Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Leonardo da Vinci - Galeria ponad 100 obrazów, rysunków szkiców i rzeźb
ID linku 2689
Tytuł Leonardo da Vinci - Galeria ponad 100 obrazów, rysunków szkiców i rzeźb
Url http://www.leonardo-da-vinci.pl
Opis Na tej stronie znajduje się ponad 100 obrazów olejnych, rysunków, szkiców i rzeźb Leonarda da Vinci w chronologicznie uporządkowanej galerii sztuki. Leonardo (1452-1519), urodzony w Vinci, w prowincji Florencja, był nieślubnym dzieckiem notariusza. W wieku 17 lat zaczął terminować w pracowni Verrocchia, a zanim ukończył 20 lat był już mistrzem cechu. Leonardo da Vinci był nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, lecz także położył podwaliny pod rozwój m.in. anatomii i aeronautyki, opisał krążenie płynów w organizmie człowieka, projektował broń, studiował fizykę atmosfery i pisał notatki opublikowane później w Traktacie o malarstwie. Dzięki swym wybitnym uzdolnieniom i wynalazczości przez wielu uznawany jest za najbardziej wszechstronnie utalentowanego człowieka w historii ludzkości.
Kategoria Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
Słowa kluczowe leonardo da vinci   renesans
Data Jul 28, 2009
Imię kontaktowe Jerzy
Email wyślij email do Jerzy
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
1. Ilustratorka Magda- ilustracje dla dzieci, rysunki i koncepty do gier, projekty postaci
  Zawodowo jestem ilustratorką od ponad 5 lat. Specjalizuję się w ilustracjach medycznych i biologicznych. Tworzę również storyboardy i koncepty do prezentacji multimedialnych, rysunki postaci i do gier. W tej tematyce czuję się najlepiej, jednak bez problemu rysuję również inne rzeczy od ilustracji naukowych począwszy aż po abstrakcje. Rysuję przede wszystkim na tablecie graficznym (digital painting), ale nie tylko. Tworzę również technikami tradycyjnymi, jak farby akrylowe, pastele oraz ołówkiem. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio z ilustracjami.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


2. Portrety ze zdjęcia, karykatura, obrazy na płótnie
  Ostatnio modne portrety ze zdjęcia oraz malowanie obrazów na zamówienie, to tylko niektóre z usług artystycznych jakie możemy Państwu zaproponować. Portrety oraz obrazy na płótnie wysyłkowo możemy zrealizować na terenie całego świata, natomiast prace na ścianach postaramy się zrealizować głównie na terenie: Gdańska, Trójmiasta, Olsztyna i Torunia. Portret możemy wykonać w ołówku lub na płótnie farbami akrylowymi, Prace takie cieszą się dużym powodzeniem, bo świetnie nadają się na prezent, rocznice ślubu, czy też upominek bliskim. Malowidła ścienne (freski) pozwolą na stworzenie wyjątkowego klimatu w domu czy biurze. Płaskorzeźby pozwalają osiągnąć realny trójwymiarowy efekt, z pewnością będzie to wyjątkowy, indywidualny element wystroju naszego wnętrza. Twoje potrzeby postaramy się możliwie szybko zrealizować i co najważniejsze za rozsadną cenę.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


3. Leszek Kostuj - internetowa galeria obrazów
  Galeria prezentuje twórczość artystyczną Leszka Kostuja. Obecnie na stronie można zobaczyć kilkaset prac wykonanych w różnych technikach tradycyjnych i cyfrowych na przestrzeni kilkunastu lat.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


4. Galeria sztuki współczesnej Ale Sztuka!
  Ale sztuka! to internetowa galeria sztuki współczesnej prezentująca prace najciekawszych twórców młodego pokolenia. Naszym celem jest promocja najzdolniejszych studentów i absolwentów uczelni artystycznych, także tych, którzy na rynku sztuki stawiają pierwsze kroki.

Jednocześnie przyświeca nam idea wartościowej sztuki dostępnej dla wszystkich. Pragniemy przekonać osoby nie bywające na wernisażach czy aukcjach, że warto kupować oryginalną sztukę wspierając tym samym rozwój młodych artystów.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


5. portrety olejne
  Zamów portret olejny i miej pewność, że posiadasz niepowtarzalne dzieło sztuki które, zostało namalowane specjanie dla Ciebie.Może być ciepłym wspomnieniem przeszłości.
Portret może uszlachetnić i dodać klasy każdemu wnętrzu.
Portret do salonu, portret do biura,
do dziecięcego pokoju czy do sypialni...
Portret przodków, portret ślubny, a może saga rodzinna?
Szczególna pamiątka dla współczesnych i dla potomnych.
Poza tym jest absolutnie niepowtarzalny...
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0