Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ANDRYCH okna szczecin
ID linku 26906
Tytuł ANDRYCH okna szczecin
Url http://www.andrych-okna.com.pl
Opis Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu szeroką firmy ANDRYCH. Działamy na rynku już od 2008 roku, oferując usługi z zakresu sprzedaży i montażu okien i drzwi drewnianych, a także okien oraz drzwi PCV. Gwarantujemy najlepszą jakość naszych prac i konkurencyjne ceny. Uzupełnieniem naszej propozycji są remonty i prace wykończeniowe Nasza firma znajduje się w województwie zachodniopomorskim. Szczegółowe dane kontaktowe i nasza całkowita propozycja dostępne są na witrynie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe okna szczecin   okna pcv szczecin   okna i drzwi szczecin
Data Nov 2, 2015
Imię kontaktowe asd
Email wyślij email do asd
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. H. Zbrzeżna-Cąkała, K. Kalińska notariusz warszawa ursynów
  W Warszawie mieści się kancelaria, świadcząca pełen wachlarz usług powiązanych z czynnościami notarialnymi. Pośród usług wykonywanych przez notariuszy mieści się sporządzanie aktów oraz poświadczeń. Dokonują oni również wpisów do księgi wieczystej, potwierdzenia zgodności kopii z oryginałem i oryginalności podpisu. Mogą tu Państwo uzyskać oprócz tego wyciąg dokumentów oraz projekt umowy, aktu czy innych dokumentów. Kancelaria przyjmuje na przechowanie pieniądze, dokumenty oraz papiery wartościowe, a także dostarcza oświadczenia. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii, gdzie umieszczony jest pełen wachlarz oferowanych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Indoor Positioning System
  IPS to nowoczesna platforma stworzona z myślą o właścicielach obiektów i osobach, które nimi zarządzają. System zawiera interaktywne mapki budynków, które można udostępnić klientom i śledzić dzięki temu natężenie ruchu wewnątrz obiektu. W IPS dostępne są plany lotnisk, targów, centrów handlowych, muzeów, galerii sztuki i innych obiektów. Platforma pozwala generować raporty o ruchu w konkretnych częściach budynku i o określonych godzinach, zbierać informacje o klientach, przedstawiać im promocje oraz opracowywać spersonifikowane działania marketingowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Usługi sekretarskie, wirtualne biuro Kraków
  Wydawać by się mogło, że powierzenie spraw przedsiębiorstwa zewnętrznej firmie jest rozwiązaniem dość ryzykownym. Od kiedy jednak na rynku pojawiły się wirtualne biura, mali i duzi przedsiębiorcy doceniają możliwości optymalizacji kosztów. Nie muszą już zmagać się z wysokimi kwotami niezbędnymi do uiszczenia za wynajem lokalu, a do tego wynagrodzenia dla pracownika, który zajmie się obsługą sekretariatu. Sekretarka nie jest już nam potrzebna, bowiem obsługę spraw firmowych nie związanych bezpośrednio z działalnością firmy, przejmuje e-biuro. Pomysł narodził się w 1994 roku z potrzeby. Potrzeby, jaką było cięcie kosztów oraz sprawniejsze zarządzanie firmą. Profesjonalne budowanie swojej marki, ale nie kosztem, który powoduje znaczące naruszenie firmowego budżetu. Szybko ów pomysł zyskał uznanie pośród przedsiębiorców wszystkich branż, którzy od początku muszą zmagać się z obiegiem dokumentów, prowadzeniem korespondencji i innymi sprawami administracyjnymi, których nie da się uniknąć. W dobie kryzysu małe firmy mają szansę wybić się i wyróżnić na tle innych, bo swoje finanse przeznaczają na docelowe działania prowadzące do sukcesu, a korporacje mogą utrzymać swoją pozycję na rynku. Jest profesjonalnie, wygodnie, taniej i z wieloma korzyściami. Niezbędne sale szkoleniowe, sale konferencyjne oraz organizacja ewentualnych spotkań, jeśli zachodzi taka konieczność, to zadania, które należą do wirtualnego biura. Taki sekretariat działa równie skutecznie, ale jego koszt to jedynie niewielki miesięczny abonament.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Fotowoltaika Tarnów | elve.pl
  Elve to firma zajmująca się montażem paneli fotowoltaicznych oraz pozyskiwaniem dotacji i pożyczek na ten cel. Swoją działalność firma prowadzi na terenie Śląska i Małopolski. Przede wszystkim fotowoltaika jest popularna w Tarnowie, Katowicach, Nowym Sączu, Krakowie, Andrychowie i kilku innych miejscowościach. To rozwiązanie stało się dużym krokiem w kierunku ochrony środowiska - pozyskiwaną w ten sposób energię elektryczną łatwo jest gromadzić i przekształcać. Fotowoltaika stosowana w Tarnowie czy Krakowie to nie kolektory słoneczne. Może z wyglądu oba rozwiązania nie różnią się znacząco, ale różnica polega przede wszystkim na sposobie działania tych urządzeń. Kolektory zamieniają energię słoneczną w cieplną, natomiast fotowoltaika w energię elektryczną, którą można zużyć na własne potrzeby lub sprzedać. Fotowoltaika w Tarnowie, Katowicach, Krakowie czy Nowym Sączu znalazła szerokie zastosowanie zarówno w firmach, jak i gospodarstwach domowych. Dzięki pozyskanym dotacjom i pożyczkom na dobrych warunkach możesz oszczędzić na takim rozwiązaniu naprawdę dużo, a przy okazji możesz pomóc chronić już i tak zdegradowane środowisko naturalne. Skontaktuj się z doradcami firmy Elve i sprawdź warunki instalacji fotowoltaiki w Twojej miejscowości!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Usługi rachunkowe Łódź
  Jeśli nie radzisz sobie ze swoimi rachunkami powierz je ekspertowi, który zajmuje się tym na co dzień.
Usługi rachunkowe W Łodzi oferuje biuro rachunkowe Sukulent. Ceny usług ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu pracy księgowego co jest bardzo wygodne dla nas klientów, sprawdźcie sami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0