Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
TRUSZEL Dentysta bielsko-biała
ID linku 26723
Tytuł TRUSZEL Dentysta bielsko-biała
Url http://www.truszel.pl
Opis Przedstawiamy Państwu gabinet stomatologiczny Truszel z Bielsko-Białej. Nasi dentyści przyjmują dzieci i pacjentów dorosłych oraz oferują pełnozakresową pomoc z zakresu ortodoncji, a ponadto stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej czy protetyki. Leczenie stomatologiczne poprzedzone jest rentgenodiagnostyką - korzystamy z panoramicznych, punktowych i cefalometrycznych zdjęć wykonanych aparatem RTG. Ponadto nasz gabinet wyposażony jest w komputerowe programy diagnostyczne, służące do planowania i wizualizacji sposób oraz efektów leczenia. Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach zamieszczamy na stronie internetowej.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe Aparaty lingwalne bielsko   Aparaty incognito bielsko   Aparaty językowe bielsko   Aparaty kryształowe bielsko   Aparaty przeźroczyste bielsko   Aparaty samoligaturujące bielsko   Clear aligner bielsko   Dentysta bielsko-biała   Mikroimplanty ortodontyczne bielsko   Niewid
Data Oct 19, 2015
Imię kontaktowe 033 8 141 141
Email wyślij email do 033 8 141 141
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Rentgen zęba Wrocław | FOTODENT
  Rentgen zęba Fotodent Wrocław, zdjęcia panoramiczne zębów i zdjęcia punktowe. Bezpieczna diagnostyka RTG. Nowoczesny sprzęt Kodak 8000 i Kodak 2100. Zdjęcia RTG wykonywane na kliszy i płycie CD. Radiowizjografia tradycyjna i cyfrowa. Nie wymagamy wcześniejszej rejestracji. Pracownia czynna PON - PT godz. 10.00 - 19.00. Dogodny dojazd samochodem - blisko węzła Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, bezpłatny parking. Transport publiczny - dojazd autobusami linii: 107, 119, 122, 126, 134, 139, 142, 149, 406, 409. Telefony 71 794 63 77, 794 63 63.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. DAN-SERVICE stomatolog dziecięcy Otwock
  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ciekawą propozycją gabinetu dentystycznego DS Dental Studio, który znajduje się w Otwocku. Zajmujemy się wszechstronnym leczeniem próchnicy oraz chorób przyzębia. W zakres naszych usług wchodzi endodoncja, stomatologia zachowawcza, ortodoncja, a także chirurgia. Poza tym zajmujemy się pracami protetycznymi, w jakich wykonujemy korony, mosty i protezy. Przyjmujemy zarówno dorosłych jak i dzieci. Zapewniamy przyjemną atmosferę i profesjonalną opiekę lekarską. Pełna oferta i szczegółowe wiadomości na nasz temat odnajdą Państwo na witrynie WWW.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Anna Kowska - psychoterapia
  Usługi dla osób potrzebujących wsparcia w radzeniu sobie z problemami w życiu prywatnym i zawodowym świadczy prowadząc własny gabinet i poradnię psychoterapeuta Wrocław Anna Kowska-Polańska. Oferuje swoje usługi osobom mającym trudności w relacjach partnerskich, społecznych, rodzinnych, które są obarczone zaburzeniami emocjonalnymi, zachowania czy nastroju, posiadającym trudności radzenia sobie ze stresem, zaburzenia lękowe lub doświadczającym kryzysów życiowych. Usługi te występują jako terapia zarówno dla osób indywidualnych jak i dla całych grup oraz w postaci psychoedukacji czy różnorodnych szkoleń. Prowadzi też zgodnie z zapotrzebowaniem warsztaty arteterapeutyczne lub psychologiczne. Charakterystycznym dla jej pracy jest podejście integracyjne, które łączy metody i różne nurty psychoterapeutyczne. Mają również zastosowanie metody innowacyjne takie jak EFT czy metody podejścia psychodynamicznego, szkoły Gastalt jak również poznawczo-behawioralne. Współpracuje w tym celu z wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie. Psychoterapia online Via Skyp’e kierowana jest do osób nie mających możliwości bezpośredniego dotarcia do gabinetu. Terapia małżeńska Wrocław to oferta dla par i małżeństw pragnących poprzez osobę bezstronnego terapeuty pokonać trudności, rozwiązać konflikty oraz poprawić jakość swojego związku i doprowadzić do satysfakcjonującego obie strony kompromisu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Kardiolo.pl
  Nasza strona powstała specjalnie dla tych z internautów, którzy pragnęliby wiedzieć więcej o kwestiach związanych z kardiologią. Przeczytasz tutaj o tym, jak rozpoznawać choroby serca, jak je leczyć i zapobiegać im. Sprawdzisz nowości w dziedzinie leków i suplementów, przeczytasz o diecie zalecanej przy chorobach z sercem. Możesz również polecić komuś lekarza i dowiedzieć się więcej o specjalistach w twoim regionie. Do dyspozycji jest przy tym duże forum kardiologiczne oraz możliwość zadawania pytań ekspertom w dziedzinie kardiologii.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. KUŁAKOWSKI ARTUR lekarz urolog pleszew
  Pragnę Państwu przedstawić ofertę mojego gabinetu lekarskiego. Oferuję Państwu usługi z zakresu urologii - badania oraz leczenie zachowawcze oraz operacyjne schorzeń nerek, moczowodów, pęcherza moczowego, prostaty, cewki moczowej i narządów płciowych męskich, w tym operacje stulejki. Swoje gabinety posiadam w Luboniu, Ostrowie Wielkopolskim, Wrześni, Jarocinie oraz Krotoszynie. Więcej wiadomości o dniach i godzinach przyjęcia w poszczególnych gabinetach oraz dokładne dane teleadresowe znajdą Państwa na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0