Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6207
Dom 3361
Firmy wg branży 8408
Internet 4195
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 857
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3036
Zwierzęta i rośliny 319
TRUSZEL Dentysta bielsko-biała
ID linku 26723
Tytuł TRUSZEL Dentysta bielsko-biała
Url http://www.truszel.pl
Opis Przedstawiamy Państwu gabinet stomatologiczny Truszel z Bielsko-Białej. Nasi dentyści przyjmują dzieci i pacjentów dorosłych oraz oferują pełnozakresową pomoc z zakresu ortodoncji, a ponadto stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej czy protetyki. Leczenie stomatologiczne poprzedzone jest rentgenodiagnostyką - korzystamy z panoramicznych, punktowych i cefalometrycznych zdjęć wykonanych aparatem RTG. Ponadto nasz gabinet wyposażony jest w komputerowe programy diagnostyczne, służące do planowania i wizualizacji sposób oraz efektów leczenia. Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach zamieszczamy na stronie internetowej.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe Aparaty lingwalne bielsko   Aparaty incognito bielsko   Aparaty językowe bielsko   Aparaty kryształowe bielsko   Aparaty przeźroczyste bielsko   Aparaty samoligaturujące bielsko   Clear aligner bielsko   Dentysta bielsko-biała   Mikroimplanty ortodontyczne bielsko   Niewid
Data Oct 19, 2015
Imię kontaktowe 033 8 141 141
Email wyślij email do 033 8 141 141
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Rehabilitant Legnica
  Rehabilitant Beata Drozdek zajmuje się leczeniem dolegliwości bólowych na terenie miasta Legnicy. Metody pracy to: masaże lecznicze, zabiegi fizykalne, kinesiotaping, ćwiczenia usprawniające i rehabilitacja. Działalność ma charakter dojazdowy. Zabiegi fizykoterapii wykonywane są za pomocą nowoczesnych i skutecznych urządzeń przenośnych (laser, pole magnetyczne elektrostymulator). Oferta skierowana jest do pacjentów w cięższym stanie, nie mogących poruszać się i dotrzeć do placówki stacjonarnej, oraz klientów, którzy z innych przyczyn chcą skorzystać z zabiegów we własnym domu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Choroby nerek
  Zaobserwowanie jakichkolwiek objawów mogących świadczyć o chorobie powoduje, że wielu z nas zaczyna szukać interesujących nas informacji w Googlach, a co gorsze, czasem próbujemy nawet sami stawiać diagnozę i się leczyć. Musimy to koniecznie zmienić, bo kontynuacja tego procederu może jeszcze bardziej nam zaszkodzić. Przede wszystkim, jeżeli szukać informacji, to tylko na sprawdzonych portalach, takich jak nasz. Znajdują się tam opisy choroby nerek i dróg moczowych, współtworzony przez lekarzy specjalistów w tej dziedzinie. Jest toł prawdziwe kompendium wiedzy, niezależnie od tego czy podejrzewasz zapalenie dróg moczowych, czy też doskwiera Ci kamica nerkowa. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Leczenie przerostu prostaty
  Szpital Łukasza to znana i ceniona placówka medyczna w naszym kraju. Popularność zyskała dzięki niesamowitym sukcesom odnoszonym w medycynie, w dziedzinach takich jak: urologia, neurochirurgia czy sama chirurgia plastyczna. Do tego szpitala zjeżdżają osoby z całego kraju bo wiedzą, że zostaną otoczone profesjonalną opieką.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Elektroniczna dokumentacja medyczna - EDM Plus
  Lekarze korzystając z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w ramach nowoczesnej platformy internetowej EDMPlus będą mogli lepiej wymieniać się potrzebnymi danymi dotyczącymi stanu zdrowia pacjentów. Platforma dysponuje szeregiem modułów, które pozwalają na analizowanie poszczególnych danych, czy też na ich lepszą wizualizację i przedstawienie. Platforma pozwala też na wieloosobowe konsultacje wideo z innymi lekarzami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Aether Olsztyn
  Patrzysz w lustro z niezadowoleniem? Irytują Cię drobne zmarszczki, Twoja skóra powoli traci dawną jędrność, na ciele widzisz oznaki cellulitu, rozstępów Nie musisz z tym żyć. Wystarczy, że skorzystasz z odpowiednich zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej Aether z Olsztyna. Możesz poddać się zabiegom przeciwstarzeniowym, odchudzającym, zabiegom laserowym i wielu innym.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0