Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Twoje Oko
ID linku 26656
Tytuł Twoje Oko
Url http://twojeoko.com
Opis Klinikę Okulistyczną doktora Witkiewicza tworzy oddział szpitalny specjalizujący się w chirurgii oka oraz doskonale wyposażona przychodnia okulistyczna. Posiadamy 6 gabinetów diagnostycznych. Wśród naszego wyposażenia znalazł się laser argon i YAG, HRT, parymetr komputerowy, aparat do okulistycznego USG z biometrią. Diagnozujemy i leczymy wady wzroku, AMD, jaskrę i zaćmę. Specjalnością szpitala klinicznego są operacje usunięcia zaćmy oraz jaskry. Wykonujemy również zabiegi korygujące powieki i tkanki w obrębie oczodołów.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe topografia rogówki   badanie HRT   ćwiczenia ortoptyczne   badanie pola widzenia   tonometria
Data Oct 19, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Witaminy- multiwitamin- witaminy dla dzieci
  Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o zdrowej diecie? Chcesz wiedzieć jakie dokładnie witaminy potrzebuje twój organizm? Chcesz znaleźć bezpieczne witaminy dla dzieci? Jeśli tak, to ta strona jest właśnie dla ciebie! U nas znajdziesz szczegółowe informacje na temat witamin, multiwitamin suplementów diety dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Logopeda kabaty - zajecialogopedyczne.pl
  Korzystając z usług profesjonalnego gabinetu logopedycznego z Warszawy stawiasz na prawidłowy rozwój swojego dziecka. Dobry logopeda warszawa prowadzi ciekawe zajęcia logopedyczne dla dzieci z wadami i zaburzeniami mowy. Coraz więcej dzieci dotyka problem wad wymowy, małomówności, niewyraźnie wypowiadanych słów. Poprzez indywidualnie dobrany plan zajęć, jestem w stanie pomóc Państwa pociechom.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. stomatolog bydgoszcz
  Alfa Med to bardzo znana klinika stomatologiczna w Polsce. Zlokalizowana w Bydgoszczy oferuje kompleksowy zakres usług związanych ze standardowymi zabiegami stomatologicznymi jak i skomplikowanymi operacjami chirurgiczno- stomatologicznymi. Nowoczesne gabinety i bloki operacyjne. Natomiast oprócz zabiegów Alfa Med to również centrum konferencyjne, gdzie odbywają się branżowe konferencje, szkolenia czy wykłady organizowane wspólnie z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym oraz specjalistami z całej Polski.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. ULTRAMEDIC badania do pracy bielsko
  Szukasz przychodni w Bielsku - Białej, gdzie wykonasz EKG? A być może potrzebujesz wykonać badania wstępne do pracy? Centrum Medyczne Ultramedic ma: pracownię do badań psychotechnicznych, salę do przeprowadzania testów, gabinet stomatologii zachowawczej z radiografią cyfrową, aparaturę do badań okulistycznych, aparaty do badania echa serca, aparaty USG z Power Doppler, EKG wysiłkowe z bieżnią.. Przeprowadzamy badania wstępne, kontrolne i okresowe pracowników oraz kierowców. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej informacji i listę specjalistów mieści strona internetowa.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Infekcje
  Bioaron C - Europlant PhytoPharm. Wskazania do stosowania to: infekcje, brak apetytu, profilaktycznie w nawracających zakażeniach, przeziębienie, drogi oddechowe - choroby układu oddechowego. W składzie Aloes - wyciąg z aloesu, aronia - sok z aronii. Infekcje górnych dróg oddechowych i nawracających zakażeniach bakteryjnych i wirusowych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0