Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Zarządzanie piekarnią Infopiek
ID linku 26384
Tytuł Zarządzanie piekarnią Infopiek
Url http://www.infopiek.pl
Opis W skład naszego oprogramowania, które przeznaczone jest dla piekarni i cukierni wchodzą między innymi takie moduły jak na przykład: sprzedaż, produkcja, sklepy własne. Zaletą naszego systemu jest również to iż można go stosować nie tylko na komputerach stacjonarnych ale również na urządzeniach mobilnych gdzie prezentuje się równie dobrze. Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdzeniem jego możliwości to skontaktuj się z nami.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe program dla cukierni   zarządzanie piekarnią   Infopiek   oprogramowanie dla piekarni
Data Sep 29, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Windows Phone 7
  Polska witryna związana z tematem Windows Phone 7. Nowości, artykuły. Na stronie dział download z grami i aplikacjami na Windows Phone 7. Dostępne również otwarte forum. Na stronie znaleźć można recenzje (także wideo) najnowszych urządzeń z Windows Phone 7. Jeżeli posiadasz urządzenie z tym właśnie systemem zapraszamy do odwiedzenia witryny.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Darmowe programy autora
  Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.
Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym.
Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
Wszystkie programy są darmowe i można wykorzystywać je oraz rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Raportowani, Business bi
  Business bi - firma Adept Software - oferuje Państwu wysokiej jakości systemy analityczne Business Intelligence BI. Profesjonalne Wdrożenie - Business Intelligence Adept to kompleksowa platforma umożliwiająca wygenerowanie analiz na podst. danych zebranych w Hurtowni Danych (hurtownia danych Adept) w oparciu o narzędzie olap. Serdecznie Zapraszamy - business Intelligence, raportowanie, data warehouse - wysokiej klasy systemy Business Intelligence software.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Program dla biur nieruchomości
  Jeśli szukasz najlepszego programu do obsługi biura nieruchomości to Agencja3000 jest dla Ciebie - to profesjonalny, wielofunkcyjny system komputerowy dla pośredników obrotu nieruchomościami. Doskonale sprawdza się zarówno w małym, jedno lub kilkuosobowym biurze nieruchomości jak również w dużej, wielooddziałowej sieci posiadającej placówki w różnych częściach miasta czy kraju.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Oprogramowanie dla firm
  Oprogramowanie dla firm. Programy finansowo księgowe firmy dgcs. Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla średnich i małych firm. Wiemy, że każda firma jest wyjątkowa, ma indywidualne potrzeby. Jesteśmy na to przygotowani ...
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0