Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA pomoc prawna szczecin
ID linku 26278
Tytuł PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA pomoc prawna szczecin
Url http://www.kancelaria-pwk.pl
Opis Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego adw. Monika Plisecka-Wajdziak i r.pr. Krzysztof Kieczka, umieszczona jest w Szczecinie. Terminowo przeprowadzamy przyjęte zlecenia. Podejmujemy się prowadzenia spraw z zakresu spraw z prawa rodzinnego, karnego oraz doradztwa w sprawie egzekucji komorniczych. Kierujemy sprawy z zakresu doradztwa w sprawach rodzinnych, takich jak sprawy, dotyczące regulacji: alimentów, rozwodów, separacji, podziałów majątku małżeńskiego, a również ustaleń godzin i terminów spotkań, co do kontaktów z dzieckiem. Sporządzamy wezwania, wnioski, reklamacje, podania i inne. Więcej o kancelarii odkryć można na witrynie internetowej.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe prawo wspólnot własnościowych szczecin   prawo rodzinne szczecin   prawo spadkowe szczecin   rozwody szczecin   podział majątku szczecin   prawo mieszkaniowe szczecin   dochodzenie roszczeń odszkodowawaczych szczecin   dochodzenie odszkodowań szczecin   windykacja szczec
Data Sep 14, 2015
Imię kontaktowe 91 485 87 50
Email wyślij email do 91 485 87 50
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. ANNA GRACZYK-SCHULZ Kancelaria adwokacka
  Prezentujemy Państwu propozycję Kancelarii Adwokackiej Anny Graczyk-Schulz, która znajduje się w Grudziądzu. Firma działa już od 1992 roku i oferuje kompleksowe usługi z wielu dziedzin prawa. Zajmujemy się prawem rodzinnym i opiekuńczym, prawem cywilnym i spadkowym jak też prawem karnym i wykroczeń. Oferujemy konsultacje, doradztwo i pełną obsługę adwokacką. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, korzystne warunki współpracy jak też indywidualne podejście do każdego Klienta. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. KAMPA ANDRZEJ kancelaria prawna Olsztyn
  Kancelaria Radcy Prawnego znajduje się w Olsztynie. Prawnik Andrzej Kampa obsługuje klientów indywidualnych i firmy. Kancelaria działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Przyjmuje sprawy z zakresu prawa ubezpieczeń i prawa mieszkaniowego oraz prawa cywilnego, rodzinnego i spadkowego. Prawnik przygotowuje umowy i pisma apelacyjne również pozwy. Bierze udział w negocjacjach również mediacjach. Przeprowadza sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz zapłatę. Sporządza statuty spółek, stowarzyszeń również fundacji. Świadczy bieżącą obsługę prawną małych oraz średnich przedsiębiorstw. Wiadomości umieszczono na witrynie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Ptak i wspólnicy.Ogłoś upadłość konsumencką
  Zapewniamy fachową pomoc naszym klientom, którzy chcą lub zastanawiają się nad ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. Służymy poradą i pomocą na każdym etapie prowadzonego postępowania w sprawie bankructwa.
Już od dziewięciu lat zajmujemy się poradami prawniczymi oraz prowadzeniem postępowań naszych klientów.
Dłużnik, który twierdzi że ogłoszenie upadłości konsumenckiej to najlepsze dla niego rozwiązanie dla jego problemów, może sam przeprowadzić całe postępowanie, ale bez pomocy doświadczonego prawnika jest to bardzo trudne.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Rozwiązanie umowy o prace
  Dzięki usługom świadczonym przez adwokata Iwo Klisza użytkownicy będą mogli skorzystać nie tylko z porad online, ale też będą mogli dowiedzieć się wielu przydatnych informacji dotyczących kwestii prawnych oraz regulacji dotyczących wypowiedzeń umowy o pracę. Blog posiada wiele artykułów, w których opisane są między innymi takie zagadnienia, jak długość okresu wypowiedzenia, czy też koszta odwołania się.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. www.radca-szczecin.pl
  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puchała & Partnerzy współpracuje z polskimi oraz zagranicznymi firmami. Jej siedziba mieści się w Szczecinie a działalność w branży sięga 2008 roku. Kancelaria specjalizuje się w biznesowej opiece prawnej, reprezentowaniu Klienta w sporach sądowych, wsparciu przedsiębiorców działających w obszarze nowych technologii, audycie prawnym, prawie autorskim i prawie spółek jak i odszkodowaniach i sporach z placówkami medycznymi czy postępowaniu upadłościowym. Proponuje stałą albo jednorazową współpracę w języku polskim i angielskim. Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0