Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Leonardo da Vinci - Galeria ponad 100 obrazów, rysunków szkiców i rzeźb
ID linku 2689
Tytuł Leonardo da Vinci - Galeria ponad 100 obrazów, rysunków szkiców i rzeźb
Url http://www.leonardo-da-vinci.pl
Opis Na tej stronie znajduje się ponad 100 obrazów olejnych, rysunków, szkiców i rzeźb Leonarda da Vinci w chronologicznie uporządkowanej galerii sztuki. Leonardo (1452-1519), urodzony w Vinci, w prowincji Florencja, był nieślubnym dzieckiem notariusza. W wieku 17 lat zaczął terminować w pracowni Verrocchia, a zanim ukończył 20 lat był już mistrzem cechu. Leonardo da Vinci był nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, lecz także położył podwaliny pod rozwój m.in. anatomii i aeronautyki, opisał krążenie płynów w organizmie człowieka, projektował broń, studiował fizykę atmosfery i pisał notatki opublikowane później w Traktacie o malarstwie. Dzięki swym wybitnym uzdolnieniom i wynalazczości przez wielu uznawany jest za najbardziej wszechstronnie utalentowanego człowieka w historii ludzkości.
Kategoria Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
Słowa kluczowe leonardo da vinci   renesans
Data Jul 28, 2009
Imię kontaktowe Jerzy
Email wyślij email do Jerzy
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
1. Sklep dla plastyków
  Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wszystkie niezbędne akcesoria do malowania. Zapewniamy akcesoria dla osób rysujących, malujących farbami akrylowymi, olejnymi. Posiadamy duży wybór farb olejnych oraz podobrazia malarskie, bloki malarskie, pędzle do farb olejnych, media do farb olejnych, werniksy do farb olejnych, niezbędne akcesoria. Dystrybuujemy również akcesoria do akwareli, pasteli, rzeźbiarskie, kreślarskie.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


2. Wycena i skup obrazów
  Nasza firma zajmuje się wyceną i skupem obrazów. Kupujemy za gotówkę obrazy olejne i akwarele. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu obrazów i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego dzieła sztuki i uczciwą wycenę.
Zapraszamy do naszej galerii.
Już podczas rozmowy telefonicznej, bądź korespondencji mailowej możemy wstępnie dokonać szacunkowej oceny i wyceny obrazu.
Najlepsza wycena i skup obrazów w Warszawie.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


3. Galeria Akrylowa - obrazki na ścianę
  W Galerii Akrylowej można obejrzeć i zakupić obrazy malowane ręcznie farbami akrylowymi na płótnie. Ich autorką jest Katarzyna Wróbel. Są to obrazki na ścianę, które pasują do różnych typów pomieszczeń: do biura, salonu, kuchni czy sypialni. Są to akryle o geometrycznych wzorach, prostej formie, abstrakcyjne, oryginalne w wyglądzie. Odświeżą kontrastowymi, żywymi barwami każdą przestrzeń.
Inspiracją do tworzenia obrazów akrylowych zamieszczonych w galerii są głównie przyroda i człowiek, traktowane bardzo szeroko, wizyjnie, abstrakcyjnie.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


4. Aero Paint : aerografia pokój dziecięcy
  Zajmuje się malowaniem płócien (głównie portrety), pokoi, fasad budynków, reklam na podłożu blaszanym. Malowanie artystyczne Poznań, Zielona Góra Zajmuje się malowaniem płócien (głównie portrety), pokoi, fasad budynków, reklam na podłożu blaszanym. Malowanie artystyczne Poznań, Zielona Góra Zajmuje się malowaniem płócien (głównie portrety), pokoi, fasad budynków, reklam na podłożu blaszanym. Malowanie artystyczne Poznań i Zielona Góra.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


5. Reprodukcje obrazów - Galeria LueLue
  Pragniemy podzielić się z Państwem naszą pasją i zaoferować reprodukcje obrazów.
W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości reprodukcje obrazów słynnych malarzy, jak również zdjęcia znanych fotografików drukowane na płótnie. Reprodukcje Vincent Van Gogh, Gustav Klimt, Alfons Mucha, Edgar Degas, Paul Gauguin, Amadeo Modigliani i Leonardo da Vinci.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0