe, pasma świetlne, klapy dymowe, podstawy pod świetliki, profile aluminiowe, płyty poliwęglanowe, daszki nad wejście, wyłazy dachowe, zadaszenia tarasów. Zapraszamy po pasma świetlne i świetliki dachowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. świadectwa energetyczne warszawa
  SRS oferuje usługi z zakresu:

* sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali oraz części budynków stanowiących samodzielną całość techniczno – użytkową,
* sporządzania charakterystyk energetycznych obiektów budowlanych zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zakresu i form projektu budowlanego.

Wystawiamy świadectwa /certyfikaty budowlane dla:

* lokali mieszkalnych
* budynków mieszkalnych jednorodzinnych
* budynków mieszkalnych wielorodzinnych
* budynków zamieszkania zbiorowego
* budynków użyteczności publicznej
* budynków magazynowych i produkcyjnych
* innych budynków

Dzięki stosowanym rozwiązaniom, doświadczeniu i wiedzy przy zachowaniu szczególnej staranności wykonywanych usług jesteśmy w stanie zaoferować:

* profesjonalnie wykonane świadectwa energetyczne
* krótkie terminy realizacji
* konkurencyjne ceny
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Acousticity - Projekty akustyczne, panele, izolacje, ustroje - Systemy ProTools
  Czy zastanawiałeś sie kiedyś jak olbrzymi wplyw na to, co słyszysz, ma pomieszczenie, w którym pracujesz czy odpoczywasz? Nie? W sumie racja, przecież dźwięku nie widać, fala dźwiękowa w sposób niewidoczny rozpływa się po pomieszczeniu więc czym się przejmować..

Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna i nawet najlepszy sprzęt zagra tylko tak dobrze na ile pozwoli mu na to akustyka pomieszczenia. Bez niej jest jak luksusowy jacht na pustyni pozwalający żeglować, ale jedynie po bezkresnym oceanie autosugestii...

Jesteśmy po to, by Twoje brzmienie było dokładnie takie, jakie lubisz.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. ABAKUS EUROPE S.C. - Produkty nierdzewne, osprzęt żeglarski
  Firma Abakus Europe istnieje na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się sprzedaży elementów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Oferujemy elementy złączne, stopki dla przemysłu, elementy dla techniki solarne, wyposażenie jachtów. Systemy gaśnicze SEA-Fire, Systemy zasilania - Victron Energy, chemię jachtową.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na stronie www.abakuseurope.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Płyty Drogowe - Dop-Bet z Olsztyna
  Potrzebujesz dojazdu na budowe? Dobrze trafiłeś. Sprzedajemy płyty drogowe, w ofercie posiadamy płyty nowe i używane. Z nami dojedziesz wszędzie tam gdzie potrzebujesz, nie straszne bedą Ci już błota i niepogoda. Warmia i Mazury HEJ!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0