Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
TOTAL MARKET taśma samoprzylepna z nadrukiem
ID linku 26668
Tytuł TOTAL MARKET taśma samoprzylepna z nadrukiem
Url http://www.totalmarket.pl
Opis Firma TOTAL MARKET poprzez długie lata aktywności na rynku producentów taśm i folii zdobyła ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Umożliwia to na zoptymalizowanie i uudoskonalenie oferty, którą adresuje do klientów. W jej asortymencie znajdują się najlepszej jakości taśmy, w tym: z nadrukiem, malarskie, klejące, maskujące, pakowe oraz specjalistyczne. Mieszczą się w niej również różnorodne urządzenia do tych produktów oraz do bindowania. Powstają one w nowoczesnych procesach technologicznych, kierowanych przez szerokie grono ekspertów. Są to towary odporne na zniszczenia oraz przyjazne środowisku. Zapraszamy serdecznie na tę stronę internetową osoby zainteresowane szczegółami.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe folia stretch   producent taśm   taśma akrylowa   taśma do pakowania   taśma opakowaniowa   taśma dwustronna
Data Oct 19, 2015
Imię kontaktowe asd
Email wyślij email do asd
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MJ Serwis- czyszczenie wykładzin
  Firma MJ Serwis to prawdziwy specjalista w zakresie prania oraz czyszczenia dywanów, wykładzin, oraz tapicerki meblowej i samochodowej. funkcjonuje na terenie Gdańska, ciesząc się zaufaniem rozległego grona klientów, którzy cenią optymalne połączenie najwyższej jakości z niskimi cenami. Jeżeli poszukują Państwo miejsca, w którym zlecenie wykonane będzie sprawnie i we właściwym czasie, a materiał pozostanie wyczyszczony starannie, a zarazem ostrożnie, jest to strzał w dziesiątkę! Firma MJ Serwis dokłada wszelkich starań, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Proponuje usługi świadczone przez wykwalifikowaną i doświadczoną ekipę, która podoła nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom, a również gwarancję wykorzystywania w czasie prac nowoczesnego, całkowicie funkcjonalnego sprzętu, opartego na nowatorskich technologiach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Przegląd sprawozdań finansowych
  Oferujemy naszym Klientom przegląd sprawozdań finansowych. Przeprowadzamy przeglądy dokumentacji księgowej, ksiąg rachunkowych, przegląd sprawozdań finansowych rocznych
i śródrocznych. Gwarantujemy raport wraz z opinią i propozycjami ulepszeń w systemie rachunkowości i kontroli wewnętrznej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. JAKA GAŚNICA
  Gaśnice są jednym z podstawowych elementów BHP w każdym biurze czy domu. W sklepie internetowym Fireshop.pl, jakiego siedziba znajduje się w Grodkowie, oferuje Państwu szeroki wybór gaśnic oraz artykułów do nich przeznaczonych. Osiągalne są między innymi gaśnice proszkowe, śniegowe i pianowe, preparaty gaśnicze, szafy i stojaki na gaśnice jak też hydranty. Ponadto, otrzymają tu Państwo również znaki ostrzegawcze, informacyjne i przeciwpożarowe oraz instrukcje do gaśnic lub hydrantów. Sklep oferuje dodatkowo elementy wyposażenia dla straży pożarnej czy też artykuły BHP. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, zamieszczoną na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Beautiful Space Twoja firma sprzątająca
  Firma Beautiful Space zachęca do oszczędzania czasu poprzez wynajęcie usług sprzątających - firma posprząta, a klient uzyska cenny wolny czas. Beautiful Space świadczy wiele różnych usług, zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych. W swojej ofercie posiada: sprzątanie domów, mieszkań i biur, usługę stałej gosposi, mycie okien, pranie obić wypoczynkowych, sprzątanie poremontowe, dbanie o ogrody i parki, czyszczenie nagrobków, przygotowanie lokali do sprzedaży itp.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. www.privatemanufacturing.eu
  Laboratoria Natury to firma produkująca m.in. syropy, toniki, olejki oraz napoje funkcjonalne. Istnieje możliwość przygotowania ich w różnych wersjach, np. BIO. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Każdy tworzony przez nas produkt jest testowany laboratoryjnie. Oprócz przygotowania produktu, tworzymy także projekt opakowania. Możemy także pomóc w formalnościach, związanych z wprowadzeniem go na rynek, a także zająć się jego masową produkcją. Dysponujemy też magazynami do przechowywania różnych typów produktów. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0