Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
AIR ENGINEERING Klimatyzacja domowa
ID linku 26784
Tytuł AIR ENGINEERING Klimatyzacja domowa
Url http://www.airengineering.pl
Opis Air Engineering Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w usługach z zakresu klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i ogrzewania. Wykonujemy projekty, dostawę, montaż i uruchomienie urządzeń. Prace prowadzimy terminowo zgodnie z uzgodnieniami. Mamy wykwalifikowany zespół pracowników z odpowiednim przygotowaniem technicznym. Zajmujemy się również bieżącym serwisem i konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na której mieści się więcej informacji i pełna oferta.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Klimatyzacja   Sprzedaż klimatyzatorów   Systemy Klimatyzacji VRF   Systemy Klimatyzacji VRV Daikin   Projektowanie Instalacji klimatyzacji   Wykonywanie Instalacji klimatyzacji   Klimatyzacja LG   Klimatyzacja Samsung   Klimatyzacja Katowice   Klimatyzacja Kraków   Klimatyz
Data Oct 27, 2015
Imię kontaktowe 12 630 47 20
Email wyślij email do 12 630 47 20
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Namioty reklamowe - Inventini
  Producent materiałów reklamowych Inventini dba o wysoką jakość oferowanych produktów. Wszystkie oferowane produkty są oryginalne, dobre jakościowo oraz atrakcyjne pod względem wizualnym. W związku z tym tworzą profesjonalną reklamę zewnętrzną oraz wewnętrzną. W ofercie dostępne są m.in. flagi reklamowe, dmuchańce reklamowe, a także parasole reklamowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wirtualne biuro Warszawa
  Żeby Twoja firma funkcjonowała i rozwijała się na dobrym, profesjonalnym poziomie, udzielimy Ci maksymalnego wsparcia związanego z obsługą biurową, recepcyjną i asystencką. Grand Nova to kompetentny wizerunek Twojej firmy. Wirtualne biuro to idealne, jeśli nie najlepsze rozwiązanie na miarę potrzeb współczesnego człowieka, ceniącego sobie elastyczny czas pracy oraz wynikającą z niego gospodarność pieniędzy. Prowadzimy całościowe usługi w zakresie prowadzenia wirtualnego biura. Użyczamy adres do rejestracji firmy oraz do korespondencji. Nasza oferta skierowana jest do małych firm, dopiero rozpoczynających działalność i dysponujących niewielkim budżetem, jak i do firm z ugruntowaną pozycją na rynku, którym zależy na zmniejszeniu wydatków biurowych. Współpraca z nami to m.in. obniżenie kosztów związanych z wynajmem biura i kosztami eksploatacji, lokalizacja biznesu w Warszawie, oszczędność czasu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. AS-EKO Czyszczenie kanalizacji Radomsko
  Przepełniła Ci się rura kanalizacyjna i potrzebujesz pomocy? Perfekcyjnie trafiłeś! Przedsiębiorstwo AS-EKO od 1996 roku oferuje usługi kanalizacyjne. Przeprowadzamy: czyszczenie i naprawę kanalizacji, wycinanie korzeni wrastających w rury, inspekcję kanalizacyjną, czyszczenie osadników i separatorów, naprawę i odbudowę odwodnieni liniowych, przegląd kamerami TV i wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu usługi przez nas realizowane są świadczone na najwyższym poziomie, a zatrudniana przez nas kadra pracownicza stawia na jakość wykonywanych prac. Na naszej stronie internetowej znajduje się więcej wiadomości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. producent tarcicy
  Zajmujemy się prowadzaniem tartaku w Zakrzewicach już od przeszło 16 lat. Dokładamy wszelkich starań aby nasza firma coraz lepiej spełniała oczekiwania naszych klientów. Wykonujemy przede wszystkim deski, więźby oraz wiele innych produktów związanych z usługami budowlanymi. Nasza oferta dotyczy zarówno współpracy z osobami prywatnymi jak i firmami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Wynajem wózków katowice - etrans.net.pl
  W Twoim zakładzie lub przedsiębiorstwie potrzebny jest wózek widłowy? Skontaktuj się z marką Etrans, w której znajdziesz odpowiednią maszynę. W przypadku problemów z wyborem wykwalifikowany personel chętnie doradzi. W ofercie znajduje się również ogumienie do wózków widłowych, jak i różne części zamienne, a cały asortyment dostępne jest na stronie www marki http://www.etrans.net.pl/.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0