Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
AIR ENGINEERING Klimatyzacja domowa
ID linku 26784
Tytuł AIR ENGINEERING Klimatyzacja domowa
Url http://www.airengineering.pl
Opis Air Engineering Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w usługach z zakresu klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i ogrzewania. Wykonujemy projekty, dostawę, montaż i uruchomienie urządzeń. Prace prowadzimy terminowo zgodnie z uzgodnieniami. Mamy wykwalifikowany zespół pracowników z odpowiednim przygotowaniem technicznym. Zajmujemy się również bieżącym serwisem i konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na której mieści się więcej informacji i pełna oferta.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Klimatyzacja   Sprzedaż klimatyzatorów   Systemy Klimatyzacji VRF   Systemy Klimatyzacji VRV Daikin   Projektowanie Instalacji klimatyzacji   Wykonywanie Instalacji klimatyzacji   Klimatyzacja LG   Klimatyzacja Samsung   Klimatyzacja Katowice   Klimatyzacja Kraków   Klimatyz
Data Oct 27, 2015
Imię kontaktowe 12 630 47 20
Email wyślij email do 12 630 47 20
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. ANDRZEJ PANFIL- dezynfekcja
  Dzięki zagospodarowaniu w swej pracy najlepszych środków i metod zwalczania nasza firma może poszczycić się dużą efektywnością oraz sporym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalizm i zaangażowanie w pełnione obowiązki pozwalają nam na skuteczną pracę w obszarze dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji. Motywacją naszej działalności jest zadowolenie każdego naszego klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji również w zakresie profesjonalnego doradztwa oraz doboru odpowiedniej metody zwalczania. Oferujemy następujące metody: biologiczną, chemiczną, mechaniczną i fizyczną. Działamy na obszarze całego kraju współpracując jednocześnie z klientami indywidualnymi, firmami jak i pozostałymi instytucjami. Więcej na stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. KRISPOL Hydranty Przeglądy Bydgoszcz
  Bydgoska firma Krispol jest ekspertem w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Jej specjalnością jest kompleksowy serwis sprzętu gaśniczego. Przedsiębiorstwo proponuje usługi okresowych przeglądów technicznych gaśnic i sprzętu ppoż., jego legalizację i remonty, próby ciśnieniowe węży oraz zbiorników gaśniczych jak również złomowanie. Krispol zajmuje się również dystrybucją gaśnic, znaków ewakuacyjnych, hydrantów jak też drugich sprzętów przeciwpożarowych. Propozycja przedsiębiorstwa zawiera dodatkowo organizację szkoleń ppoż. dla firm. Więcej informacji o ofercie przedsiębiorstwa dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Sterylizacja narzędzi - Sterylizacjanarzedzi24.pl
  Zajmujemy się w sposób profesjonalny sterylizowaniem pełnej gamy narzędzi kosmetycznych. Dziś, zgodnie z ustawą przyjętą w naszym kraju, sterylizacja takich narzędzi po każdym użyciu jest obowiązkowa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy szybką realizację i pełen profesjonalizm, wystarczy tylko skontaktować się z nami, dane są dostępne na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. RPO Małopolska - fundusze unijne Kraków
  Kancelaria Doradztwa Prawnego i Europejskiego MG Premium to doradztwo prawne oraz doradztwo europejskie. Pomagamy uzyskać dotacje unijne dla przedsiębiorstw, świadcząc szeroko pojęte doradztwo przy pozyskiwaniu funduszy unijnych. Dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego może być szansą dla wielu firm, które chcą uzyskać dodatkowe środki na swoją działalność.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Biuro rachunkowe Warszawa Bródno
  Urkana to biuro rachunkowe Warszawa Bródno oferujące szereg usług z obszaru swojej dziedziny. Zlecenia realizowane przez firmę charakteryzują się przede wszystkim rzetelnością oraz nastawieniem na jak najściślejsze wypełnienie życzeń klienta. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na nasza stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0